האם לעבור ללינוקס ולאיזו מע' הפעלה - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לעבור ללינוקס ולאיזו מע' הפעלה

ramivei

Recommended Posts

היי,

אני שוקל לעבור ללינוקס בעיקר כי הוא רץ מהר יותר (או לפחות אמור), פשוט יותר ועם פחות בעיות מוינדוס. מה שמציק לי זה לאיזו מערכת הפעלה לעבור כי האובונטו 10.4 שניסיתי לא היתה כזו מהירה אחרי שבוע שימוש (עבורי וכל החסידים שיקפצו אבל זה מה שיש) שמעתי על FEDORA אבל הבנתי שגם היא לא ממש מהירה אז למישהו יש הצעה?

בנוסף הבנתי שSOLID WORKS לא רץ על האם למישהו יש מידע לגבי זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הגיון בדבריך. "קניתי רכב F1 כי הוא מהיר יותר מרכב 4x4. אגב, אני חיי במדבר."

משמע, נו אז מה עם לינוקס מהירה יותר, האם היא משרתת את הצרכים שלך באופן

טוב יותר?

אם יש לך מושג בלינוקס, תנסה להתקין את Arch Linux:

http://www.archlinux.org/

אתה יכול לנסות להריץ את SolidWorks תחת Wine, לעוד מידע:

http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=21382

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר,

אני רוצה להשתמש בלינוקס כי בWIN יש הרבה בעיות וע"י זה שאני אשתמש בלינוקס אני אוכל להגיע לביצועים יותר טובים מאשר עם וינדוס. בנוסף אני פשוט מעדיף שבו הכל נוח וחינם ולא צריך שום דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע שאתה מחפש תירוצים לעבור ללינוקס, ואחרי שתעבור

אתה תהיה מאוכזב כי זה בכלל לא מה שסיפרו לך... בסוף

אתה תחזור לחלונות ותתלונן על כמה שלינוקס גרועה.

איך תוכל להגיע לביצועים טובים יותר אם אפילו SolidWorks לא

עובדת כמו שצריך בלינוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מבסס את הטיעונים שלך? SOLID היתה שאלה מהצד אני כנראה לא אשתמש בה בשנתיים וחצי הקרובות אז זה לא משנה ממילא. המטרה שלי היא פשוטה: לנצל טוב יותר את מערכת ההפעלה משימוש יומיומי פשוט של גלישה, כתיבה והגשות לסטודנט. נמאס לי מהעובדה שבוינדוס צריך לפרמט כל כמה זמן ומן העובדה שצריך להוריד ולהתקין המון דברים כל הזמן. ובייחוד מן העובדה שכל הזמן המחשבים נעשים יותר "מיושנים", אני עומד להיות סטודנט ואני תוהה איך הסתדרו מחשבים מלפני 3-5 שנים עם הצרכים שלי (והם הסתדרו) ומה שאני חושב זה שאם אני אקח מחשב בינוני + - ואתקין עליו אני אוכל להרוויח מכל הזוויות . מצד אחד לחסוך בכסף ומצד שני להרוויח ביצועים מספקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איטיות יכולה להיות מכל מיניי דברים. בין היתר - משתמש אם הכרטיס מסך לחלק מהעיבודים הרגילים של דסקטופ או תוכנות, אז אם הוא לא מותקן כמו שצריך תהיה איטיות. בחלק מהמערכות יש indexing שעובד בכמה הפעלות הראשונות - תן לו לעבור או תבטל אותו. וכו

תבדוק את הכמה דברים האלה אם זה מה שיוצר איטיות

בסוף תחליט אם תתאים לך - לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשכנע את המשוכנעים? לינוקס אכן לרוב מהירה יותר מחלונות, למרות שאתה מצאת

כי אובונטו לא מהירה אצלך. אני אישית יכול להשוואות את אובונטו 10.04 ל-XP SP3

ואובונטו פשוט מהירה יותר, חוץ מהדפדפן FF - שהוא מהיר יותר בחלונות (טוב, בגלל

אני משתמש בכרומיום).

אם כל מה שאתה צריך זה סביבת אופיס ואינטרנט אין ספק שלינוקס תתאים לך היא

צורכת פחות משאבים והיא מציעה תצורות רבות שיכולות להפוך אותה לחסכונית יותר.

אני אמליץ לך שוב, כמובן אם יש לך נסיון טוב עם לינוקס, להתקין את Arch .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.. אני אתקין 2 מע' הפעלה על הלפטופ שלי כשאקבלו וזהו. לגבי מהירות האובונטו הוא יותר מהיר אבל אצלי לפחות אז בגרסה הקודמת גילה האטה (יכול להיות שתוקן בגרסה החדשה)

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני שוקל לעבור ללינוקס בעיקר כי הוא רץ מהר יותר (או לפחות אמור), פשוט יותר ועם פחות בעיות מוינדוס. מה שמציק לי זה לאיזו מערכת הפעלה לעבור כי האובונטו 10.4 שניסיתי לא היתה כזו מהירה אחרי שבוע שימוש (עבורי וכל החסידים שיקפצו אבל זה מה שיש) שמעתי על FEDORA אבל הבנתי שגם היא לא ממש מהירה אז למישהו יש הצעה?

בנוסף הבנתי שSOLID WORKS לא רץ על האם למישהו יש מידע לגבי זה?

תן לנו טיפה מושג, כדי שנוכל להכווין אותך טוב יותר להפצה המתאימה, מה המפרט של המחשב שלך? מה נראה לך נוח יותר KDE או גנום?

בכל אופן, לא מייצגת את הגנו ולא תייצג אותה, ישנן עשרות הפצות שונות בחוץ שכל משתמש מוצא עצמו עם אחרת, מדובר כאן על חופש הבחירה (מה שלדוג' אין אצל מיק' ואפל), אני למשל משתמש באופן סוזה עם סביבת העבודה KDE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...