Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 176 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הם היו טובים לא היית מצליח לעשות 21-3, יש 2 אפשרויות שיתנו לך יחס כזה ב GG, אחד זה צ'יטים (יצא לנו ליראות כאלה) והשניה היא לשחק מול מוגבלים :cool2: לא יודע אם ראית את זה או לא אבל כל המשחקים שלנו ביחד מהיום לא מופיעים ב THEATER :lol: אחד הימים היותר גרועים שהיו לי במשחק הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר למוגבלים, גם חוסר ריכוז קובע פה המון, קרה לי מליון פעמים קרעתי שחקנים מסוימים בסיבוב אחד ואז הם התעוררו ונתנו פייט, לא ידעתי איך לצאת מזה :D

חוץ מזה שהיום היה לי איזה סיבוב ,רק שהתחלתי לשחק ולא הייתי חם ומרוכז ,סיימתי עם 9-30, משהו כזה,מזה אומר שהיה שם צ'יטר? לא אחי, כי אחרי הסיבוב הזה בדיוק הפסקתי להפסיד. אין ממש קשר למוגבלות, ולמה הם לא מופיעים בתאטרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק וזה היה משחק ראשון שלהם וכולם היו קרים, לא חשבתי על האפשרות הזו :P

לא יודע, כניראה היינו בשרת שביטלו בו את האפשרות :nixweiss: לא מצאתי חלק גדול מהמשחקים שעשינו היום. יכול להיות שזה המשך ליום כושל :lol: תבדוק אולי אצלך כן רואים אותם.

נ.ב.

זה הפך להיות דיון שלי ושלך, איפה כולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פה אל דאגה :yelclap:

מוגבלים? לא חושב.

רוב הנשקים דיי קלים ואם אתה שחקן טוב ומנוסה יש לך יתרון.

אבל אז מגיעים הצלפים וזהו פה נגמר הסיפור בשבילי :P

בסרטון האבתי את ההריגה עם הצלפים זה נראה כל כך קל מהצד :lol:

ומה עוד אפשר להגיד אליך ליאור שעוד לא נאמר?

להיות מופתע? זה כבר הפך לשגרה

לאמר אליך דברים טובים? כמה אפשר

לקלל? אפשר מדי פעם אבל גם זה נמאס (הכל ברוח טובה :xyxthumbs:)

פשוט תמשיך להוציא סרטונים,כיף לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השבוע יצא לי לקבל את הבליסטית לעין ממר דגדה בדיוק שניה לפני שהרגתי את מקום שני ותפסתי את מקומו. :bash:

חלש אתה :P

תחשוב ששלושה משחקים רצופים אני הייתי הKILLCAM עם הבאליסטית שלו :cleric:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צהוריים אם כבר.

אני לא חושב שיהיה מישהו מספיק אמיץ לנסות לקום מחר בבוקר בשביל COD :nixweiss:

בנימה אחרת לגמרי,יצא לי לשחק עכשיו בDOM והייתה איתי קבוצה של נובים חסרי עונים פשוט זבל של שחקנים

היינו DOMINATED במשך לפחות 3 דקות רצוף,לא יאמן.

אנשים משחקים TDM במקום DOM זה מטריף אותי הדברים האלו.

קשה למצוא סרבר ללא נובים היום.

עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה באינטרנט (בזב"ל :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:......)

משום מה הDSL כבוי ולא משנה מה ניסיתי לא הצלחתי לחבר, כרגע אני על החיבור הנייד דרך של אבא שלי, חבילה UNLIMITED, אבל זה רק זמני, אני לא הולך לשחק בקרוב, פעם בכמה זמן אני אגיב עד שישלחו את הטכנאי המזורגג הזה... (טכנאי עלק, איש מכירות במדים)

בכל מקרה, עכשיו אני עובד על כמה REAL FPS GAME, בדיוק השגתי את המצלמה 14.2 מגה פיקסל, HD שלי, ואני הולך להפציץ באפטר אפקטס

בדיוק סיימתי סצנת לחימה ועכשיו אני עובד על KAMEHAMEHA!

בכל מקרה, (שוב)

וואי וואי וואי! ליאור! לעזאזל! איזה שחקן טוב אתה באמת, איך קרעת אותם! כולם עדיין באקדחים ובשוטגאנים בזמן שהבליסטיט שלך נשלחת לאויב לעין!

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

סוף סוף עוד מישהו שיודע מה זה THREE DAYS GRACE

והאינטרו שלי ממש התאים עם המוסיקה שלהם בסרטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תודה יונתן, אני גם כן עובד על מונטאג' מורכב ומושקע ,ייקח קצת זמן, אבל בינתיים אני מעלה את המגאן גיים הכי מהיר שלי :D

2 דקות, אפילו טיפל'ה פחות.

עוד מעט אוסיף קישור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...