ספק או תשתית מגבילים הורדות אחרי שעה מסוימת? (בעיקר ראפידשייר) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק או תשתית מגבילים הורדות אחרי שעה מסוימת? (בעיקר ראפידשייר)

Marks

Recommended Posts

היי!

רציתי לשתף אתכם במשהו שקורה לי ואולי תוכלו לייעץ לי או להגיד לי אם גם לכם זה קורה.

בעיקרון היה לי חשבון ראפידשייר פרימיום מאז ומתמיד שבו אני משתמש כדי להוריד. לאחרונה שמתי לב שבבוקר אני מצליח להוריד על מקסימום המהירות שלי (12MB) אך אחרי שעה מסוימת (משהו כמו 10-11 בבוקר) מהירות ההורדה פשוט צונחת לאפס, עד כדי כך שאי אפשר להוריד בכלל ויש לציין שהאתר של ראפידשייר גם לא עולה.

בדרך כלל זה לא הפריע לי כי אני גם ככה מוריד ב-Happy Hours שהם נגמרות בדיוק ב-10, אך לעיתים אני רוצה להוריד קובץ גם לאחר מכן ופשוט לא מצליח.

הצניחה במהירות אחרי שעה מסוימת מאוד מחשידה וגורמת לי להאמין שאולי הספקית או התשתית (בב"ל והוט) מגבילות את ההורדה לאחר שעה מסוימת.

רציתי לברר האם למישהו אחר זה קורה, האם הספקית\תשתית אכן מגבילות (ואם כן, האם אוכל לתקן את המצב אם אתקשר ואאיים להתנתק?) ולבסוף האם יש שרת הורדות אחר בו אתם משתמשים אשר מספק מהירויות טובות לאורך כל היום?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזב"ל, תשתית , חיבור 18 מביט.

אני חווה בדיוק אותו הדבר שאתה תיארת, אחרי השעה 11 מהירות

ההורדה צונחת בצורה דרסטית. ניתן לשער כי הספקית מבצעת

האטה יזומה - שמותר לה ע"פ ההסכם התקשרות או שזה פשוט כורך

המציאות שכן העומס על החיבורים לחו"ל עולים.

כל מה שהספקיות עושות ניתן רק לשער, שכן כדי להוכיח דבר מה צריך

גישה לשרתים שלהם, או לאדם מבפנים שיודע בוודאות איך שרתי הניתוב

וה-load balancing של הספקיות עובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להיות בטוח מי אשם אז בזמן ההאטה לך לאתר בדיקות של הוט http://speed.hot.net.il/ ותבדוק מהירות. אם אתה מקבל 12 MB אז זאת ספקית שעושה TRAFFIC SHAPING אחראית על זה.

אבל אם ל iTK98 יש אותה בעיה והוא בתשתית , אז אני כמעת בטוח שזאת ספקית אחראית על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחלופין - זה יכול להיות עומס על שרתי RS.

או שזה יכול להיות "פקק" במקום כלשהו, שאינו בשליטת הספקית

צודק, אבל רציתי להגיד שאני כמעט בטוח שזה לא תשתית. אולי מישהו בספקית אחרת יכול לבדוק הורדה מ RS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...