צריך המלצה לאיך אני יוצר חיבור וידאו קבוע בין שני מחשבים- מבחינת תוכנה וחומרה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאיך אני יוצר חיבור וידאו קבוע בין שני מחשבים- מבחינת תוכנה וחומרה

silky

Recommended Posts

כותרת מפוצצת הא?

אז ככה:

מצד אחד, יש בארץ דירה (עם תינוק), וצריך לבחור חומרה(יעני מחשב ייעודי לוידאו צ'אט), וגם תוכנה. מצד שני יש דירה בחו"ל עם מחשב ומסך(ושם צריך רק תוכנה).

מה הדרישות:

שיהיה חיבור צ'אט קבוע בין הדירות. ממש 24/7 (ללא צורך באישור כל פעם מחדש).

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהדר, נכנס לי טרול לט'רד. נתעלם ממנו(ונשלח הודעה לאדמין שימחוק אותו מהפורום).

בכל מקרה:

מה זאת אומרת צ'אט קבוע ?

מה בדיוק השימושים של זה ?

בצד אחד (בחו"ל) יש את האבא של התינוק עם מחשב ומצלמה.

בצד השני יש חדר של תינוק בישראל(ושם אין עדיין כלום).

הרעיון הוא שהאבא יוכל לראות בלייב את הבת שלו מתי שהוא בבית ומתי שהוא רוצה.

האם סקייפ יכול לתת חיבור צ'אט רציף(לאורך שבועות)?

בהנחה שלא הולכים על משהו ייעודי, אפשר לקבל המלצה לאיזה חומרה(אילו חלקי מחשב+מסך) כדאי לרכוש עבור זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש שני דברים שאתה צריך.

אחד זה LIVE FEED חד כיווני של חדר התינוק (אפשר גם במקביל לעשות אותו דבר לכיוון השני).

השני זה שיחת וידאו רגילה שמקשרת לפי הצורך באופן אקטיבי את שני הצדדים.

לצורך השני יעשה את העבודה יופי.

לצורך הראשון אני בטוח שיש משהו מתאים יותר מתוכנות צ'אט שמיועד להיות רציף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תגיד לי אם זה אמור להיות גלוי (יהיה בן אדם שיוכל להפעיל תוכנת instant messaging (כדוגמת SKYPE) מהצד השני.

דבר שני האם זה אמור להיות סמוי, והמענה לאות הפעלת המצלמה אמור להיות אוטומטי ואז אתה צריך מצלמת IP או מערכתשליטה יותר מתוחכמת שתעפעיל אוטומטית את השידור הדו כיווני (והוא דו כיווני, אתה שולח ומקבל פקודות).

דבר שלישי נובע מהשאלה הראשונה . . . אתה צריך מצלמה נסתרת לעקוב אחרי מטפלת לתינוק או משהו כזה או מצלמת WEB רגילה ?

אם מדובר במצלמה רגילה, אני ממליץ על אלו:

מצלמת רשת Logitech QuickCam Pro 9000

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=678138

מצלמת רשת Logitech HD Pro Webcam C910

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=678138

השנייה היא דגם חדש שמעולה למסכים רחבים ועם איכות שידור מצויינת. לשתיהן חיישן של 2MP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה ב- 2 המחשבים ותרכוש מצלמות ל-2 המחשבים בהנחה ששני האתרים מעוניינים לראות אחד את השני.

התוכנה מאפשרת לך לדבר בצ'אט, בשיחת וידיאו ובשיחת טלפון. אבל תיקח בחשבון שאם אתה רוצה לראות 24/7 התוכנה צריכה לעבוד כל הזמן והמחשבים צריכים להיות דלוקים מן הסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר בירור מעמיק יותר, הדרישות הן:

שיהיה חלון קבוע בין שני המחשבים (או שתהיה אפשרות חד צדדית להפעילו בעת הצורך).

זה נשמע שוידאו פיד הוא חד צדדי, ושירותים סטייל לא יציבים דיו בשביל משימה כזו.

עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה חד צדדי ?

אם אתה מריץ בשני הצדדים אז זה יהיה דו צדדי.

הרעיון של VIDEO FEED טוב הוא שזה רץ כשירות על האינטרנט ומאפשר לגשת אל זה מתי שרוצים וכמה שרוצים, בלי צורך בהתערבות נוספת מהצד המשדר.

כמובן שבצד שמשדר אפשר לבטל את זה מתי שרוצים, אבל ברגע בזה מופעל זה ימשיך להיות מופעל גם אם תאתחל את כל שאר המחשבים בעולם.

אפילו באותו המחשב אפשר להגדיר שזה יתחיל לעבוד אוטומטית איך שהוינדוס עולה.

כל מה שאתה צריך זה להפעיל את זה על שני המחשבים.

ובמקביל לזה בלי שום קשר אתה יכול להריץ בשביל שתוכל להתקשר עם צילצול ומענה בקונספט טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שסקייפ יחזיק 24/7(כמו שאמרו כבר לפני) אבל אפשר גם לתת לסקייפ לעלות בעת עליית המחשב ולאפשר שיחת רק לאנשים שבשרשימת אנשי הקשר(אני מניח שרק אתה) ואז להגדיר כמו בתמונה

skypesettings.jpg

בנוסף אפשר להתקין גם LogMeIn/TeamViewer בגרסאות החינמיות למקרים שתצטרך לפתור בעיה כלשהי במחשב השני(המחשב עליו מותקנת המצלמה).

^רק הצעה, זה אמנם לא חיבור קבוע אבל ברגע שאתה מתקשר זה עונה אוטומטית ומשדר לך את הוידאו כשאתה רוצה לראות.

מקווה שזה עזר במשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...