מכס על מוצרים מיובאים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכס על מוצרים מיובאים

matrix66

Recommended Posts

היי

בקשר לתשלום של מכס על מוצרים מיובאים.

הבנתי שמעל 50$ יש מכס ומתחת אין

השאלה היא רק- האם ה 50$ מתייחסים לעלות של המוצר נטו או שגם דמי המשלוח עצמם משפיעים על החישוב?

תודה מראש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמי המשלוח כלולים בחישוב - כלומר אם מוצר עולה 45$ והמשלוח זה עוד 10$ אז אתה צריך לשלם מכס ומע"מ

מכס אין על כל סוגי המוצרים, למשל על חלקי מחשב אין מכס, וכמו כן, גובה המכס משתנה מסוג מוצר למוצר.

וכמו כן, אם אני לא טועה, מכס על בגדים ונעליים זה רק מ-75$, במקום 50$

מע"מ לעומת זאת יש על כל מוצר מעל 50$ (כולל המשלוח), והוא עומד על בערך 16% (אני לא זוכר כמה בדיוק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם בודקים את המחיר הסופי לצורך חישוב המכס/מעמ

לפני חודשיים קניתי דרך אי ביי מוצר לאייפון (באמפר) ב 30 דולר בערך ממישהו פרטי- הוא שלח לי את החבילה באופן עצמאי בלי שום כיתוב מבחוץ על החפץ שנשלח בפנים. (זה היה בתוך מעטפה חומה פשוטה)

עכשיו אני רוצה להזמין מוצר נוסף או שניים -והבעייה שאם אני מזמין שתיים העלות שלהם יוצאת כמעט 50$ והמשלוח מעלה את זה מעל.

אני משער שהם יכולים לראות מה יש בחבילה ע"י שיקוף אבל איך הם מחשבים את התוספת של המשלוח? (לא נראה לי שהם יפתחו את החבילה לבדוק את החשבונית שבה מצויינת עלות המשלוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה יכול למצוא בדיוק מה המכס על כל דבר שאתה רוצה/חושב לקנות, נכון להיום, כלומר, זה ישתנה ברבעון הראשון של 2011 אבל האתר מתעדכן כל הזמן אז תוכל לבדוק את זה.

http://62.219.95.10/TaarifHistory/HelekList.aspx?valuedate=20101109

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה יכול למצוא בדיוק מה המכס על כל דבר שאתה רוצה/חושב לקנות, נכון להיום, כלומר, זה ישתנה ברבעון הראשון של 2011 אבל האתר מתעדכן כל הזמן אז תוכל לבדוק את זה.

http://62.219.95.10/TaarifHistory/HelekList.aspx?valuedate=20101109

זה לא רלוונטי למה ששאלתי : :nixweiss:

לא שאלתי מה אחוז המכס על מוצר מסויים אלא איך הם בודקים את עלות המוצר- (דרך האינטרנט לדוג?) ואיך הם יכולים לחשב עלות משלוח כדי לחשב עלות סופית של מוצר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רלוונטי למה ששאלתי : :nixweiss:

לא שאלתי מה אחוז המכס על מוצר מסויים אלא איך הם בודקים את עלות המוצר- (דרך האינטרנט לדוג?) ואיך הם יכולים לחשב עלות משלוח כדי לחשב עלות סופית של מוצר..

הם נכנסים לgoogle ועושים חיפוש. אתה באמת שואל את זה?

ומשלוח.. תוסיף עוד 5-10-20 דולר וקיבלת גם משלוח. פרט לזה רוב החנויות מצרפות קבלה בתוך החבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...