כרטיסי המסך של ATI - האמת! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי המסך של ATI - האמת!

puNani

Recommended Posts

שלחתי אי מייל לחברת אזטק שמייבאת את הכרטיסים לארץ:

שלום... אני מתעניין לקנות כרטיס מסך ATI 8500 64mb + TV OUT... נאמר לי שאתם הייבואנים ולכן יש לי מספר שאלות.. אני חבר במספר פורמים של חומרה וכולם המליצו לי לקנו את הכרטיס הזה:

האם אתם הייבואנים הבלעדיים של הכרטיס בארץ?

רבים מתלוננים שהם לא קיבלו את גרסת ה RETAIL שהובטחה להם (שכוללת חוברת, 3 דיסקים ועוד מספר מתאמים, וגם קופסה מהודרת יותר)... האם אתם מייבאים את הכרטיס בגרסת ה RETAIL או ה OEM?

האם הכרטיס הוא אוטנתי של ATI? או שהוא כרטיס של חברה אחרת המבוסס על הצ'יפ של ATI ? (כמו שחברות רבות מייצרות כרטיסי GEFORCE)..

אשמח לקבל תשובות, זה מאד חשוב לי..

בתודה מראש,

ליאור.

----------------

בתגובה הם ענו כך:

1. אנחנו לא היבואנים היחידים של הכרטיס בארץ

3. לפני כחדשיים/שלושה הפסיקו חברת ATI למכור כרטיסים כ RETAIL אלא כצ'יפים ו OEM לחברות אחרות

2. מאחר ואין יותר RETAILS לחברת ATI אלא מה שנשאר מהעבר הגיוני שלא תסופק גרסת ה RETAIL

כרטיס ה 8500 שאנו משווקים הוא מתוצרת PALET שהם משתמשים בכרטיסי ATI כ OEM.

בברכה

אביחי.

-----------------------------

מישהו שמע משהו על PALET? איך הם? כדאי לקנות מהם? ואיזה עוד חברות מייבאות לארץ כרטיסים? על איזה חברה אתם ממליצים (עם הצ'יפ של ATI 8500).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אל תקנה.

פילטרים גרועים.

בכל מקרה לפי דעתי זה שטויות מה שהם אומרים ש-ATI הפסיקו לייצר Retail כי עובדה שאומרים שיגיעו בינואר כרטיסים כאלה לארץ והם גם נמכרים בכל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...

אז אם אנחנו כבר בעיינן ATI אז כדאי שתדעו שה- Radeon256 64Mb של אחי שבק חיים והחליט לא לפעול יותר...

כמובן שהכרטיס עדיין באחריות והעניין יטופל עוד היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שאלתי את זיג זג וקיבלתי את התשובה:

There is no ORIGINAL ATI RADEON 8500 in Israel, only unites made by or XpertVision.

The unites run at the lower clock speed (the come in a Retail BOX but use OEM clock speeds).

65=64

Original ATI cards will be available in few weeks (unknown) and the price should be almost twice as much.

Thank you

Rinot Oren

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

There is no ORIGINAL ATI RADEON 8500 in Israel, only unites made by or XpertVision.

The unites run at the lower clock speed (the come in a Retail BOX but use OEM clock speeds).

65=64

Original ATI cards will be available in few weeks (unknown) and the price should be almost twice as much.

Thank you

Rinot Oren

למה ?!!!! :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה......

מספר סיבות שכרגע אני יכול לחשוב עליהם:

1.זיגזג מעונינים למכור עכשיו, אם תפחיד את הלקוח בקשר לעלית מחירים קרובה(גם אם אין לה בסיס) ייתכן והלקוח ירכוש היום.

2.זיגזג יודעים שמדובר במוצר של ייצרן אנונימי מהמזרח והם מנסים "לדחוף" את המוצר ללקוחות, מוצר של יצרן אנונימי יאפשר רווח גדול יותר למשווק(בזכות עלות רכישה נמוכה יותר).

3.ייתכן שזיגזג ניסו להיפטר מ"הנודניק" ששואל שאלות ולכן ענו בצורה לא מבוססת.

4.ייתכן שזיגזג מדברים על כרטיס all in wonder ועוד תוצרת ati ובנוסף גירסת retail השילוב של השלושה ייקר מאוד את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה......

מספר סיבות שכרגע אני יכול לחשוב עליהם:

1.זיגזג מעונינים למכור עכשיו, אם תפחיד את הלקוח בקשר לעלית מחירים קרובה(גם אם אין לה בסיס) ייתכן והלקוח ירכוש היום.

2.זיגזג יודעים שמדובר במוצר של ייצרן אנונימי מהמזרח והם מנסים "לדחוף" את המוצר ללקוחות, מוצר של יצרן אנונימי יאפשר רווח גדול יותר למשווק(בזכות עלות רכישה נמוכה יותר).

3.ייתכן שזיגזג ניסו להיפטר מ"הנודניק" ששואל שאלות ולכן ענו בצורה לא מבוססת.

תעשה לי טובה...!

צוות זיגזג לא יעשה דבר כזה בחיים !

הם אף פעם לא דוחפים חומרה לאף אחד...

אתה חושב שחסר להם כסף...?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך הגב

גם אני דיברתי עם אצטק בימים האחרונים בקשר לזה שאין את כרטיס גי'גה בייט שנגמר בP

בהתחלה הם אמרו לי שאין כי האחרים טובים

אז אמרתי שבP הכרטיס קול יותר טוב

אז היום קיבלתי תשובה " יש גם ב 7VTXH"

אז puNani לפי דעתי כדאי שתמשיך לשכנע אותם, שלח להם של רטאייל של ATI או תגיד להם שיביאו את אלה של ג'יגה בייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צוות זיגזג לא יעשה דבר כזה בחיים !

אתה חושב שחסר להם כסף...?!

התשובה:המצב היום בשוק המחשבים לא טוב, כך שכל העוסקים בענף (כולל זיגזג) נפגעים ולשאלתך, אין אדם בעולם שלא חסר לו כסף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...