gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב

Vaz

Recommended Posts

היי

לפי דעתי יש להתקין מערכת הפעלה בלבד,ללא התקנה של שום דרייבר לכרטיס מסך ,רק את הדרייברים של תקליטור הדיסק שקיבלנו עם לוח האם , ולעבוד כך לראות גם אם יש תקיעות, האינטרנט יעבוד כך , אבל לא מישחקים בנתיים , אופיס יעבוד , ואז ניראה אם באמת זה באמת הדרייברים של אשמים , אם גם יהיו תקיעות שונות אז כבר נדע את האמת לגביי הכרטיס 460GTX .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

12. למה לעזעזעל מישהו שקונה מערכת חדשה עם חלקים יקרים וחברות מוכרות, צריך להתעסק בצריבת ביוס, הורדת ללוח אם, פרמוטים, שינוי מהירויות לכרטיס מסך וכו כוו וכו? נניח אתם מבינים בזה, ומה עושה מי שלא מבין בביוס וכל זה? אוכל אותה?

מחשב זה מכונה מסובכת שדורשת הרבה ידע והתעסקות מצד המשתמש

מי שלא מבין ולא רוצה ללמוד עדיף שיקנה מחשב לא מתוחכם או מכונת משחקים לטלויזיה

אחרת צפויה לו אכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי ליבואן שקניתי ממנו את כל החלקים ב4300 שח. והוא אמר לי פשוט לבוא לפרק את הכרטיס לשים אותו בקופסא המקורית והם יחליפו לי או לאותו כרטיס או למשהו שווה ערך שהוא קומפטיבל למחשב שלי. הכרטיס שלי שווה 1200 שקל לא? 460 gtx oc.

איזה כרטיס לבקש מהם בתמורה? עכשיו הם אמרו לי שאם אני אבוא עם כל המחשב פיזית ואשים אותו במעבדה הם יקחו 200 שקל בדיקה, כי הם לא הרכיבו לי במקור את המחשב.

אז עדיף לי פשוט לפרק את הכרטיס ולבוא לשם פיזית. עכשיו איזה כרטיס שווה לבקש מהם בתמורה? בסביבות 1200 שח?

אולי אפילו נוסיף להם כמה שקלים שיתנו משהו יותר טוב? אולי ה470? למרות שאני חושש ללכת על NVDIA. מבחינת תאימות מה הכי יתאים למערכת שלי?

האמת שהכרטיס הזה בחודש הראשון היה ממש מעולה והפעיל משחקים מצויין, אבל אם אני אקח אותו כרטיס ואז שוב פעם יהיו שגיאות קרנל? אז כבר היבואן יחשוב שאני מטומטם שפעמיים בגללי הם מחזירים כרטיסים ליצרן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח רק 6850 או 6870 בזיכויי ,), ובפרוש יודעים היום כבר באינטרנט שזה פאשלה רצינית מאוד של .

אני כועס מאוד על זה . כל הכבוד לחנות שמסכימה כך להחילף לך , אני מוריד לה את הכובע, כניראה שהם בדקו באינטרנט וראו את האמת . זה ניקרא אחריות הגונה באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירשום בגוגל freezing gtx 460 ותיראה כמה סובלים מהכרטיס הזה בעולם.

GTX 460 is rubbish. 85% of all gtx 460's are defective, and the remaining 15% were sent to the reviewers. [br]פורסם בתאריך: 10.11.2010 בשעה 13:24:38

תשימו לב כמה פגומים יש ונישלחים ליצרן!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הם היו פגומים כמו שאתה אומר ...אז תאמין לי אף אחד לא היה ממליץ עליהם .ולא חסר פה מומחים בענין הזה .

מה שאתה עושה זה בוכה על זה שקיבלתה כנראה כרטיס פגום ולא רוצים להחליף אותו בKSP .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שכתב שכל כך הרבה פגומים מקשקש.

קח לדוגמא את המערכת של DJ ELECTRIC

יש בה לוח P55 ושני GTX460 768 בSLI ואין שום בעיות.

אם הנתונים קרובים לאמת אז על כל כרטיס פגום יש 5 כרטיסים עובדים , זה אחוז נוראי אבל הרוב תקינים.

בכלל אני מאמין שהכרטיס של פותח הת'רד פשוט נדפק אחרי כמה חודשים של שימוש.

דברים כאלה יכולים לקרות ובגלל זה יש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אני לא מבין משהו....

האם ראית שהכרטיס תקין במהלך בדיקה שעשו KSP?

giloman

אל תתייחס בכלל לקישקושים שהבחור ההוא כתב בפורום באנגלית. מצאתי את הת'רד שממנו זה נלקח, בהודעה הבאה שלו הוא חזר בו ואמר שהוא סתם עצבני בגלל שהכרטיס שלו לא עובד......

אם רושמים בגוגל GTX460 pro אז מייד ההצעות חיפוש שעולות הן הצעות עם המילה problems . זה לא סימן מעודד.....

מתפלא שבאחד האתרים הגדולים לא היתה התייחסות לזה (בהתחשב בכמות הרעש שיש ברשת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כרטיס מסך אני אקח בזיכוי שמגיע לי? איזה כרטיס מסך שווה היום 1200 שקל ויתן לי ביצועים טובים? המפרט שלי מופיע אצלי בצד ימין.

האם 6850 או 6870 hd שווים בביצועים לGTX460? מה כדאי לי לקחת? אני מתלבט כי אני הולך כנראה מחר להחליף..

לקחת 460 חדש זה טירוף לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...