שימוש בפרוטוקול אבטחה WPA2 PSK מביא לבעיות . - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בפרוטוקול אבטחה WPA2 PSK מביא לבעיות .

roee7777

Recommended Posts

היי!

יש לי מודם-ראווטר 7084ga של אדימקס. בעבר הייתי משתמש בסינון לפי כתובות ,והכל היה טוב .

כשהבנתי שאפשר להשתמש באבטחה טובה (הרבה) יותר ,אז הגדרתי סיסמה עם WPA2 PSK , ומאז יש לי תקלות :

כשאני מפעיל את המחשב שמחובר בכבל LAN לראווטר ,אני מקבל הודעה "ללא גישה לרשת" ,ורק כשאני הופך ללא זמין את

LOCAL AREA CONNECTION והופך שוב לזמין, זה מקבל כתובת מהראווטר ויש חיבור לאינטרנט .

דבר נוסף , ה- PS3 שמחובר גם בכבל לראווטר מציג לי כל פעם שגיאת DNS ולא מתחבר לאינטרנט, רק אם אני מנתק את הכבל ממנו ומחבר בחזרה .

כל הבעיות הנ"ל מפסיקות ברגע שאני מבטל אם השימוש באבטחה WPA2 PSK , אז זה במאה אחוז הבעיה.

רציתי לדעת:

יכול להיות שהראווטר תקול? ממה נובעת התופעה הזאת?

אני עשיתי לפי הוראות אבטחת אלחוטיות של NetCheif

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעדכן FIRMWARE של .

לא אוהב אדימקס בכלל. יש לי נסיון רע עם כמה מהם.

היי. לנתב יש את ה- FIRMWARE הכי עדכני .

יש לי את הנתב כשנה וחצי ולא היו לי איתו בעיות , הוא יציב מבחינת ניתוקים.

אבל התחילו בעיות ברגע שהגדרתי WPA2 , אם אני לא אמצא פיתרון כנראה שאני אחליף לנתב אחר.

אם כבר אנחנו מדברים על הנושא, למי בפורום שמשתמש ב- WPA2 ,איזה יש לכם ? נתקלתם בבעיה אחרי שהגדרתם WPA2 ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עבדתי עם EDIMAX BR-6424N עם WPA2 בלי בעיות.

כמו גם עם ה D-link 2650U.

אתה עובד עם הדרייבר הכי עדכני של כרטיס הרשת במחשב שלך?

תודה על המידע.

כן. אני עובד עם הדרייבר הכי עדכני לכרטיס הרשת, שהורדתי מאתר היצרן של לוח האם .

אני די בטוח שזה קשור לנתב , כי ברגע שאני מבטל את האבטחה WPA2 בנתב, הכל עובד כשורה. וברגע שאני מפעיל את ה WPA2 מתחילות הבעיות .

אני חושב שאני פשוט אוותר על נושא האבטחה באמצעות WPA2 , שבלעדיו הכל פועל כמו שצריך .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור ישר בכבל לנתב לא משתמש בכלל בהצפנה .

זה מה שהכי מוזר פה. ההצפנה משפיעה בצורה כלשהי על התחברות האוטומטית ל- LAN . אני אעשה ניסוי עוד יומיים אני אחזיר את ההצפנה ואני אדווח אם זה חזר.

pongo

זה לא כרטיס . זה כרטיס 1GB מובנה בלוח האם . את הדרייבר הורדתי מאתר היצרן של הלוח, לאותו דגם של לוח בדיוק. אין ספק שהדרייבר שמותקן הוא העדכני ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...