עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב

Vaz

Recommended Posts

טוב עשיתי כל מה שרוני אמר לי, נכנסתי למצב בטוח הסרתי כל זכר ל HD AUDIO, ו ו PYSYX , ואז הווינדוס עלה לי מחדש והתקין לבד את הדרייבר.

רק מה, שאני משתמש בלינק שנתן לי רוני ל PYSX הכי אחרון או לחילופין מוריד אותו מהאתר של היצרן. אני מריץ אותו ולא קורה כלום..החלון נפתח בהתחלה ורץ ואז הוא נעלם ושום דבר לא קורה מעל 5-10 דקות וזה לא מתקין שום דבר.. :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 6.11.2010 בשעה 16:39:30

מישהו יכול לעזור לי? איפה כל מי שמבין בכרטיסי מסך? מי בכלל המליץ על הכרטיס הארור הזה?

עשיתי כל דבר אפשרי כבר, הסרתי את כל הדרייברים מהסרה והוספת תכניות, מחקתי הכל עם הדרייבר סוויפר. הווינדוס עולה מחדש ומזהה את הדרייבר גרסה אחת יותר ישנה, אחכ הוא לא נותן להתקין את הפיזיקס כי הוא אומר שמה שיש לי היא יותר חדשה למרות שגם אותה הסרתי.

אז ניסיתי להתקין את הגרסה הכי אחרונה 260.99 - בחרתי רק את הדרייבר והפיזיקס ובאמצע ההתקנה המסך נכבה לי ונהיה שחור ואז לא נדלק שוב גם שעוברות כמה דקות והפתרון היחיד זה ריסט. עם הגרסה שהווינדוס מתקין ה280.89 כל המשחקים גם נתקעים והוא לא נותן להתקין את הפיזיקס היותר חדשה.

מה לעזעזעל קורה פה ומה אפשר לעשות? אני עוד שניה שובר את המחשב מרוב עצבים :pissed: יכול להיות שהדרייברים שלהם הרסו לי את הכרטיס מסך?

1. אם אני חוזק לXP הכל יהיה בסדר בלי בעיות?

2. אם אני מסיר ומוחק שוב פעם כל זכר לנויידיה במצב בטוח, ואז אני מכניס את הדיסק התקנה של הכרטיס מסך המקורי זה יעזור?

3. כשאני נכנס לדרייבר סוויפר זה מראה לי NVDIA GRAPICS, NVAID AUDIO, NVDIA CHIPSET - זה בסדר שגם מחקתי את הציפסט?

מישהו יכול בבקשה לעזור לי...לא אמורים להבין פה בכרטיסי מסך? :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי יש לך אי תאימות של דריברים תפרמט את המחשב ואל תיגע בכלום אל תתקין שום דריבר המערכת הפעלה עושה את זה לבד.

לאחר מכן תפעיל משחק ותראה שאין שום בעיה פשוט לא לעדכן דריברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לך בעיה עם קבצי מערכת של WIN7

תנסה להתקין מדיסק אחר\מקור אחר

תראה מה שאני עשיתי זה שלקחתי את הקובץ iso של הווינדוס פתחתי אותו באמצעות ראר, והעתקתי את כל הקבצים ככה את כל התקייה כולל ה SETUP לDVD וככה שאני מפרמט את המחשב ובוחר בבוט שהדיסק יעלה ככה אני מתקין את המערכת הפעלה. האם זה גרם לזה שחלק מהקבצים של הווינדוס ידפקו? זה לא הגיוני כי המחשב אצלי כבר כמעט חודשיים וככה גם התקנתי בפעם הראשונה ועובדה שכל המשחקים עבדו..רק משהו עם הדרייבר הזה דפק את הכל.

אם אני אכנס מחדש לתכנית התקנה של הווינדוס מתוך כונן D ואכנס להתקנה ואבחר בהתקנה חדשה מלאה כולל מחיקת המחשב זה יעזור?

למרות שמי שפספס - אני אתמול פרמטתי את כל המחשב והתקנתי מחדש הכל, הווינדוס מתקין לי לבד את הכרטיס מסך, אבל דרייבר אחד ישן יותר. לא נראה לי שהוא מתקין בכלל את ה PSYX. וגם הוא לא מזהה 2 בקרים של הלוח אם שלי, ככה שאני חייב להכניס את הדיסק של לפחות הלוח אם למערכת.

מה שאמרו לי

האם הבעייה מסתכמת בקריסה או שרואים קודם ארטיפקטים במשחק (פוליגונים מתוחים \ נקודות צבעוניות ובעיות צבע) ? וכן רואים.

אם ישנם ארטיפקטים, מצב טוב שהכרטיס תקול או בעייה עם ספק. לפעמים הורדת תדרים "downclock" לכרטיס

יכולה לעזור, ואם זה אכן עוזר --> תממש אחריות כי הכרטיס אמור לפעול בתדרים שהוא הגיע.

כלומר יש מצב שהכרטיס מסך שלי דפוק? או הספק?

האם אחת האופציות הזו תעזור?

1. למחוק את כל המחשב ולהתקין XP?

2. למחוק כל זכר לדרייבים של נוודיה, ולהתקין את הדרייבר המקורי מהדיסק?

3. להתקין את הווינדוס לא מ אלא מתקייה בכונן D?

4. לנסות גרסה אחרת של ווינדוס לא אוליטמייט?

5. לגשת ליבואן שממנו קניתי את המחשב? מור לוי, קניתי ממנו את כל החלקים ופשוט הרכבתי בעצמי ושיבדוק אם יש בעיית תדר של הכרטיס מסך או הספק? ואני אצטרך לשלם לו בדיקת מעבדה?

6. הכרטיס מחובר טוב לספק הזה של ה650 וואט של יש 2 כניסות לPCIE והן מחוברות טוב, ככה שלא הייתי צריך תכבלים שבאים עם הקופסה של הכרטיס.

משחקים שניסיתי עד עכשיו : dirt2; grid ' gta' nba 2k11' nba2k 10' כל המשחקים האלה נתקעים אחרי הטעינה וכולם עבדו עד לפני העדכון של הדרייבר הזה או מה שלא נדפק במחשב שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לבדוק את הזיכרונות ב memtest .

ולהשמש במערכת הפעלה שתקינותה לא בספק.

ולצורך הבדיקה לא להתקין אנטי וירוסים למיניהם.

\

את הזכרונות של הכרטיס או של הלוח? אולי מה שקרה זה שהכרטיס שלי לא היה מחובר טוב ואז הוא שרף את הספק או משהו או הזכרונות במחשב?

תראו 2 היציאות של ה PCI-E מחוברות ללוח אם, פשוט בספק של OCZ כבר יש מתאמים ללוח אם אז לא השתמשנו בכבלים שבאו עם האריזה של הכרטיס הבנתם?

אני קניתי את המחשב מיבואן בשם מור לוי, כל המחשב ב4300 בחלקים, וחבר שלי שהוא טכנאי הרכיב לי. אם אני אלך אליהם עם כל המחשב הם יעלו על הבעיה? או שזה כנראה רק דרייברים?[br]פורסם בתאריך: 7.11.2010 בשעה 11:22:43

טוב ממה שקראתי על הבעיה ברשת, כתוב

sounds liek the graphics card is either overheating, not recieving enough power from the PSU or it is broken.

אז מי שחיבר לי את המחשב, כנראה לא חיבר את המאוורים טוב? או את הספק? או את הכרטיס? אם איזו תוכנה לבדוק טמפרטורה?

למרות שזה מוזר כי משחקים עבדו במשך חודש?

http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=177184

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מה שאני עשיתי זה שלקחתי את הקובץ iso של הווינדוס פתחתי אותו באמצעות ראר, והעתקתי את כל הקבצים ככה את כל התקייה כולל ה SETUP לDVD וככה שאני מפרמט את המחשב ובוחר בבוט שהדיסק יעלה ככה אני מתקין את המערכת הפעלה. האם זה גרם לזה שחלק מהקבצים של הווינדוס ידפקו?

זו הדרך הכי טובה לקבל קבצים לא תקינים.

תוריד NERO

תבחר בburn image to disc

ותגיד לתוכנה את מיקום קובץ הISO

ככה צורבים דיסק IMAGE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הדרך הכי טובה לקבל קבצים לא תקינים.

תוריד NERO

תבחר בburn image to disc

ותגיד לתוכנה את מיקום קובץ הISO

ככה צורבים דיסק IMAGE

רגע אם אני עכשיו מפרמט את כל המחשב דרך הCMD ואז אני צורב לדיסק את הקובץ ISO של החלונות, האם הביוס והדוס ידעו לפתוח את ההתקנה של הווינדוס שהמחשב ככה מפורמט? או שפשוט לצרוב את הISO לדיסק ואז להכנס להתקין את הווינדוס ככה ופשוט לבקש שהוא יעשה התקנה נקייה וימחק גם את כל הכונן על הדרך? ואני יכול גם תוך כדי ההתקנה לבקש ממנו באופציות שלא יתקין שום עדכון בלי לשאול אותי, ואז אחרי התקנה נקייה להתקין את כל הדרייברים שלי מהדיסקים המקוריים? לנסות את הפתרון הזה היום?

ועוד משהו, יכול להיות שהספק שבחרתי 650 OCZ הוא פשוט גרוע ולא מתאים? או שהלוח אם שלי לא מתאים לכרטיס מסך? ga-p55a-ud3 ?

אם איזו תוכנה לבדוק טמפרטורות והכל? GPU -Z משהו כזה?

אני בדרך כלל לא אוהב לעבוד אם קבצי ISO אני פשוט פותח אותם בראר לתקייה חדשה ומשם מתקין מה SETUP..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצרוב את קובץ הISO ישר לדיסק עם NERO

תפעיל את המחשב ותעשה BOOT לCD ומשם תתקין וינדוס כולל פירמוט של ההרד דיסק

אין לך בעיית חומרה במחשב.

כשגמרת לעשות התקנה נקיה של הWIN תתקין את הדריברים של לוח האם מהאתר של GB

ואת הדריבר של כרטיס המסך מהאתר של NV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצרוב את קובץ הISO ישר לדיסק עם NERO

תפעיל את המחשב ותעשה BOOT לCD ומשם תתקין וינדוס כולל פירמוט של ההרד דיסק

אין לך בעיית חומרה במחשב.

כשגמרת לעשות התקנה נקיה של הWIN תתקין את הדריברים של לוח האם מהאתר של GB

ואת הדריבר של כרטיס המסך מהאתר של NV

טוב תודה אני אנסה בערב ויעדכן פה אם זה עזר..למרות שכמו שאני אומר זה לא הגיוני, הרי את הווינדוס פעם ראשונה התקנתי באותה צורה ומשחקים עבדו במשך חודש..יש אנשים שטוענים ש GTX460 זה כרטיסים שיצאו דפוקים וכל מיני שאריות של ה 470..אני מקווה שזה לא נכון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שקורה זה שפשוט ה GTX460 יצאו דפוקים ולא מתאימים לWIN7? אולי משהו בביוס נהרס?

יש הרבה תלונות על הכרטיסים האלה בפורומים בעולם וגם לרוני מהפורום זה קרה..

התקווה שלי זה שאולי פורמט מחדש והתקנת דרייבר עדכני ללוח אם יעזור? אם המחשב אצלי רק חודש וחצי מותר לי לקבל 470 במקום הכרטיס התקול שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך לא תקול.

התקלה ב460 קוראת רק בגרסאת ה768

מי אמר לך את זה? תכתוב בגוגל את התקלה שקרתה לי ותרשום GTX460 תמצא מלא תקלות..

עכשיו מהשרשור שקראתי לגבי התקלה אצל רוני - אני חיברתי את הכרטיס שלי ל2 החיבורים בספק של הPCI-E דרך הספק - האם הטעות הקריטית פה היא שהכרטיס לא חובר עם ה4 מולקסים שבאים איתו בקופסא? למרות שזה עבד ככה חודש טוב..? מה שאני רוצה זה ללכת לחנות לקבל כרטיס חדש? איזה דגם של ATI הכי מומלץ? אני לא רוצה להתקרב לניוודיה.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...