יציאה לחו"ל - הצהרה במכס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יציאה לחו"ל - הצהרה במכס

man-of-God

Recommended Posts

אישור על הוצאת חפצים מהארץ

אם ברשותך חפצים שערכם הכולל עולה על $200 (ארה"ב) ובכוונתך להוציאם מהארץ ולהחזירם,

הינך מתבקש להצהיר על כך בפני פקיד המכס באולם היוצאים בטופס מכס 86*.

בשובך לישראל, הצג טופס זה בפני פקיד המכס על מנת שלא תחויב בתשלום המסים.

http://www.finance.gov.il/customs/tosh_ho.htm#2

בפועל, אף אחד לא עושה את זה על מצלמות, טלפונים, ומחשבים שכן לכמעט כולם יש את השילוב הזה..

מה שכן אם אתה יוצא עם ציוד קצת פחות נפוץ, למשל ציוד צלילה, או צילום אולי כדאי שתכריז לכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נראה ישן ומשומש, אף אחד לא יעשה לך בעיות.

אם זה חדש ונוצץ ושווה הרבה כסף, קח את הקבלה של הקניה בארץ.

כול זה בהנחה שכשתעבור במסלול הירוק תראה מספיק חשוד כדי שיעצרו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להצהיר על שום דבר. אנשי המכס לא מחפשים אותך תאמין לי. אם תיפול בבדיקת מכס עם מחשב חדש ינקנקו אותך, אבל תאמין לי שהם אחרי הכרישים היותר גדולים שמכניסים 30 מצלמות במעיל (סיפור אמיתי) או מביאים סמים או דברים כאלה. הבדיקות במסלול הירוק הן בשביל ההרתעה בלבד.

בכל מקרה, אם אתה לא מתכוון לקנות מוצר בחו"ל ולא להצהיר עליו לא תהיה לך שום בעיה. אנשי המכס למרות שמזלזלים בהם תמיד יודעים ברוב המקרים להבדיל בין שקנית אתמול בניו יורק לבין שאתה עובד איתו כבר שנתיים. הם יכולים לבקש ממך לפתוח אותו. כמו בכל דבר בחיים, אם אתה לא עובר על החוק אין לך ממה לפחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל מה זה עובר על החוק? לרצות להצהיר ולמצוא את עצמך במצב כמו ש MiniMizer אמר "שאין לך למי" זה בעיה.

לדוגמא אני מתכוון לטוס לחול לתקופה ארוכה ולכן אני שוקל לקנות , מן הסתם אני לא אשבור ויקלקל אותו שהוא יראה "כאילו הוא בן שנתיים" בחזרתי לארץ, רק בשביל לא להגיעה למצב של "אבל קניתי בארץ, אבל רציתי להצהיר ולא היה לי למי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבור על החוק אני לא יעבור , שאלתי מיכוון

שברצוני לקחת איתי מהארץ מצלמה שנקנתה בערך לפני כשנה מתוצרת canon נראת כחדשה

וכן לא מעבר לזה כמובן , שאני מעוניין לנצל את ההזדמנות ולקנות לי בדיוטי פריי אקסטרימר פרו

שעולה 200 דולר ולא עובר את ההגבלה

לצורך העיניין המכשיר עולה 900 ש"ח בחנויות (באג)

ולכן אני לא מעוניין שיהיו לי בעיות

בדרך כלל הטובים אוכלים אותה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...