מקצועות "העתיד" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקצועות "העתיד"

dan79

Recommended Posts

יש שם מוחות לא רעים בכלל אבל אין המוח היהודי - נקודה

אנחנו עם מאז ומעולם שעשה לעצמו צרות רק כדי למצא פתרונות . ( זה אגב המוח היהודי )

הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי...

אין כזה דבר המוח היהודי, יש כזה דבר יהודים שפיתחו מוח, עם נצא מנקודת הנחה שיש לנו מוח יהודי ובגלל זה אנחנו חכמים לא נגיע לשום מקום..

תראה לדוגמה את בתי הספר, רוב הילדים בורים, מעטים גאונים של ממש, ומי שגאון לא בהכרך לומד טוב (שזה עוד יותר עצוב)...

בקיצר, בקצב הזה אנחנו באמת עושים לעצמנו צרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצד שני, אם כולם היו גאונים - היה לך קשה מאוד למצוא עבודה.

אל תהיה פסימי, האוניברסיטאות בתפוסה מלאה, כל שנה יש עשרות אלפי נרשמים חדשים, אל תדאג בקטע הזה. גם הערס הכי מטומטם שלמד איתך בתיכון אולי (-בדגש) יירצה ללמוד באוניברסיטה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו... מה? יש ערסים שמפריעים לך ללמוד? זורקים עליך בכיתה? עושים רעש?

אבל אתה לא מבין את הפואנטה, ברור שאוניברסיטה זה לא בית ספר, וכל מי שמגיע לשם לומד לכבד את המוסד, אבל אני דברתי על השטות שנאמרה פה בקשר למוח היהודי, הכוונה שלי הייתה שאם אנשים כאלו ילמדו במקום אנשים שיש להם את השכל ללמוד, אתם יכולים להגיד ביי ביי לסיפור של ה"מוח היהודי" המיוחד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין את ההתנשאות שלך. אני מכיר אנשים שיכנסו בצורה מדהימה לקטגוריה שלך כ"ערסים", והם חריפים בצורה יוצאת דופן ועשו איתי תואר בפיסיקה.

ופעם אחרונה שבדקתי, כסף זה לא מספיק בשביל להתקבל לאוניברסיטה, צריך ממוצע ציונים. אם יש להם ממוצע מספיק, כנראה שגם מגיע להם ללמוד באקדמיה, על חשבון אשכנזים מבית טוב עם ממוצע פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה עצוב כי...?

היוקרה של התואר יורדת. תואר הופך לסתם עוד תעודה. אינפלציה בתארים מאפשרת למעסיקים לעלות את הדרישות לתפקידים זוטרים. מודעות דרושים בסגנון "דרוש/ה פקיד/ה תואר ראשון חובה" הפך למחזה שכיח. קח לדוגמא משפטים. מקצוע יוקרתי בתחילת שנות ה-90 הפך ל-B.A כללי בשנים האחרונות. השוק מוצף, משכורות בקרשים והיוקרה נעלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...