מספר שאלות על מוטורולה מיילסטון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות על מוטורולה מיילסטון

edenbd

Recommended Posts

שלום, אני נמצא במסלול חיילים של , לאחר כמעט שנה עם המכשיר המעפן אולטרה טאצ', הגיע הזמן לשדרג אותו במיוחד אחרי שהעלות של השידרוג הוא כמעט חינם.

לאחר שהבנתי שאייפון 4 לא ממש רלוונטי והוא יקר לי, המוטורולה משכה לי את העין ויש לי כמה שאלות בנוגע אליו.

1. איך האינטרנט שלו? הוא דומה לאינטרנט שיש במחשב? (בעיקר חשוב לי הצ'אט בפייסבוק) אני עומד להתגייס ואני צריך שיהיה בפלאפון תחליף טוב לאינטרנט במחשב בבית. בסלקום הוא אמר לי שמגיע לי עם המכשיר 200MB גלישה, האם זה יספק אותי נגיד משהו כמו 10-15 דקות גלישה בפייסבוק-לא WIFI?

2. יש אפשרות של הורדה של משחקים תוכנות וכל שאר היישומים בחינם?

3. איך אורך חיי הסוללה שלו? (לא להביא לי את הנתונים של הסוללה כי כבר ראיתי אותם, הכוונה שלי למי שיש את המכשיר האם הבטריה מספיקה לו אם כן בבקשה שיפרט כמה זמן מחזיק לו וכמה הוא משתמש במכשיר, וכמה למשל יחזיק לי צפייה בסרט, או גלישה באינטרנט וכו'.)

4. יש אפשרות לראות תכני וידיאו כמו XVID, AVI וכל פורמטי הוידיאו למיניהם?

5. האם האוזניות שמקבלים עם המכשיר הם טובות? דבר שחשוב לי מאוד- שומע הרבה שירים באוזניות.

6. מגן סיליקון למכשיר - מאיפה אפשר לקנות אחד טוב ולא כל כך יקר, והאם המגן סיליקון והמקלדת לא מפריעים אחד לשני?

7. יש לי עוד שאלה שלא קשורה לנושא, אני מתגייס ממש בקרוב ואין מצב שאני הולך עם הפלאפון לצבא בלי ביטוח, אז סתם רציתי לברר אם ניתן לבטח את הפלאפון מפני גניבות, אבידות תקלות וכו', וכמה זה יעלה לי בערך?

טוב זהו בעיקרון, אם יהיה לי עוד משהו לשאול אני ירשום פה, אם מישהו יוכל לענות לי על השאלות, או לפחות על חלקן, זה יהיה מצוין.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מסך קטן יותר אבל אותו עיקרון, צ'ט בפייסבוק את יכול לקבל בתוכנות השונות... עם 200 מגה תשרוד גם חודש אם כל מה שמעניין אותך זה הצ'ט

2. יש תוכנות חינם ויש תוכנות בתשלום

3. תחכה לאנשים עם המיילסטון שיגידו לך בדיוק

4. כן

5. קנה נורמליות כמו כל בן אדם ואל תסתפק במה שבא עם המכשיר

6. EBAY

7. דבר עם החברת שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל מיילסטון. לגבי הסוללה - זה מאוד משתנה ובעיתי קצת ואני גם אסביר למה. סמארטפון הוא כאמור אינו טלפון רגיל, האפשרויות בו הן פי כמה וכמה מכל מכשיר סלולרי אחר. אני עברתי למיילסטון מ-E71 וההבדל הוא שמיים וארץ. כעיקרון אם אתה לא תשחק בו יותר מדי ותעשה שימוש כטלפון רגיל (קצת דיבורים, קצת וכו') אין סיבה שלא תצליח להחזיק אותו לדעתי גם 3 ימים ללא טעינה. בלילה (אלא אם כן אתה צריך להיות זמין) אמליץ לך להעביר אותו למצב "טיסה" וכך בעצם כמעט ואין בזבוז "כוח" של הסוללה. כמובן שמהצד השני אם תהיה באינטרנט, תשחק באיזה משחק וכו' הסוללה יכולה לרדת מאוד מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון המכשיר לצבא, פה ושם משחקים\שירים\סירטונים באוטובוס ופה ושם שמשעמם, לא יודע כמה זמן כבר יצא לי להיות עם המכשיר ולשחק איתו בצבא אם בכלל, אבל בכל מקרה לא יודע באיזה תדירות יצא לי להטעין אותו אז הסוללה זה דבר חשוב עבורי. בכל מקרה התרשמתי ממה שכתבת על הסוללה ונראה לי שזה די יספק אותי.

ישנה אפשרות למשל לשים את הפלאפון על הגדרות נמוכות (צג חלש למשל) על מנת לחסוך בחיי הסוללה?

ובנוגע למגן סיליקון- EBAY לא נראה לי שזה בא בחשבון מהסיבה שאני לא ממש רוצה להתעסק עם כרטיס האשראי שלי באינטרנט, אז אם העניין נוטה בגלל כמה שקלים לפה או לפה, עדיף לי שזה יהיה מהארץ.

http://www.buylow.co.il/index.php?dispatch=categories.view&category_id=209

הסתכלתי פה ואני רואה שהמחירים ממש לא גבוהים (עד 40 שקל) אבל אני לא ממש בדיוק יודע מה הכי טוב שמה, אז אם אפשר לקבל המלצה זה יהיה מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לשנות כל הגדרה כמעט שתרצה בשביל להגדיל זמן סוללה, משחקים עם זה באופן קבוע

לגבי מגן... אתה בצבא, תשקיע קצת במגן נורמלי של otterbox

http://www.otterbox.com/DROID-by-Motorola-Commuter-Series-Case/MOT4-DROID,default,pd.html?dwvar_MOT4-DROID_color=20&start=1&cgid=motorola-droid-cases

סליחה שאני אומר את זה ישר, אבל WTF? מה קרה שמחיר נהיה 2.1$.... אנשים, קפצו על זה מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מציק, אבל אופציית רכישה באתר לא ישראלי זה לא אופצייה- אין לי עצבים להסתבך עם זה, ואין לי חבר או משפחה או מישהו שאני מכיר שיכול להזמין לי מ או שאר האתרים האלה למיניהם.

אין לי בעיה לקנות את המגן בארץ אם ההפרשים ביניהם לא כל כך גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב, זה באמת כל המגן הזה ב-2.1? בכל אופן זה משלוח רק לארה"ב..בעיתי.

פותח הדיון, אף אחד לא מכריח אותך. רוצה לקנות מגן בארץ? זכותך - 39 ש"ח זה המחיר.באיביי תוכל למצוא אותו דבר ומשלוח לארץ והכל יעלה 7-8 שקלים.

לגבי ההטענה של המכשיר וכו'- איפה אתה הולך לשרת אתה יודע? בכלליות אפילו? קרבי? ג'ובניק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרבי. כפיר כנראה.

בנוגע לאיביי- סתם עקשנות שלי (צודקת או לא) של לא להזמין מאינטרנט מאתרים לא ישראליים.

ואם זה על 30 שקל אני אבלע את הרוק ואזמין מהארץ.

http://www.buylow.co.il/index.php?dispatch=categories.view&category_id=209

איזה מכאן הכי מומלץ לדעתך להזמין, ואם יש משהו אחר יותר טוב (בהזמנה מהארץ) בטווח עד 80 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לא היתי בכפיר אבל אני לא חושב שתהיה לך בעיה להטעין את המכשיר, גם באוהלים וכו' יש שקעים. רק אל תחשוב שיהיה לך זמן להשתמש בו יותר מדי (לפחות עד שתגיע לסדיר ותסיים טירונות/אימון וכו').

לגבי המגן, שוב, זכותך ואף אחד לא מנסה לשכנע אותך.

אני היתי הולך על זה :

http://www.buylow.co.il/index.php?dispatch=products.view&product_id=30210

קח בחשבון שזה בדיוק(!!) אותו מגן שיש באיביי בכ-2$ וזה בדיוק מה שהם עושים. קונים משם בכ-10 ש"ח ומוכרים לך ב-40. אז אם זה מטעמי אידיאולוגיה - Save It

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מטעמי אידיאולוגיה, לא מעוניין לחשוף את הפרטי כרטיס אשראי שלי באתר כזה למרות שהוא בטוח, רוצה ראש שקט גם אם זה מצריך עוד 30 שקל.

ראיתי שעם המגן פלסטיק יש אפשרות לקנות יחד איתו מגן מסך בתוספת 15 שקל, ומגן מסך מראה ב 20 שקל.

מה ההבדל בין שניהם, והאם יש צורך במגן מסך הזה? (אין לי בעיה להשקיע עוד 15-20 שקל בדבר שישמור לי על המכשיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בשביל זה יש את ואת הויזה הנטען של הדואר... בשביל לא לתת את הפרטים שלך לגורמים צד ג'

2. מגן מסך ומגן גוף זה דברים חשובים מאוד במיוחד לך שאתה הולך להיות קרבי, בגלל זה גם המלצתי על הOtterBox מדובר על שריון מלא לפלאפון שהולך להיות צבאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה OtterBox באיביי הכי זול ברשימה זה 22 דולר.

בכל מקרה רדו מהאופציה של קנייה מ EBAY\הזמנה מחו"ל בבקשה. המלצה על מגן מסך וסיליקון קשיח מהארץ בלבד עד 100 ש"ח עם חריגה קטנה. תודה.

עריכה: גם ראיתי באתר שהבאת שהקפיצו את המחיר שלו פתאום ל 34 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום רכשתי את המכשיר והתרשמתי ממנו מאוד.

יש לי עוד שאלה, שאני מוריד יישום מהמרקט, האם היישום מותקן על הזיכרון הפנימי של הפלאפון? אם כן איך עושים שהברירת מחדל תקבע לכרטיס זיכרון?

ובכרגע העברתי שיר בעברית לפלאפון והשיר הופיע כג'יבריש. יש אפשרות שכל שיר בעברית שאני יעביר לפלאפון יהיה בשמו העברי ולא כג'יבריש?

עריכה: ראיתי שגם הוזכר רבות המושג "רוט", גירסא 2.2- האם מישהו מוכן להסביר לי מה זה בדיוק מה זה נותן לי ואיך מתקינים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...