ה"גזע" היהודי ותורת הגזע הנאצית - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"גזע" היהודי ותורת הגזע הנאצית

מר מקלדת

Recommended Posts

קודם כל, היהודים עוסקים בכסף במיוחד בגלל סיבות היסטוריות הקשורות לרדיפתם ההיסטורית. במשך 1500 שנה , היה אסור ליהודי להחזיק קרקע, ולעסוק במקצועות שונים. מצד שני, באירופה, היה אסור לנוצרים לעסוק בהלוואות (שבריבית), ולכן היהודים פנו לתחום.

אבל הנקודה היא, שלא משנה מה היהודים יעשו, תמיד יסתכלו עליהם בזכוכית מגדלת. ניתן לראות את הדבר הזה אפילו היום עם הביקורת כלפי . (שלא קשורה לכסף)

גם לדעת אלו שחושבים שאנו עושים עוולות לערבים כאן, עדיין, העוולות האלו מחווירות לעומת העוולות שנעשות במקומות אחרים בעולם, חלקם ע"י רבים מאלו שמאשימים אותנו בעוולות. ועדיין, התקשורת הבינלאומית "נותנת" לעוולות שלנו במה, בעשרות מונים יותר מכל עוולה אחרת שמתרחשת במקום אחר עולם.

חלקם אפילו מסבירים זאת בלי להתבייש, שישראל אחראית לכל התחלואים של העולם, ובלעדיה יהיה טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסתכלו על הסטסטיסטיקה: כמעט כל האוליגרכים הגדולים ברוסיה הם יהודים. איך אפשר להסביר את זה?

לפי דעתי יש קבוצה של 5-10 אחוז מהאכולסייה היהודית שהיא תואמות לסטריוטיפ היהודי של תורת הגזע הנאצית. הם אלה שעושים שם רע לכל השאר. באוכלוסיות אחרות האחוז הזה הרבה יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר מקלדת, בינתיים לא ראיתי אותך מביא הוכחות או ראיות כלשהן לטענותיך, ובפרט מידע סטטיסטי: האם אחוז היהודים בישראל (או לא בישראל) העוסקים בעריכת דין הוא חריג לעומת בני עמים אחרים במדינות הלאום שלהן, למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכלו על הסטסטיסטיקה: כמעט כל האוליגרכים הגדולים ברוסיה הם יהודים. איך אפשר להסביר את זה?

לפי דעתי יש קבוצה של 5-10 אחוז מהאכולסייה היהודית שהיא תואמות לסטריוטיפ היהודי של תורת הגזע הנאצית. הם אלה שעושים שם רע לכל השאר. באוכלוסיות אחרות האחוז הזה הרבה יותר נמוך.

1. דבר ראשון, קישקוש מוחלט לגביי רוסיה.

2. חיית פעם במדינה אחרת והרגשת את התחלואים של אותה מדינה? את החוליגאנים, את הרוצחים, את הגנבים, את הנוכלים, את הכל? בדקת את אחוזם יחסית לכלל האוכלוסיה? לא? אז תפסיק לזרוק מספרים כמו יהודון הקונה תעמולה נאצית. כי כך אתה נשמע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייתי במדינה אחרת לכן קשה לי להעריך.

אבל למה הנאצים רדפו דווקא את היהודים? למה הם לא רדפו באותה מידה מיעוטים אחרים? (אני יודע שהם רדפו צוענים, הומואים ומתנגדי משטר, אבל לא באותה רמה).

למע בכל העולם היהודי עדיין נתפס כרודף בצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לנאצים - כי היהודים היו מיעוט גדול יחסית ומשמעותי בגרמניה. כמה שחורים נראה לך היו שם כבר?

ובנוגע לדימוי היהודי - כי לכל עם יש דימוי כלשהו.

היהודים במקרה נתקעו עם הדימוי של רודפי בצע.

כמו שהרומנים גנבים, מרוקאים עצבניים, פרסים קמצנים, רוסים שתיינים, רוסיות זונות ועוד מלא דימויים כאלה.

וכמובן, פרסום של דברים כמו "הפרוטוקולים של זקני ציון" ושאר שקרים דומים מאוד עוזרים להנציח את הדימויים האלה.

וזה לא עוזר שבמשך 2000 שנה הכנסייה (הקתולית בעיקר) לא בדיוק אהדה או הייתה נחמדה ליהודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותכם אבל זה בהחלט בגלל הדימוי החרדי , עובדה היו רדיפות גם בארצות ערב , אבל אף לא טבח כמו שהיה במקומות של החרדים .

בקיצור בגלל המוסד הדתי הרבני , המוסד הזה גם השאיר את היהודים בגולה ולא נתן להם לחזור לארץ , אתם לא מהרהרים על הנושא : למה לעזזאל היהודים לא חזרו לארץ שלהם שהייתה נטושה 2000 שנה ? למה הם חזרו רק אחרי שהיהודים הלא דתיים באו להקים אותה ?

מה לעזזאל היהודים עושים במדינה שלא שלהם ? למה הם לא עלו לארץ לפני 500 שנה ? 700 שנה ? 1200 שנים ? למה ? מה היה ההבדל בין 1490 לבין 1881 ? 1917 ? מה ההבדלים ?

תפעילו את הקודקוד .[br]פורסם בתאריך: 26.11.2010 בשעה 21:40:15

אתם מתעלמים לחלוטין מהמשקל של הדת בגולה - רבותי היא הייתה המשקל העיקרי בתדמית היהודית ,

עורכי דין ? רופאים ? מדענים ? אם הם היו אז בטוח שזה רק תרם לתדמית הטובה של היהודים , אתם שומעים את הפריץ מקלל את היהודי שריפא אותו ? או את היהודי שגנב מימנו כסף כי מותר ליהודי על פי התורה שלו ?

אלו הן הנחות היפוטטיות כמובן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר מקלדת, קרא היסטוריה של ימי הביניים, במקום לקבל תעמולה נאצית זולה.

הנאצים השתמשו באידואוליגה שהתפתחה ישירות מהתעמולה הנוצרית, שבגינה נרדפו יהודים בכל רחבי אירופה במשך למעלה מ 1000 שנים. ישנם פול ספרים בנושא. היהודים הרי רצחו את בן אלוהים, אתה לא מבין ?!? הם שטניים. אם תגיע לכפרים קטנים באירופה, במיוחד באירופה המזרחית, עדיין אתה יכול לשמוע את אותה פרימיטיביות.

ראה לדוגמא את הכתבה עם פידל קסטרו, אשר בכלל נולד וגדל במידה מחוץ לאירופה, ללא יהודים כלל (אולי כמה עשרות), אבל עדיין נוצרית קתולית: http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1188671.html

ציטוט מהכתבה:

"אני זוכר שכשהייתי ילד קטן - בן חמש או שש, וגרתי באזור כפרי, בשבת של אור, מה היתה האווירה שילד נשם? "תשמור על שקט, אלוהים מת". אלוהים מת כל שנה בין חמישי לשבת של השבוע הקדוש, וזה עשה רושם חזק על כולם. מה קרה? הם אמרו: "היהודים הרגו את האל". הם האשימו יהודים בהריגה של אל. אתה מבין את זה?? אני לא ידעתי מה זה יהודי. הכרתי ציפור שכונתה "יהודי", עם מקור גדול, אז בשבילי יהודים היו הציפורים האלה. זה מה שאני זוכר. עכשיו אני מבין כמה בורה היתה האוכלוסיה".

דוד, כל מה שאני יכול להגיד על מה שכתבת, קישקוש מוחלט, ומלאה רעל. להאשים את הקורבן. לפחות מר מקלדת נשמע כמו "תם שאינו יודע לשאול" . לא שווה תגובה מעבר לזה.

זוהי הנחה היפוטטית כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי לי אתה חושב שמה שאני כותב זה קישקוש מוחלט - אני מייד משנה את דעתי בעקבות זאת - אני לא חושב כך ,

מר מקלדת, קרא היסטוריה של ימי הביניים, במקום לקבל תעמולה נאצית זולה.

הנאצים השתמשו באידואוליגה שהתפתחה ישירות מהתעמולה הנוצרית, שבגינה נרדפו יהודים בכל רחבי אירופה במשך למעלה מ 1000 שנים. ישנם פול ספרים בנושא. היהודים הרי רצחו את בן אלוהים, אתה לא מבין ?!? הם שטניים. אם תגיע לכפרים קטנים באירופה, במיוחד באירופה המזרחית, עדיין אתה יכול לשמוע את אותה פרימיטיביות.

תפעילו את הקודקוד .[br]פורסם בתאריך: 26.11.2010 בשעה 21:40:15

אתם מתעלמים לחלוטין מהמשקל של הדת בגולה - רבותי היא הייתה המשקל העיקרי בתדמית היהודית ,

אני כתבתי זאת לפנייך תלמד לקרא בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין משוכנע שיש גרעין של אמת בתורת הגזע הנאצית לגבי היהודים.

זה לא שאני קונה את התעמולה שלהם, הייתי מגיע למסקנה הזאת בעצמי ללא קשר לאף אחד.

היהודים לא סתם קיבלו תדמית כזאת, יש לזה סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי , הגרעין הוא השיטה היהודית הליטאית הרבנית שדוגל בלימוד ההלכה כערך שמעלה את האדם מעל לבני אדם אחרים ,בשכלתנות ואסלמיזציה של היהדות .

נניח משפט כמו : תפקיד הגויים הוא לשרת את היהודים" זה משפט מקומם ועמודד תורת גזע אנטי אומרי ומאמיני המשפט הזה .

או שלא ברור לך

הגויים שונאים את היהודים כי היהודים מתבדלים ו/או מתנשאים - זה מספיק ברור ?

בעדות המזרח הם היו רק מתבדלים לכם השינאה הייתה קטנה יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמובן לא מסכים עם פותח הדיון, אני לא רוצה להיות בוטה אז אני לא יכתוב את דעתי עליך.

מהצד השני אני יכתוב שלאורך ההיסטוריה נאלצנו להידחק למקצועות כמו בנקאות. יצא לנו סטיגמה של בנקאים.

ואתה בעצמך יודע מה אתה חושב על בנקאים, אני משער שבמהלך ההיסטוריה אחרים חשבו דברים דומים.

כמובן שלא כל העם שלנו מורכב מבנקאים, בוודאי לא היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר מקלדת, אתה קצת צודק. יש נקודה של אמת. והיא שהכשרון היהודי הוא חריג בנוף והאנושי, השאלה מה עושים איתו זה דבר אחר. וכן ההסטוריה שלנו לא דומה לשום הסטוריה של שום עם. מה שאומר דרשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...