חוק הזיקה - שאלה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק הזיקה - שאלה

X-BLADE

Recommended Posts

אם אני קונה מכשיר S I9000 מחנות פרטית בארץ ומביא לאורנג' קבלה, איזה זיכוי בדיוק אני אקבל אצלם? האם ניתן לקבל את אותו הזיכוי שהייתי מקבל אילו הייתי קונה את המכשיר מאורנג'? הגרסא שאורנג' מוכרים היא רק גרסת ה16 ג'יגה, מה קורה אם אני קונה גרסת 8 ג'יגה? איזה זיכוי אני מקבל אז?

תודה מראש ולילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המידע נמצא באתר של אורנג' - http://www.orange.co.il/cellular/packages/deals/sim-free-refund/

דיברתי עם אורנג' בטלפון, ואמרו לי שאם המכשיר משווק ברשת אני מקבל זיכוי של 50 שקל בחודש וזהו (רק אם החשבונית שלי מעל 150)!! אם המכשיר לא משווק ברשת אני לא מקבל כלום! כל זה בסתירה מוחלטת של מה שכתוב באתר!!! ארתי להם את זה ואין להם מושג איך ולמה זה כתוב באתר! מה אני עושה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורנג' מחוייבים להציע לך חבילה זהה לחבילה שמקבל מי שרוכש את המכשיר דרכם,

ואם אין להם מכשיר זהה, אז הם מחוייבים להציע לך חבילה זהה לחבילה שמקבל מי

שרוכש מכשירים דומים דרכם (מכשיר דומה = בעל פיצ'רים דומים/מחיר דומה)

עריכה:

כאן זה מוסבר קצת יותר בפירוט, אבל זה בערך מה שאני כתבתי:

http://www.htmobile.co.il/article01824.%E7%E5%F7-%F0%E9%FA%E5%F7-%E6%E9%F7%E4-%EE%E4-%E6%E4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה את גרסת ה8 ג'יגה הם ישימו לב??

וכדי להיות ספציפי, אם אני קונה את המכשיר עם 16 ג'יגה, אז אני מקבל בדיוק את אותה ההטבה שהייתי מקבל לו הייתי קונה את המכשיר באורנג'? כלומר, חשבונית של 250 שקל תהפוך ל40 שקל??

זה סגור במאה אחוז, למה הנציגים אמרו לי שאין שטות כזו ומה שיש באתר זה בולשיט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לחפש את הנוסח המדוייק של החוק, אבל מה שכתוב בלינק שהבאתי מתאים בדיוק למה שאני יודע

ואם לנציגים יש בעיה עם זה, אתה מוזמן ליישב את זה עם אורנג' בבית משפט או באמצעות תלונה למשרד התקשורת

וחוץ מזה, יש עוד חברות סלולריות מלבד אורנג'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שכדי לקבל את הזיכוי עבור המכשיר חייבים להצטרף לחבילה בעלת תנאים דומים ללקוחות אחרים, כלומר, אם רוכשי S מחויבים לחבילת גלישה מוגדלת אז גם אתה תצטרך להצטרף לחבילה כזו כדי לקבל את הזיכוי כל חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שכדי לקבל את הזיכוי עבור המכשיר חייבים להצטרף לחבילה בעלת תנאים דומים ללקוחות אחרים, כלומר, אם רוכשי S מחויבים לחבילת גלישה מוגדלת אז גם אתה תצטרך להצטרף לחבילה כזו כדי לקבל את הזיכוי כל חודש.

אתה יכול לפרט בדיוק מה זה אומר שמשתנה אצלי?

אני כרגע בתוכנית חיילים ללא חבילת גלישה.

מהם התנאים החדשים והסמלול שעליי לעבור אליו? לא ברור כלום ממה שרשום באתר של אורנג' ("במבצע orange" מה זה בדיוק??)

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בא עם מכשיר ורוצה לקבל עליו זיכוי הם מחברים אותך לחבילה זהה לחלוטין

לחבילה שהיית מקבל אם היית רוכש את המכשיר דרכם.

מה זה אומר בדיוק? זה כבר תלוי בחבילה הספציפית שהם מציעים למי שרוכש מכשיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בא עם מכשיר ורוצה לקבל עליו זיכוי הם מחברים אותך לחבילה זהה לחלוטין

לחבילה שהיית מקבל אם היית רוכש את המכשיר דרכם.

מה זה אומר בדיוק? זה כבר תלוי בחבילה הספציפית שהם מציעים למי שרוכש מכשיר כזה.

את זה הבנתי, אני פשוט לא מצליח להבין מהאתר של אורנג' מהי בדיוק החבילה הספציפית עבור הGALAXY I9000... אשמח אם משהו ישתף את הידע שלו בעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...