מקצועות "העתיד" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקצועות "העתיד"

dan79

Recommended Posts

אלו לא בדיוק ערסים אבל יש יותר מדי מהם, אפילו בפיסיקה/ אלקטרוניקה לדוגמה.

ד"א דובי אני לא יודע מה ואיפה למדת אבל למורה יש חלק גדול בעניין של רמת ההבנה אצל התלמידים, לא בכל מקצוע אפשר לישון כל השיעור ולהוציא 100, זה היה המצב שלי עם פיסיקה לדוגמה והשנה קיבלתי מורה שבקושי מדבר עברית ולא מסביר כלום כמו שצריך ואני עושה הרבה השלמות מעבר לשעות הלימודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהתחשב ברמה של החומר הנלמד בבית הספר, עם ממוצע של 95 תוך כדי השקעה(היי אתה טוען שאתה "לומד" בשיעורים) לא הייתי תופס תחת, גם הערס הממוצע יכול להוציא את זה... במקצועות הומניים(תנ"ך וספרות) הוצאתי ציון של 96 ו94 ללא הגעה לשום שיעור(מה שהוביל לציון הגשה של 50 אחרי כסח עם המורות) ללא למידה גם לבגרות אלא רק קריאת המיקוד יום לפני הבחינה, במקצועות פשוטים יותר או בשימוש יום יומי כמו אנגלית ומתמטיקה בכלל לא טרחתי לפתוח ספרי לימוד. אז כן אם אתה צריך ללמוד בשביל ציונים היום אין לך שום זכות לתפוס תחת על אנשים אחרים, אף אחד לא מכריח אותך ללמוד באונב', אני מניח שההורים של הערסים האלה עושים מספיק כסף גם לי תואר כזה, ואני מבטיח לך שהכסף שלהם לא מגיע מפרוטקשן. מנסיון הערס הממוצע בבית הספר שלא גומר בכלא, במכון גמילה, או בחלקה ד', הם בד"כ רוב "בעלי הבית" שאתה משלם להם שכר דירה, בעלי מגרשי הרכב, סוכני הביטוח(לא ראיתי סוכן ביטוח אחד עדיין שלא נראה כמו מישהו שלא גובה פרוטקשן בתור משרה שניה), ושאר הירקות. שוב אלא אם אתה עילוי אקדמאי ומתכנן לעשות מחקר באונב', או רוצה עבודה שכן לומדים בתואר משהו שקשור אליהם(הנדסת כימיה, רוקחות, רפואה(לפחות אני מקווה :smile1:) וכו') תואר מעבר להתקדמות בעבודה וקבלה לחברות יוקרתיות לא ייתן לך כלום, אם אתה לא יכול להכנס למשרה של מתכנת מתחיל אחרי בית הספר\צבא תואר ראשון במדעי המחשב, הנדסת תוכנה, הנדסת מחשבים ושקר כלשהו לא יעזור לך בקטע הזה...

רגע, אז אתה טוען שמקריאת שם השיר אתה כבר יודע מספיק בשביל לקבל 95? יפה

ובאופן כללי על הדיון, אני לא חושב שזה נכון להאשים אנשים אחרים על חוסר ההצלחה שלך בתחום מסויים, אם לא הצלחת בבית ספר, זה לא בגלל הערס שמנסה להפריע (זה בגלל שאתה נתת לא להפריע לך), אם ה"ערס" נכנס לאוניברסיטה ואתה לא, זה לא בגללו, זה בגלל שלך היה ציון נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי למה גלשו פה אנשים לדיון על ערסים, אבל אם חוזרים לנושא...

חד וחלק העתיד לא נראה טוב ויש מגמה ברורה שכל חברה מנסה להעביר את התעשיה לסין, הודו וכו'.

זו גם הסיבה שישראל משלמת לאינטל העיקר שישארו בארץ, אחרת אינטל יגידו "למה לנו, בהודו/סין יותר זול...".

2008:

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3086188,00.html

2010:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3414452,00.html

בכתבות יש גם הסיבה למה יש אינטרס למדינה להשקיע (וזה בכלל לא קשור כדי שתהיה לכם עבודה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי sgt_flippy,

גילוי נאות - אני אורלי מג'ון ברייס הדרכה.

אין תואר בתחום של בנייה ועיצוב אתרים (יש רק תואר בעיצוב ותקשורת חזותית שזה עיצוב ולא ממוקד אתרים)

היתרון בקורס הכשרה מקצועית שהלימודים מכוונים לשוק העבודה ואתה מקבל תכלס את הכלים שאיתם בונים ומעצבים.

חשוב שבבחירת מקום הלימודים תברר אם המקום שם דגש על הפרקטיקה ולא מלמד רק תיאוריה.

חברות דורשות עובדים שקליטתם לחברה ולתחום המקצועי היא המהירה ביותר ושיש להם ידע פרקטי נרחב.

אשמח לתת לך פרטים נוספים,

אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי.

בהצלחה,

אורלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...