כרטיסי המסך של ATI - האמת! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי המסך של ATI - האמת!

puNani

Recommended Posts

אבל יש כזה דבר ==> אדם שמסתפק במה שיש לו ולא תעב בצע...!!!

אל תהיה תמים, תמיד אנשים ירצו יותר כסף= בית גדול יותר, מכונית טובה יותר, חינוך לילדים טוב יותר, בגדים יפים יותר, בתים לילדים מחשב טוב יותר,אוכל טוב יותר, טיולים ונסיעות, אפילו ספר תורה טוב יותר..הבנת את הענין.וזה בכלל לא קשור לתאוות בצע אלא לשיפור איכות החיים של האדם ומשפחתו ותמיד יש מקום לשיפור.

דרך אגב , האקדמיה הכלכלית הצמידה לתופעה הזאת שם-תופעת המחסור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב לומר "אמרתי לכם", לכן אסכם את הדיון בשלוש מילים:

[glow=red,2,300]ATI זה דרעק!!!![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך? תגידו לי? איך? כששאלתי בהתחלה כולם המליצו לי על 8500 אמרו אל תחשוב פעמיים.. 95% מכל מי שכאן ופתאום כולם משנים דיעה? זה דרעק? זה קיבל ביקורות מצויינות, המינוס היחידי זה הדרייברים שכבר יצא להם גרסא חדשה ששיפרה את היצועים ותמיד ייצאו חדשות (וכמובן שניתן להוריד אותם בחינם כך שלא צריך להשקיע עוד בזה...)

אז למה הפכתם את זה מה - "AMD" של הכרטיסים הגרפים ל - "POWER COLOR" שלהם? cwm10.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך? תגידו לי? איך? כששאלתי בהתחלה כולם המליצו לי על 8500 אמרו אל תחשוב פעמיים.. 95% מכל מי שכאן ופתאום כולם משנים דיעה? זה דרעק? זה קיבל ביקורות מצויינות, המינוס היחידי זה הדרייברים שכבר יצא להם גרסא חדשה ששיפרה את היצועים ותמיד ייצאו חדשות (וכמובן שניתן להוריד אותם בחינם כך שלא צריך להשקיע עוד בזה...)

אז למה הפכתם את זה מה - "AMD" של הכרטיסים הגרפים ל - "POWER COLOR" שלהם?  cwm10.gif

::)

סליחה??!?!?!?!?

WTF??!?!?!?

תסתכל כמה הודעות אחורה, ותראה שהדעה שלי על ATI לא זזה במ"מ, ואני אף פעם לא התלהבתי או המלצתי לקנות את הכרטיסים שלהם.

ATI אף פעם לא הייתה ולא יכול להיות הAMD של הכרטיסים הגרפים מהסיבה הפשוטה, שעיקר הרווחים שלה הם על שוק הOEM(בוני מחשבים גמו COMPAQ וגם קטנים וכו').

Shall I mention ATI 8MB AGP?

היא דומה לחברה אלטרנטיבית שהצליחה להפוך לחברה מובילה, היא התחרתה ב3DFX עם כרטיסי הRiva 128 שלה, ונחשבה לחברה אלטרנטיבית.

ATI לא הייתה ולא תהיה הAMD של שוק כרטיסי המסך, ATI היא חברה שמנסה לדחוף את עצמה קדימה עם גימקים שונים ומשונים לשוק הפרטי וה Compuer Enthusiasts, זה הכל, והיא לא כ"כ מצליחה בעניין הזה.

מעניין אם בישראל כבר שמעו את הבדיחה:

[glow=red,2,300]כרטיסי ATI הם כרטיסים מהירים מאוד...[/glow]

בעיקר כשזורקים אותם מחלון של מכונית נוסעת בכביש המהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח בדיחה נחמדה :)

טוב, אז אני מניח שאני לא אקנה 8500 ולא בגלל שזה לא כרטיס טוב אלא בגלל שאני לא רוצה לקחת איזה כרטיס זול מטאיוון עם צ'יפ של זה... אני כנראה אלך על ה GeForce3 Ti500 במחיר כפול :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תקרא את זה:

http://www.hwzone.co.il/cgi-bin/YaBB/YaBB.pl?board=general&action=display&num=1007318282&start=15

דבר שני תסתכל מה כתוב פה מתחת ללוגו של ATI (בפינה הימנית למטה):

r8500box.jpg

כן, כתוב שם "BUILT BY ATI"... את זה אנחנו צרכים בארץ !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה תמים, תמיד אנשים ירצו יותר כסף= בית גדול יותר, מכונית טובה יותר, חינוך לילדים טוב יותר, בגדים יפים יותר, בתים לילדים מחשב טוב יותר,אוכל טוב יותר, טיולים ונסיעות, אפילו ספר תורה טוב יותר..הבנת את הענין.וזה בכלל לא קשור לתאוות בצע אלא לשיפור איכות החיים של האדם ומשפחתו ותמיד יש מקום לשיפור.

דרך אגב , האקדמיה הכלכלית הצמידה לתופעה הזאת שם-תופעת המחסור .

בניגוד אילך, אני מכיר את צוות זיגזג באופן אישי ויש פה עוד כמה כאלו וגם הם יגידו לך שהם ממש לא מחפשים את הכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...