מעוניין לתקן XBOX איזה גירסא כדאי לקנות ולמה לשים לב - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לתקן XBOX איזה גירסא כדאי לקנות ולמה לשים לב

114508534

Recommended Posts

אהלן

משעמם לי בזמן האחרון והתפנה קצת זמן פנויי אז חשבתי על קניית מקולקל בדומה לפרוייקט של הסוני 3 שלי, לשלם מחיר זול ולתקן אותו בעצמי, ראיתי שיש ביד 2 הרבה למכירה שהם עם תקלה זו או אחרת, הייתי שמח לשמוע על איזה גירסא כדאי לחפש ולאילו דברים לשים לב, כמובן יהיה נחמד גם אם תוכלו לשתף אותו בסוגי התקלות הקיימות בXBOX כי אין לי מושג חוץ מRROD אני לא מכיר משהו אחר .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RROD זה הדבר הנפוץ ביותר

יש עוד תקלה מקבילה לRROD שהשם שלה זה מספר מסוים-לא זוכר בדיוק

ובעיות רגילות כמו DVD\ארד דיסק וכו

בגדול לא היתי ממליץ על ליקנות RROD גם למתרות תיקון כי גם אחרי התיקון סיכוי חזק שהבעיה תחזור

ואחרי כמה תיקונים קימת אפשרות שלא תוכל לתקן יותר חוץ מלהחליף את כל לוח האם שזה סיפור רציני כי גם צריך להתאים את הDVD ללוח ודברים בסיגנון

מה שכן עם תימצא אחת רק עם באן מהLIVE אבל בסדר חוץ מיזה תוכל לעשות לה משהו נחמד שאסור לדבר על זה פה

ולשחק רק בסינגל ואמולטורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי למה אתה מתכון, הרעיון הוא לא להשקיע סכום מטורף, משהו בסביבות ה 300-400 ש"ח .

השאלה היא איזה גירסא היא הכי מוצלחת של ה ככה שם אני כבר קונה מקולקל אז לפחות שיהיה גירסא טובה של המכשיר ולא משהו מהדור הקודם .

הבעיה שהזכרת נקראת E74 אם אני לא טועה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאלקון וג'אספר זה דגם ייצור. אליט סלים ארקייד זה השם של הקונסולות.

ג'אספר אומרים שחסין מטבעת המוות, כלומר, הסיכוי שלך לקבל עם ג'אספר טבעת המוות נמוך מאוד.

ארקייד אליט וסלים באים עם גודל דיסק קשיח שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...