Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 200 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^איזה ספוילר בדיוק??

זה:

הגעתי למקום שאני לא יודע איך לעבור אותו

מה עושים?

או זה?

יש אינדיקייטור שאומר לי ללכת למטה אבל יש מלא חיילים והורגים אותי

ולבלבולה אם לא תגיד באיזה שלב אתה נמצא או תפרט יותר איך נוכל לעזור לך??

ובקשר להערה שלך על זה שהמשחק אלים אין לי תשובה אחרת חוץ מזה שמי שלא נוח לו ולא נעים לו בעין שלא ישחק...אם מישהו לוקח את המראות האלה קשה שלא יגע במשחק, אבל יש כמה מיליונים של אנשים שלוקחים את זה בתור משחק וכיף, וזה מה שאמור להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלבולה תפנה לעצמך דרך עד לחצי הדרך למטע שם יהיו שתי חביות כשאתה מתקרב תלחץ על F הוא יחורר אותם עם הסכין ויפיל למטה זה יעשה אש ובלאגן ויחסום למלוכסני העיניים את הדרך.

חוץ מזה אני רוצה לאמר תודה ענקית לליאוק שאירגן לי חשבון עם MW2.

אני יכול לאמר שאחרי כמה סיבובים אני נהנה לשחק,אני נהנה מהמשחק עצמו הוא כל כך שונה כל כך יותר טוב.

הרגיש לי מוזר בהתחלה אבל אחרי כמה דקות זה פשוט משחק הרבה הרבה יותר טוב.

ושוב תודה ענקית לליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מבחינת משחקיות ובעיקר התחושה של הנשקים MW2 בהרבה רמות לדעתי מBO. אני יכול לסבול כמה מטוליסטים רק בשביל התחושה המעולה הזאת של הנשק והסאונד שלו, אחרי BO זה אפילו יותר בולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW2 בנוי בצורה כמעט מושלמת,

אבל הוא הופך למשחק זוועה בהשוואה לBO כשמכניסים למשוואה את כל הראנרים, מטולים, G18 Akimbo וכל שאר הזבל הזה.

דווקא לא נטקלתי בהרבה כאלו בMW2.

אבל בBO אני יכול להראות לך בכל שרת עד האחרון תמיד אבל תמיד יהיה את הקאמפר ראנר טיובר צ'יטר וכ'ו...

נמאס לי לשחק בBO ולתת את ה100% שלי ולהימצא בקבוצה מטומטמת שלא יודעת לשחק ולהפסיד.

אני מרגיש חסר אונים,אני תמיד ראשון בקבוצה שלי ופי כמה מבחינת CAPS DEFENCE K\D מהמקום השני.

אבל שוב זה הופך לתחרות ולא למשחק קבוצתי של לכבוש את המטרה,אני מרגיש כמו סנג'ר :lol: רץ וכובש לבד דגל אחרי דגל אחרי דגל :'(

סרטון טומהוק קצרצר:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שגם עברת להשתמש ב MPL :xyxthumbs: בזמן האחרון יותר ויותר אנשים עוברים להשתמש בו, לדעתי עדיף על ה AK השונים.

את האמת נתתי לו הזדמנות בזמן הסרטון אבל ממש לא האבתי את הכוונת שלו.

סה'כ הוא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...