נייד מתנה לבת משפחה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד מתנה לבת משפחה

yigael_o

Recommended Posts

היי,

אני מחפש נייד מתנה לבת משפחה שהתחילה ללמוד.

הדרישות:

מחיר גמיש, במידה וזה יהיה יקר אני אשתף בני משפחה נוספים במתנה.

מסך 15.6 (היא מעדיפה זאת מסיבה כלשהי)

סוללה ל 6 שעות ומעלה.

שימושים מאוד מינויירם פחות או יותר רק ואופיס.

היא לא אמרה על כך כלום אבל אני מבקש משקל לא מנופח מידי.

אשמח להצעות מועילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 15.6 (היא מעדיפה זאת מסיבה כלשהי)

סוללה ל 6 שעות ומעלה.

אשמח להצעות מועילות.

רוצה הצעה מועילה באמת? לפני שאתה שואל כאן, תפתח כמה אתרי מכירות של לפטופים, תראה מי נגד מי, ורק אז תשאל. אם היית עושה זאת ולא מתעצל, היית מבין ששתי הדרישות לעיל סותרות לחלוטין אחת את השניה - עם מחשב 15.6" תצטרך הרבה מזל בשביל לקבל שמחזיקה שעתיים וחצי. בנוסף, גם המשקל מתחיל להיות בעיה בגדלים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית עושה זאת ולא מתעצל, היית מבין ששתי הדרישות לעיל סותרות לחלוטין אחת את השניה - עם מחשב 15.6" תצטרך הרבה מזל בשביל לקבל שמחזיקה שעתיים וחצי. בנוסף, גם המשקל מתחיל להיות בעיה בגדלים הללו.

לגבי משקל, כמובן, אין על מה לדבר - לא הייתי אפילו מציין מחשב 15.6" ומשקל נמוך באותו משפט.

בקשר לחיי אין צורך להגזים. מניידים מודרניים גם עם מסך 15.6" וסוללה סטנדרטית אפשר לסחוט 3-4 שעות בלי הרבה בעיות. 6 ומעלה ידרוש מורחבת, מה שמוסיף למחיר, ולא קיים לכל הדגמים (מה שאומר שגם המחשב עצמו יהיה יקר יותר).

בכל אופן הדרישה הבעייתית ביותר היא "מחיר גמיש". כי המחיר יכול להיות גמיש בין 2500 ל10000 וזה טווח רחב מידי. לכן, אני מצטרף לvic - אין טעם לשאול לפני שביצעת ולו סקר שוק בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן הדרישה הבעייתית ביותר היא "מחיר גמיש". כי המחיר יכול להיות גמיש בין 2500 ל10000 וזה טווח רחב מידי. לכן, אני מצטרף לvic - אין טעם לשאול לפני שביצעת ולו סקר שוק בסיסי.

ציינתי מחיר גמיש כי זה באמת גמיש, במידה ואני אראה שזה יקר מידי אני אצרף בני משפחה נוספים למתנה (אני יודע שיסכימו)

דווקא חיפשתי קצת לבד ולא מצאתי מה שרציתי. קיוויתי שאולי אתם יודעים משהו שאני לא.

אני לא רואה איזה מידע אני יכול להוסיף לכם.

בכל מקרה תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...