gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב

Vaz

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה שהשירות בחנות גרוע ...KSP לעולם לא היתה החנות עם השירות הכי טוב .

כשאני קניתי את הCM690II PLUS והAC FREEZER 7 PRO למחשב שלי ,ישב שם מוכר זומבי ,אפילו שאמרתי לו בדיוק מה אני רוצה הוא עדיין ישב שם כמו זומבי ועשה כאילו הוא עבד כול כך קשה בזה שהוא הקליד 10 אותיות כדי להדפיס את החשבונית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, את מדבר קצת שטויות...

טוב, אז אני מדבר שטויות.... ::)

ואתה פשוט טועה.

כל עוד לא לקחת לוח אם של אינטל ומעבד של - אתה תצליח להסתדר עם רכיבים מגוונים בשוק.

זאת התחרות - זה הרווח של הלקוח - זאת הבעיה של היצרן שרוצה לנצח ושיקנו אותו.

אין ספקי כוח שלא מתאימים (אלא אם כן אתה מדבר על של פנטיום3 לחיבור למחשב I5, אז נכון - הזנות החשמל הן שונות בלוח האם) -

יש ספקי כוח שלא חזקים מספיק. דבר כזה יכול ליצור נפילת מתח לעיתים, כשיש דרישה לWATT גבוהה שהספק לא מצליח לספק.

לא צריך לקרות לספקים אמיתיים מעל 400W במחשב סטנדרטי של היום. וכשאני מתכוון לאמיתי, זה לאחד ממותג שאתה מסתכל על המפרט

שלו אתה רואה שבאמת ההספק פיק שלו הוא קרוב או שווה ל400W.

הנה שתי דוגמאות לחוסר תאימות ברכיבי חומרה:

1. בימי NF4 העליזים היו בעיות בין ספקי כוח (של נדמה לי) ללוחות אם של ASUS

2. הלוח המעולה DFI NF4 ULTRA D היה מאוד בררני לגבי איזה שמים בו.

ככל שהרכיבים הם יותר high end כך יש יותר אי התאמות.

בגלל זה לפעמים יצרניות מוציאות עדכוני קושחה/ביוס/דרייבר

בכל מקרה, לי ולVAZ יש ספקי כוח מעל 500W. אז בטח ובטח שלא צריכה להיות בעיה של , כמו כן הכרטיס שלי מחובר ישירות לספק כוח

להזנת חשמל אישית, לא מוזן מהלוח בלבד. (אני מניח שגם אצל VAZ זה ככה)

חוסר תאימות של ספקים זה באמת דבר נדיר אבל אולי אצל אחד מכם למשל הספק לא תקין?

יותר מזה אני אגיד לך, ממחקר קטן ברשת, תוכל למצוא שהרבה אנשים סובלים מהבעיה כשהם מחזיקים לוח עם צ'יפסט P55 (שוב, כמוני וכמו VAZ)

ואם חברה גדולה כ"כ כמו לא שחררה גרסאות תואמות נכון לצ'יפסטים של P55 - זאת בעיה קריטית ברמה מאוד גבוהה שאני בטוח

שאם יתגלה שהאצבע המאשימה היא כלפיהם - הם יציאו בFIX מיידי וקריטי בתוך שעות או ימים ספורים.

אני לא חושב שיש לך מושג מזה אומר שגיאה ברמת תמיכה כזו. (כן, אני בבון שכרגע ירד מהעץ..... מה רצית להגיד בכלל במשפט הזה??) זה פשוט להוציא מוצר (כן, ערכת DRIVERים זה חלק נכבד מהמוצר שלהם כמובן)

ללא בדיקות תאימות מלאות וללא אזהרה מראש -> וכן יש חור גדול מאוד שלהם כיצרנית, חברה ומפתחת. הם בטוח לא רוצים את זה

ולא הייתי מאמין שיקרה להם כזה דבר.

אתה יכול לא להאמין אבל, עובדה, לאינטל הגדולה זה קרה לא מזמן עם כונני שלה. הוציאו קושחה חדשה ואחרי שהאנשים התחילו לעדכן קושחה הכוננים שלהם פשוט מתו. תוך יום או יומיים הורידו את הלינק להורדת הקושחה ואחרי כמה שבועות שמו גירסה מתוקנת.

ועוד סיפור על לוחות אם מבוססי P55..... היצרניות בנו אותם עם סוקטים בעיתיים וזה גרם להרבה להישרף בזמן OC. וחוץ מזה, חלק מהיצרנים (הגדולים, המפורסמים, האמינים) לא הכניסו בלוחות מערכת הזנת חשמל מספיק טובה ושוב פעם, בזמן OC הלוחות פשוט נשרפו.

כמו שאמרתי כבר מלא פעמים בת'רד הזה: יכול להיות שהכרטיס של VAZ תקול! מצד שני, יכול להיות שיש בעיה מסויימת בכל הסדרה!

אבל עדיין, לצאת בצעקות " זבל, למה קניתי אותם, למה המליצו לי, למה לא עוזרים לי, למה לא הלכתי על ATI " לא יעזור לפתור את הבעיה!!!

הינה הקדים אותי בניתוח חכם אחד לפני שכתב את הפוסט הבא (בלינק שאתה הבאת האמת..) :

I'm Sure now, everybody who have problem have a chipset p55 or p45 (or X, i dont know other, but only i think ...) so, yes i think also " the new graphics card is somehow not compatible with my other hardware..." and I have also a p5q with p45 on her, but move everybody, go send message to , we needs new driver, i want to keep my new gtx 460, but I'm tired of waiting ....

זה שזה מהלינק שהבאתי זה לא אומר שיש שם רק דברים נכונים. ראיתי אנשים עם ציפסט של 790 שיש להם בעיה עם הכרטיסים הללו

אם מדובר באמת בבעית DRIVER, כמו שזה נראה וחוסר תאימות ללוח בעל צ'יפסט P55 - שאגב

הוא מאוד נפוץ אצל אנשים (ובין היתר מהמומלצים פה באתר בהרכבת מפרטים - אני אישית קבלתי המלצה אליו)

אז אם זה המצב - צריכה דחוף מאוד לשחרר DRIVER מתאים גם לצ'יפסט הזה

אבל זה רק אם זה באמת המצב והיא אשמה בכשלון הזה. מסכים איתך!

אני אשלח להם מייל היום לברר את הנושא.

כמו כן, VAZ, אני אומר לך כבר עכשיו - אתה בתור משתמש לא אמור ואל תעז בכלל לחשוב על אופצייה של פירמוט והתקנה מחדש של המחשב שלך.

פשוט לא. זה לא מה שאתה צריך לעשות, זה לא מה שאתה אמור לחוות בתור משתמש שקנה מוצר, זה לא מה שאתה אמור להתעסק.

זה שזה יכול להביא פתרון - זה לא אומר שאתה צריך לעשות את זה. אתה לא אשם לבעיה של היצרן ממנו קנית את הרכיב.

בטח שאם מדובר בבעיה בDRIVER לתאימות החומרה שלך - פירמוט והתקנה לא יביאו דבר מלבד המון עבודה שחורה של התקנות מחדש

וסידור המחשב מחדש ובזבוז זמן מוחלט - אני אדגיש ואומר - מוחלט. כי החומרה שלך לא תשתנה וחוסר התאימות מבחינת הDRIVER ישאר.

מה שיוביל אותך לאותם תוצאות.

צריכה להיות אנליזה נכונה יותר של הבעיה, בשביל לדעת בדיוק איזה דרך פתרון להציע ולגשת.

אין בן אדם ביקום שמסכים יותר ממני עם המשפט הזה

אני יכול להגיד לך אישית שאני ניסיתי בנתיים מה שהוצע כאן-

נכנסתי לSAFEMODE, הורדתי DRIVER SWEEPR או מה שזה לא יהיה.. ומחקתי הכל כולל הכל של NVIDIA.

נכנסתי ללוח בקרה ומחקתי את כל הכלים של NVIDIA. העלתי את המחשב, סתם לראות מה הוא יעשה, הWIN7 באמת התקין דריברים לבד.

זה לא עזר לי.. הוא החזיר את המצב לקדמותו פשוט ובלי הכלים של NVIDIA מסביב. הWIN7 לא גאון גדול, הוא פשוט מחפש שאריות דרברים לסדר

את התצוגה שיהיה יפה וזהו.. לא דואג למסביב.

שוב המסך נכבה ונדלק ואז ריסטטתי שוב ונכנסתי שוב לSAFEMODE.

שם התקנתי (בלי למחוק לפני) את הDRIVER החדש (260.99) שהורדתי לפני זה. אחרי ההתקנה, העלתי את המחשב.

הורדתי עדכונים לדירקטX והפעלתי שוב את המחשב מחדש.

בנתיים, כמו שאמרתי, ורק בנתיים - אני יכול לשחק משחקים בעלי רמות גרפיקה גבוהות (נניח מקס-פיין2 ברמה הכי גבוהה. וכו'...)

ללא שום בעיה, ללא מסך תקוע או נכבה, ללא בעיות גרפיקה, מריחות או כל דבר כזה וללא ההודעה המעצבנת שהקרנל דפוק.

אני מקווה מאוד שזה ימשיך ככה.

אם אני לצערי אתקע בהודעת שגיאה הזו פעם אחת נוספת, אז אני אמשיך לשקול צעדים גם מול NVIDIA וגם מול מי שקניתי ממנו את המחשב,

כי יש לי אחריות. ואם רכיב חומרה מתברר דפוק - אני רוצה חדש.

די פשוט.

אתה VAZ, אתה מוזמן להתנהג כמו משתמש פשוט שלא צריך לשבור את הראש יותר מידי ולגשת לחנות מחשבים ממנה רכשת את המחשב שלך,

עם הקבלה, עם האחריות ולהגיד להם - המחשב תקול. הודעת שגיאה של קרנל ומסך קופא - להחליף לי בבקשה כ.מסך, לוח- אם כל מה שצריך

ולא לפרמט לי את המחשב. להתראות. לחזור יום אחרי ולקחת את המחשב..

אני לא רואה סיבה אחרת להתנהג במצב כזה עבור משתמש שלא צריך ולא אמור להכיר את הרמות האלה של המחשב וההתעסקויות איתו

אתם חייבים להבין דבר אחד , יש בעיה חמורה עם הכרטיסים האלו, ושתדאו עוד דבר חשוב,אין כזה דבר להחליף את הכרטיס בכרטיס אחר , בחנות תמיד יגידו שהכרטיס תקין כל עוד הם מחברים למחשבים שלהם ויש שולחן עבודה, פה בארץ אין אחריות , אם קניתה רכיב מחשב והוא עובד אז זכיתה, ואם קיבלת רכיב לא תקין אז אכלתה אותה בגדול ותאלץ להישאר איתו , בפירוש לא יחליפו לך אותו , אני אומר בפירוש היום שיש בעיה עם הכרטיס הזה וכדאי מאוד לחשוב פעמיים לפניי קניתו, עד היום גם אני המלצתי עליו , היום אני ימליץ רק כרטיסיי , קניית כרטיס 460GTX זה רולטה רוסית, אני קורא היום באינטרנט שיש הרבה בעיות תאימות עם לוחות האם +תיזמוניי הזיכרון, אותי זה לא מעניין , אני דורש מחברה גדולה NVIDIA שהפעם הבאה תבדוק ב100% לפניי שהיא משוקת לעולם, אני לא אומר שכל מי שקנה אכל אותה ,יש גם רוב צרכנים שנהנים מהכרטיס הזה , אני במיקצוע הזה 20 שנה ולא היה לי מיקרה כזה לעולם, שתדאו שלא משנה איזה כרטיס תיקנו , אם הוא תקין אז אפילו במחשב ישן עם חיבור PCI-E הוא יעבוד ללא הקפאה אחת בילבד , רק תרגישו איטיות ביגלל צוואר בקבוק , זה לא יכול להיות שאני צריך לעשות ניסיונות שונות בביוס עבור זה, ואם המחשב שלי לא היה תקין,איך תסבירו את זה שה9800GTX והHD4850 הישנים שלי פועלים עלוי 100%?

תבינו כבר שיש כמה אחוזים של היצור שהם פגומים, לכן אני אמרתי רולטה רוסית לגביי ה460GTX.

רוני

תגיד, רוני, עצרת לנשום כשכתבת את הפוסט הזה?? ;)

תמליץ רק כרטיסי AMD? כן, כאילו שב- זה לא יכול לקרות. כאילו ש- לא הוציאו מעבד עם תקלה..... אויש, נו באמת.... :s07:

במקום להמליץ על AMD או NVIDIA או כרטיס מסך תוצרת חייזרים אולי כדאי לבדוק טוב טוב ברשת (ולא רק באתר החמוד שלנו) בעיות פוטנציאליות של המוצר לפני שקונים אותו? כנ"ל לגבי טיב שירות של חנויות מחשבים....

אני עושה את זה כמעט תמיד, אני מאמין שזה חסך לי לא מעט כאבי ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DIMER, לא כתבתי פוסט אחד שרשום בו רשום למה המליצו לי וזה לא בסדר.

אחריות הקניה היא בסופו של דבר של הקונה (במקרה שלי- אני), ואם אני הלכתי לפי המלצה מסויימת, זו בעיה שלי.

אין לי בעיה עם ההמלצות כאן בפורום ואני בטוח לא מכוון אצבע מאשימה לאף אחד שהמליץ לי על הכ.מסך.

זה קודם כל חשוב.. כי כתבתי לי בתגובה על לצאת בצעקות לגבי המלצות. אז לא, לא עשיתי זאת בשום פוסט

ואלה הם אך ורק דברייך שאינני יודע מאיזה מקור הבאת אותם.

שוב, תבחן את המצב כראוי, יש חוסר תאימות שהיא ברמת ייצור - ויש חוסר תאימות שהיא ברמת תקלות.

חוסר תאימות ברמת תקלות, אינה באה בחשבון - בטח שלא בחברות וייצרניות.

נתת דוגמא מעולה על INTEL וכונני הSSD, שים לב איך חברה צריכה להתנהג כשהיא מקבלת CRASH רציני בשחרור גרסאת מוצר שלה.

משביתה את הלינק מיידית ועובדת בHIGH PRIORITY על FIX למוצר שלה. אין מה לעשות, תקלות קריטיות כאלה הן נזק כלכלי,

שיווקי, ציבורי, צרכני (ורשימה ארוכה..) שחברות ברמה עולמית לא יכולות לקחת את הנושא כאופציה להתברברות.

לגבי דוגמאות הOC שלך - אני לא מתעסק בOC היום. התעסקתי בעבר, מכיר את הנושא, בקיע בעניין, אני יכול להתעסק עם טוויקים בBIOS,

אבל אני לא מעוניין יותר. אני מריץ את המחשב שלי על דיפולט - כמו שבא בהמלצות הייצרן. המחשב יכול להגיע גם ל50 מעלות וקצת יותר והוא יעבוד

כמו סוס. כי ככה עשו לו בדיקות יציבות בייצור וככה הוא צריך להיות. ואם פספסו בדיקות או שחררו מוצר פגום - זבשם. אני לא צריך להתעסק עם זה.

וכאן נכנס כמו שאפשר להבין - נכנס עניין אחריות המוצר המשוחרר.

כמובן שכל דוגמא של חוסר ייציבות/שריפת לוח אם/ חוסר תאימות/ בעיות חומרה או תוכנה שנוצרות בסביבות אותן ממהירים (עושים עליהן OC) -

אין בכלל פאקטור לדבר. הייצרניות מורידות כל טיפת אחריות מצידן כאשר המשתמש בוחר להתעסק בליבות הבסיס של המוצר שלהן.

אם יש בעיות על הלוח או הכ.מסך כשעושים - OC, אין בכלל זכות להתלונן. -> צריך להפסיק את הOC כי המערכת לא יציבה.

אבל זה לא הבעיה שאנחנו חווים.

אני שמח שסיכמנו את העניין.

עצוב לי מאוד שיש את התקלות האלה של NVIDIA ולמען האמת אני כן מוצא לנכון להאשים אותם.

בין אם זו ערכת דריברים תקולה, חומרה תקולה, חוסר תאימות בערכת דריברים ללוח אם שלי -

זאת בעיית KERNEL של הכ.מסך שלהם. ופה הסיפור נגמר. אני היום יודע בתור משתמש שאני צריך להיזהר מNVIDIA,

ואני די בטוח שאלו לא המטרות שלהם כחברה.

אני שמח שסיכמנו את הנושא הזה.

אה, ולענייננו -

כדאי לקרוא ולהתעדכן כאן על מה שיש למיקרוסופט לספר לנו על הריקוברי הזה.

http://www.microsoft.com/whdc/device/display/wddm_timeout.mspx

יש לWIN ויסטה (כנראה גם 7) מנגנון ריקברי כאשר המערכת קולטת FPS נמוך מאוד עד "קפוא" ומבצעת ריסטרט לערכת דריברים.

יכול להיות מאוד שגם מדבר בערכת דריברים שלא תואמת את מערכת ההפעלה והגדרותיה (אולי תאימות ל64BIT, אולי תאימות למערכות החדשות.. לכו תדעו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי כבר אין לי חשק לקנות היום כלום, אני היתי מעדיף לקנות מיד שנייה ,יש שם כרטיסים מכובדים מאוד במחירים סבירים ואני בטוח שהם פועלים 100% , שתדאו שהיום או בעתיד אני כבר לא יקנה כרטיסים שרק יצאו , אני יעדיף לחכות קצת , כך לפחות יהיה לי יותר אינפורמציה לגביי תקינותם או הפשלה שלהם, מה רע ב4870 או 5770 או 260GTX ביד שנייה?

אני גם לא יודע מה דחף אותי לקנות כרטיס ,כאשר יש לי ביד 9800GTX נהדר שמריץ לי הכל באופן מכובד, חברים תלמדו להעריך את מה שיש לכם ביד היום,כי אני אכלתי אותה בגדול :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שלחתי מכתב די זועם לNVIDIA על הפשלה הזו שלהם.

שוב, מי שלא קרא את הפוסט הקודם שלי - אז כן, ללא ספק האצבע המאשימה היא כלפי .

לא משנה איפה הבעיה, זה יחד איתם והם צריכים לטפל בצעדים מול רכיבי חומרה/תוכנה אחרים במערכות מחשבים.

במיוחד בכאלה רכיבים מתקדמים ומדורגים אצלהם כחומרה חזקה (כמו GTX460).

אני באמת חושב שמגיע לי כאן דין וחשבון למה יש לי בעיות KERNEL (שהן בעיות שבכלל לא מתקבלות על הדעת בשחרור מוצר לשוק,

בטח לא לשוק העולמי). ובטח שמגיע לי פתרון לנושא.

אשמח לעדכן כאן כשאקבל מהם תשובה,

מקווה שבמהרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם התקנת את חלונות מחדש כמו שאנשים פה הסבירו לך? בלי שבמהלך ההתקנה הוא יתקין דביירים מהרשת אלא בדיוק כמו שהסבירו לך?

נסה לחפש ברשת דיווחים על אי התאמה בין הכרטיס ללוח או אולי לספק.

האם ניסית לעדכן ביוס של הלוח אם?

איזה כרטיס היה לך קודם (אם היה בכלל)?

האם אתה יכול לשים כרטיס אחר ולבדוק אם הבעיה חוזרת על עצמה?

האם ניסית לבדוק את הכרטיס במחשב אחר (של חבר למשל)?

הגירסה הכרטיס היא גירסה שמומהרת מהמפעל, האם ניסית להוריד את מהירויות השעון למהירויות רגילות? אם כן, מה קרה אז?

האם ניסית לשים את הכרטיס בסלוט PCIE16 אחר?

Troubleshooting זה עסק מסובך וצריכים להיות סלבניים בתהליך הזה.

1. במשך חודש עבדו אצלי משחקים והכל כמו שצריך בכרטיס מסך הזה.

2. מאיפה אני יודע לעדכן ביוס של לוח אם? ולמה שאני אעשה דבר כזה כאשר המחשב אצלי רק חודש וחצי?

3. לא היה כרטיס קודם, כל המערכת שמופיעה פה בצד ימין במפרט שלי חדשה לגמריי.

4. אין לי כרטיס אחר לבדוק איתו ומחשב ברמה שיספיק לבדיקת הכרטיס שלי.

5. אני לא יודע להוריד מהירויות שעון, ולמה שאני אעשה משהו שיכול לגרום עוד נזק או לגרום לי לא לקבל אחריות?

6. הכרטיס אמור לעבוד לפי המהירויות והמתחים שהוא בא מהמפעל למה שאני אוריד את זה?

7. אני לא יודע איך שמים בסלוט PCIE אחר - חבר שלי הרכיב את המחשב, אבל הכרטיס מחובר לסלוטים בספק 650 וואט של ומקבל כח.

8. רן ברכה, אני עשיתי בדיוק כל מה שאתה עשית...רק שגם פרמטתי את כל המחשב וביזבזתי מלא זמן לחינם בגלל דרייבר דפוק, או חומרה לא תואמת..

9. זה נראה לי מטומטם עכשיו שאני צריך לשבת ולפרמט את כל המחשב שלי שוב!!! בגלל שנתתי לווינדוס 7 למצוא עדכונים לבד? ואז נניח שהעדכון שהוא מצא לא טוב, אז התקני את העדכון הכי עדכני מהאתר של נוודיה בסייפ פוד ובחרתי CLEAN INSTALL ועדיין הכרטיס נותן לי שגיאות קרנל, בגלישה רגילה לא במשחקים!!

10. אני קניתי את הכרטיס ביבואן בראשון לציון שמוכר את הכרטיס - פשוט לא היה לי זמן להתעסק עם זה וללכת וכל זה אני חושב לחכות יום יומיים ולראות אם ניוודיה מציעים תיקון לעניין וגם אם הם יוציאו, אולי אני אקח את המחשב ליתר ביטחון לבדיקה שיבדקו את הספק והלוח למרות שלדעתי מדובר בפאק שלהם ועדיפה לי החלפה לדגם אחר.

11. בתור משתמש בלי ידע בביוס זה מעצבן שעכשיו אני אצטרך לשלם על בדיקת מעבדה לעניין.

12. למה לעזעזעל מישהו שקונה מערכת חדשה עם חלקים יקרים וחברות מוכרות, צריך להתעסק בצריבת ביוס, הורדת ללוח אם, פרמוטים, שינוי מהירויות לכרטיס מסך וכו כוו וכו? נניח אתם מבינים בזה, ומה עושה מי שלא מבין בביוס וכל זה? אוכל אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו כרטיס של gigabyt עם 768 gb 9 ולי גם הייתה בעיה עם העדכון של הדריבר הזה. במהלך העדכון המסך מהבהב מידי פעם רק ששלי לא חזר לדלוק. האמת שאצלי הסרה מוחלטת של הדרייבר והתוכנה של עזרה לפתור את הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו כרטיס של gigabyt עם 768 gb 9 ולי גם הייתה בעיה עם העדכון של הדריבר הזה. במהלך העדכון המסך מהבהב מידי פעם רק ששלי לא חזר לדלוק. האמת שאצלי הסרה מוחלטת של הדרייבר והתוכנה של עזרה לפתור את הבעיה..

תשמע גם אצלי זה קרה שתוך כדי התקנה והסדרה של הדרייבר המסך נהיה שחור והפסיק לדלוק! אבל מעל 2 דקות רצוף ולא היה לי סבללנות לחכות ועשיתי ריסט כבר.

מה עשית אחרי שמחקת את הדרייבר כדי שהכרטיס יעבוד תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן ברכה

אתה לא באת בטענות לפורום. זה היה VAZ ורוני (אם אני לא טועה)

תשלים עם זה: היו אי התאמות ותקלות חומרה ותוכנה, הן קורות עכשיו והן יקרו בעתיד. האם זה בסדר? לא!! האם זה המצב? כן!! האם אנחנו צריכים להתמודד עם המצב? כן, כי לבכות שזה לא בסדר לא יעזור לנו. מחקר מעמיק לפני קניה כן יעזור!

הנה לך דוגמה נוספת: דרייברים לבקרי SATA של לא מעבירות פקודות TRIM לכונני . בעיה ידוע ומוכרת כבר מזמן ולמרות זאת החברה לא טורחת לטפל בזה :pissed:

הדוגמאות לגבי OC היו רק דוגמאות לגבי פגמים בייצור. הם פשוט באו לידי ביטוי בזמן שהמערכות היו ב-OC. היצרניות יודעות טוב מאוד שהרבה משתמשמים עושים OC ואף מעודדות את זה בעזרת תוכנות ופיצ'רים מסויימים. אם כך אז המוצרים שלהם צריכים להיות בנויים בהתאם (בגבולות ההגיון כמובן)

VAZ

המחשב עבד חודש וחצי בסדר ואז אחרי עידכון של מייקרוסופט הכל השתבש...... בגלל זה אני חושד שזו בעיית חומרה

רוני

מלתחילה לא הבנתי למה עם מחשב כמו שלך החלפת כרטיס מסך. וכן, לקנות מוצרים חדשים דנדשים זה לא רעיון טוב.

לשלושת החבר'ה:

אתם חושבים שיש בעיה בכרטיס? תממשו אחריות! תראו לחנות שיש בעיה ושהם יוכיחו אחרת. אם הם מוכיחים שלא אז אין מה לעשות.....צריך לחפש את הבעיה במקום אחר. אני, לפני שאני בא לממש אחריות, מנסה לוודא שאכן הרכיב תקול. הנה, יש פה בחור שהצליח לפתור את התקלה שלו (efee123).

רוצים כרטיס חלופי? סבבה, מה עם HD5850? כרטיס ותיק ומוכר שנותן ביצועים מעולים (לדעתי).

דרך אגב, הבעיה מתרחשת רק במערכות 64bit או גם ב -32?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי בעוד 3 מחשבים, אחד מהם עם מעבד I5 וגם שם אפילו שאני מפעיל תוכנת GPU-Z בהפעלה של התוכנה זה תוקע את המחשב ממש העכבר קופא ולא ניתן אפילו עם ריסטרט לכבות , וברגע שאני מדליק את המחשב אז המחשב בקושי עולה .

איך אני יכול לשכנע את החנות שהכרטיס לא תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אמור להוכיח לחנות שהכרטיס שלי לא תקין ויש לו בעיית תאימות לWINDOWS 7? הם יבדקו את זה על ויגידו שהכל תקין כמו שאמרו לרוני.

אם אני אראה להם את כל התמונות של התקלת קרנל שתיעדתי ולינקים לשרשור פה ושרשורים בעולם על הבעייה הזו זה יעזור?

אגב רן, אם תקבל מכתב תשובה מNVDIA תאמר לנו מה הם כתבו בחזרה. למרות שאני בטוח שכבר פנו אליהם אנשים מהעולם עם הבעיה.

אני אפילו לא יודע לפרק את הכרטיס לבד מהמחשב שלי. אז פשוט לבוא עם כל המחשב ולומר להם לבדוק כרטיס מסך, וספק?

אולי אם אני אפרמט שוב את כל המחשב, ואבטל עדכונים אוטומטיים ואז התקנת הדרייבר ב EXPRESS זה יעבוד, ודיירקסטס רק בסוף ההתקנה זה יסתדר?

גם אם כן...זו עדיין עוגמת נפש שהם הוציאו דרייבר כזה בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...