קניתי מסך DELL U2311H ! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מסך DELL U2311H !

avih

Recommended Posts

שלום לכולם,

קניתי אתמול מסך U2311H של DELL

ממש נח ופשוט להרכיב, ולא עשיתי שום שינוי בהגדרות ופשוט נראה טוב.

יש לי 2 שאלות קטנות - רשום עליו REV A01 האם גם למסך הז יש עדכון ל REV A02 ? האם כדאי ?

והאם יש הבדלים משמעותיים בינו ל U2410 ? בשביל הסקרנות

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלך במצב STANDRD בהגדרות הצבעים התמונה נראית אדומה\צהובה?

אני הייתי חייב לעשות שינוי ידני בשביל שזה יראה טוב.

ההגדרות של הצבעים אצלי 100B 98G 97R זה ההגדרות שמצאתי הכי טוב,יש איזון טוב ברמה של הכחול לצהב.

יש למסך כמה חסרונות כמו זוויות הצפיה.. ציפיתי להרבה טוב חשבתי שזה יהיה קרוב ל-CRT שלי אבל זה בכלל לא מתקרב זה רק קצת טוב יותר ממסכי ה-TN.

ואחידות התאורה (נראה לי שככה קוראים לזה) במסך בצד ימין התאורה לא זהה לצד שמאל וזה מאד מורגש !

בפורום נגיד בצד שמאל של הדף (בחלק האפור) זה נראה אפור-צהב ובצד ימין זה אפור-כחול.

לפחות במשחקים וסרטים לא מרגישים בזה.

חוץ מזה מסך מצוין צבעים יפים הרבה יותר ממסכי ה-TN שהיו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי במצב STANDARD אני לא רואה הבדל בנוגע לצבעים

לדעתי זווית הצפיה בסדר גמור,יותר טוב מ TN

מבחינת אחידות התאורה - נראה לי תקין, נכנסתי לאתר שהרקע שחור ולא ראיתי הבדל בצדדים ואם יש אז הוא מינורי

אני לקחתי מסך TN מהעבודה ואין מה להשוות

עוד לא ניסיתי לראות אות במשחקים אך לפי מה שאני רואה עכשין - נראה לי שלא יהיה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STANDARD לא כזה טוב לדעתי אולי אתה לא רגיל לראות משהו יותר טוב,תנסה ללכת להגדרות צבעים ידנית (RGB) ותכוון ככה שהכחול הכי גבוה אחרי זה הירוק ואז האדום.

תנסה אבל משהו בכיוון של ה100,94-99,90-95

בקשר לזוויות הצפיה זה טוב יותר ממסך TN אבל לא בהרבה...שמסתכלים על המסך מהצד רואים שהמסך מאבד הרבה מהניגודיות ::)

במסך TN זה היה קורה קצת לפני זה וגם הצבעים היו מתעוותים ולא רק הניגודיות.

אחידות תאורה אצלי לא רואים את זה תמיד אבל זה קורה בעיקר על רקע אפור כנראה רק למי שיש הבחנה חדה יכול לשים לב לזה, בכל מקרה זה לא ממש מפריע לי אני רק מודע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מזה מט אבל הוא לא מבריק,והוא גם לא שחור הוא נראה לי יותר אפור.

בסה''כ המסך מעוצב מאד יפה אם אפשרות להזיז את המסך איך שאתה רוצה.המסך טוב למשחקים ובעיקר לסרטים (1080P) אני ממליץ על המסך ,הוא גם לא כזה יקר ל-23 אינץ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יקר ל- 23 אינץ' עם פאנל אייפיאס :) קצת יקר ל23" אינץ טי אן... מי שלא אכפת לו מאיכות הפאנל (נו.. וגם התושבת) יכול לסגור פינה ב- 900 שקל עם מסך של סמסונג 23" HD... אבל ממה שקראתי ה- טוב. יצא לך כבר לשחק עליו איזשהו משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sorbach תודה

המסך הוא מט, לא מבריק, ראיתי מעט מאוד מסכים מבריקים

עד כה בסרטים רואים טוב מאוד, משחקים - לא ניסיתי עדיין.

STRENGTH -ייתכן ואני צריך לשחק עם ההגדרות ולהוציא יותר מהמסך, אולי אתה צודק שאני רגיל למשהו מסויים (רק שלא אתרגל לטוב מידי :) )

בסך הכל אני מרוצה מהמסך, המחיר היה בסדר יחסית כ 1400 וקיבלתי במקום (הייתי בפ"ת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו בדקתי את אחידות התאורה יותר לעומק,והבנתי שרואים את זה הכי הרבה בחדר חשוך ועל רקע שחור ועדיף שההגדרות של הבהירות תיהיה על 75 קונטרטסט 80.אני שם לב שהפינה הימנית התחתונה נראת בגוון שחור-סגול, והפינה השמאלית יותר בכיוון של צהב-שחור, ועוד קצת אפור בהדרגה עד למרכז המסך ששם זה ניהיה יותר שחור.

אני רוצה לדעת רק אם זה קורה רק במסך שלי אם הוא תקין או שזה צריך להיות ככה עם המסך הזה?

עם המסכים הקודמים שלי לא ראיתי דבר כזה מורגש.אולי בגלל שהיו לי מסכים קטנים יותר ולא רחבים? (17,15,19 אינץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...