ה"גזע" היהודי ותורת הגזע הנאצית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"גזע" היהודי ותורת הגזע הנאצית

מר מקלדת

Recommended Posts

[בבקשה לא נעול, אני יודע שזה נושא נפיץ]

האם אתם חושבים שיש אמת כלשהי בהצגת הנאצים את היהודים ("הכסף מעל לכל")?

שמתי לב שבכל מקום שיש בו כסף מלוכלך יש יהודים: אוליגרכים ברוסיה, יהלומי דמים באפריקה, ניצול עובדים זרים, סחר בנשק עם דיקטטורות רצחניות (מדינת ישראל), סחר באיברים, סחר בסמים, סרסרות, הונאות ועוקצים מסוגים שונים וכו'.

היהודים שולטים בתקשורת בארצות הברית (זאת עובדה קיימת) ובמידה רבה בתקשורת בעולם.

היהודים נוטים לעבוד במקצעות "אוויר" לא יצרניים: ראו כמה עורכי-דין יש בארץ.

הם גם נוטים להתעסק בנדל"ן (ענף מושחת במיוחד - כי צריך הרבה בירוקרטיה, אישור קטן מהמנהל שווה עשרות מיליונים) וכו'.

כמו שגזעים שונים זה בזה פיזיולוגית (צבע עור, צורת אף, עיניים וכו') הם יכולים להיות שונים גם מ"בפנים".

אני חי פה ואני יודע שרוב האנשים לא כאלה ויש מלא יהודים טובים עם לב זהב, אז מה שאני חושב זה:

או שהיהודי הממוצע יותר רודף בצע יותר מהלא-יהודי הממוצע,

או שיש קבוצה של יהודים חמדנים וחסרי מצפון שאחראית לכל זה ועושה שם רע לכולם.

האופציה השנייה נראית לי יותר מתאימה. מה אתם חושבים? אולי הכל שטויות...

אגב אני יהודי "כשר" לחלוטין, שלא תחשבו שאני איזה אנטישמי או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע שזה נושא נפיץ

יש קבוצה של יהודים חמדנים וחסרי מצפון שאחראית לכל זה ועושה שם רע לכולם.

אני חושב שבמו ידיך הרגת את הפואנטה בדיון וענית לעצמך על השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבמו ידיך הרגת את הפואנטה בדיון וענית לעצמך על השאלות.

הרעיון היא שהקבוצה הזאת פחות קיצונית אצל העמים האחרים או שלא קיימת שם, או שהיא לא כל כך קטנה.[br]פורסם בתאריך: 24.11.2010 בשעה 23:46:59

מקצועות אוויר לא יצרניים? מה?

אתה בכלל יודע מה ענפי הייצוא בארץ?

תכתוב מה הם כדי שאוכל להתייחס לכל ענף בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה, אתה צודק.

הרי ידוע שאין נוצרים שסוחרים בנשק.

אין נוצרים שסוחרים בסמים.

אין נוצרים שסוחרים ביהלומי דמים.

אין נוצרים שמעסיקים עובדים במתפרות ומנצלים אותם ומשלמים להם שכר רעב.

אין נוצרים שסוחרים באיברים.

אין נוצרים שסוחרים בזונות.

אין נוצרים שעוסקים בהונאות ומעשי עוקץ כאלה ואחרים.

כמובן שאין... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'מר מקלדת'

זה נמצא בכל אדם, פשוט את היהודי מחפשים בזכוכית מגדלת ומכללים זאת על כל היהודים.

אם בעבר בכפר נמצא יהודי שרימה גוי -אז היו עושים פרעות [תחילה בדיבור ] אחר-כך ברציחות .

לא משנה מה היהודי יעשה -תמיד יאשימו אותו - בעבר המוסלמים המשיח שלנו לא בא בגלל היהודים , פעם אחרת הנוצרים היהודים גנבים וכו' וכו'....

זה בדיוק מה שקורה כאן בארץ עם הציבור החרדי מכלילים על כולם, נתפס חרדי גנב- כך נוצר תדמית [אפילו בסרטים,סידרות ] לכולם .

יתכן שמצפים מהיהודי/חרדי להיות מלאך, וברגע שתופסים כמה מעשים לא טובים- "קורעים" את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה, אתה צודק.

הרי ידוע שאין נוצרים שסוחרים בנשק.

אין נוצרים שסוחרים בסמים.

אין נוצרים שסוחרים ביהלומי דמים.

אין נוצרים שמעסיקים עובדים במתפרות ומנצלים אותם ומשלמים להם שכר רעב.

אין נוצרים שסוחרים באיברים.

אין נוצרים שסוחרים בזונות.

אין נוצרים שעוסקים בהונאות ומעשי עוקץ כאלה ואחרים.

כמובן שאין... :kopfpatsch:

השאלה היא בפרופורציה, ברור שיש לא יהודים שעושים את זה...

אבל היהודים ידועים בנושאים האלו ומהווים רק חלק קטנטן מאוכלוסיית העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה זה לא סותר את מה שכתבתי' date=' בישראל כמות עורכי הדין ביחס לאכולוסיה היא מהגבהות בעולם.

ברור שיש כאלה שמייצרים, אבל מייצרים בכל מדינה כמעט.

[/quote']

תשמע, גם בין זוכי פרס הנובל אחוז היהודים שזכו בו ביחס לאוכלוסייה היהודית הכוללת הוא מהגבוהים ביותר, אם לא הכי גבוה.

מה זה אומר? שיש אמת במישהו שאומר שיהודים הם העם הכי חכם שיש? אתה יודע מה, אולי אפילו יש בזה שבריר אמת.

השאלה מה אתה עושה עם זה, מחליט לחסל את היהודים? או מניח הנחות משוחדות לגביהם? או פשוט מתעלם מזה וממשיך לחיות את החיים שלך.

עוד תוספת גזענית מהצד השני -

במשך שנים רבות, הגזע הלבן הנוצרי, רדף יהודים וכושים. בארה"ב כושים היו עוברים ממש השבחה גנטית מלאכותית בתור עבדים,

התוצאה היום, בני אדם אתלטים בצורה יוצאת דופן, בממוצע אתלטיים בעשרות מונים מהאדם הלבן, רק תסתכל על ה-NBA וה-NFL.

היהודים הוכרחו לעבוד כסוחרים, כתוצאה מכך היום יהודים הם כלכלנים, אנשי כספים ומתמטיקאים מבריקים ביותר.

עכשיו, כמובן שעם היכולות יוצאות הדופן הללו בנאדם יכול לפנות לכיוון שלילי או לכיוון חיובי, מצד אחד, אפרו-אמריקאי יכול להיות

ספורטאי ולהשקיע בעצמו מבחינה חיובית, מצד שני הוא פשוט יכול להיות עבריין מוצלח מאוד(גם שם לא תמיד מזיקה יכולת אתלטית בלתי רגילה).

כנ"ל עם יהודים, יהיו יהודים שישקיעו במשהו חיובי, במחקר, באקדמיה בעסקים יצרניים כמו שאתה אומר, ויהיו יהודים שהם סתם עסקנים ומאפיונרים.

כי כאן כבר נכנס המוסר אליו חונכת ולא תמיד היכולות שלך.

אז אולי אפשר להאשים את האדם הלבן בכל התחלואות האנושיות ולאו דווקא את היהודים והכושים.

לגבי שליטה יהודית בתקשורת האמריקאית, הצצת לאחרונה במהדורות של CNN? :smile1:

מה זה הם אוהבים אותנו, חבל"ז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה זה לא סותר את מה שכתבתי, בישראל כמות עורכי הדין ביחס לאכולוסיה היא מהגבהות בעולם.

ברור שיש כאלה שמייצרים, אבל מייצרים בכל מדינה כמעט.

לדעתי זה נובע מכך שרוב הצעירים לא יודעים מה הם רוצים לעשות בחיים והם הולכים ללמוד תארים שנשמעים מעניינים, יוקרתיים ועם פוטנציאל השתכרות מעולה. כנ"ל לגבי כלכלה ומינהל. בעצם ניתן לספור על יד אחת מכללות שלא מלמדות כלכלה ו/או משפטים. דווקא מעניין לדעת מהו שיעור היחסי של עורכי דין יהודים בארצות הברית מכלל העוסקים במקצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני רואה כיצד העם הזה מתנהל ומנוהל בי אישית מתעוררת שינאה כלפי העם הזה ואני עוד אזרח ואוהב , פטריוט ויהודי ציוני ,

לטעמי - הישראלים והיהודים עוזרים רבות לעורר על עצמם את השינאה של שאר העמים - למען האמת אני חושש שמי שעוד אוהב אותנו זה אלו שלא מכירים אותנו .

עריכה:

הינה דוגמא למשל :

"תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להזכיר את העניין שיהודים היו יודעי קרוא וכתוב הרבה יותר מהאוכלוסייה הכללית בימי הביניים, והיו מלווים בריבית לנוצרים בגלל שהכנסייה אסרה על נוצרים להלוות בריבית לנוצרים.

ניצול עובדים זרים - כמו בכל העולם

סחר בנשק עם דיקטטורות רצחניות - הדרך של תעשיית הנשק הישראלית למכור משהו בתקופה שהמעצמות הגדולות מוכרות או נותנות לדקטטורות רצחניות לא פחות ואף יותר

היהודים נוטים לעבוד במקצעות "אוויר" לא יצרניים: ראו כמה עורכי-דין יש בארץ.

הם גם נוטים להתעסק בנדל"ן (ענף מושחת במיוחד - כי צריך הרבה בירוקרטיה, אישור קטן מהמנהל שווה עשרות מיליונים) וכו'.

אם מישהו מצליח להתפרנס ממקצוע "אוויר" סימן שמישהו צריך את אותו אוויר. אם עורך דין מוציא אותי מהכלא - הוא "מייצר" עבורי לא פחות ממי שמגדל תפוחי אדמה עבורי.

בקשר לביוקרטיה - יש מסורת של ביוקרטיה בארץ בגלל הקבוצות ששלטו ביישוב בתקופת הקמת המדינה: סוציאליסטים, וייקים שהגיע מתרבות שבה המדינה מנהלת כל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזוב מאיר

אם ה"יהודים" בגולה התנהגו כלפי הגויים כמו שהחרדים מתנהגים כלפי הישראלים...

אני יודע שתמיד שנאו את היהודים בכל הגלויות אבל לראייתי זה בגלל מוסד הרבנות שהפך את ה"עבריים" ל "יהודים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...