התלבטות בין מסכי LED שונים, בעיקר האם ללכת על 23&quo - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מסכי LED שונים, בעיקר האם ללכת על 23&quo

iSneak

Recommended Posts

א': האם התמונות הן דוגמה לתזוזה בזמן משחק? הכוונה שאני מזיז לדוגמא את העכבר ימינה?

ב': מכיוון שאני באמת מתלבט ולא מצליח למצוא איזה מסך עדיף לי, באמת כי אני נוטה כל פעם שאני חושב על זה לכיוון מסך אחר, לבדוק אופציה נוספת:

Alienware AW2310

23", FHD, 120HZ, זמן תגובה 3MS, יש אפשרות לשחק עם הHeight (שכבר ציינתי שהוא חשוב לי).

יש גם אופציה לתלת מימד (אומנם לא רלוונטי כרגע). צבעים מעולים, ובלק לבלים סבבה (נחות יותר מה 2233rz אבל בהחלט עדיין רמה גבוהה).

החסרונות, אני מוצא 2 מרכזיים: פנל TN, והיותר מרכזי - המחיר: 3300.

בהתחלה כשחקרתי קצת ושמעתי על המסך ומצאתי כמה הוא עולה בארץ, מהר מאוד שללתי אותו.

אבל עכשיו שאני חושב על זה יותר לעומק - הוא מסתמן כפתרון הנכון יותר בשבילי. הרי המסך זה מה שאנחנו מסתכלים עליו כל הזמן, לא עדיף שהוא יהיה בטופ?

לכן ההתלבטות כרגע, 3300 מחיר שערורייתי מדי? או שאפשר להבין את הסיבה למחיר הגבוה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה יפה אני רואה שמצאת אחד, לא חשבתי על זה שהalienware זה בעצם DELL

אם היו לו חיבורי AV כמו שיש לי כמו קומפוננט קומפוסייט SVIDEO וכו' יש מצב שזה היה מצדיק את המחיר...

אבל אני מתחרפן מזה שכל המסכים כרגע הם TN...

מה שכן במיני ביקורות של אנשים הם אומרים שזה כזה מהיר שהם לא צריכים VSYNC כי הם לא רואים בכלל tearing

אני חושב שכשהיה לי CRT לא דיימנתי ובאמת לא הצטרכתי להפעיל את הVSYNC כי אף פעם לא יצא לי לראות קריעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אךךךךך כמה התלבטויות.

אז ככה, עקב המחיר הגבוה חיפשתי תחלופה. והגעתי בעצם לסוג של השוואה בין 2 מסכים שבעצם מעניינים אותי, החלטתי להראות את זה בצורה יותר מעניינת, אז הנה:

Comparison2.png

אז זו ההתלבטות הגדולה, על מה ללכת?

על המסך היקר יותר עם האקסטרה אופציות? או על המסך שנותן איכות תמונה עדיפה (למרות ש- 24" קצת מורח את התמונה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין, העיקר קניתי את ה2408WFP ב3200 שקלים...

טוב בקיצור למסך הימני יש פאנל איכותי הצבעים יותר טובים, יש לו גם חיבורי AV למקרה שאתה רוצה לחבר אליו כל מיני ממירים ודברים שונים וגם זוויות צפייה

המסך השמאלי לעומת זאת יתן לך במשחקים משחקיות קרובה מאוד למה שהיה בCRT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תקח 2209WA? מסך מאוד משתלם ביחס למחירו.

הסיבה העיקרית לבחור בו היא זרולוציה טבעית דומה לשלך, ככה שתוכל לשחק בFPS גבוהה (דומה למה שהיה לך עד עכשיו) ללא פגיעה בחדות התמונה (שכן, גם לי, זה בלתי נסבל, בתור אחד שעבר ממסך CRT לLCD, אני אומר לכם שרק אנשים נואשים צריכים להוריד רזולוציה טבעית כדי לשחק בפריימים נורמאליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה? אם הוא מוסיף עוד קצת עוד מקבל מסך 1920X1200 שיכול להציג 1080P וחיבורי AV

הוא אמר שרזולוציה נמוכה יותר זה לא משהו שקריטי לו כי הוא רוצה לשדרג ממילא למשהו חזק יותר, אחרת הוא כבר היה לוקח את את הסמסונג 23RZ איך שלא קוראים לו באיזה 1300 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אני אכן הולך על מסך גדול יותר.

אני עכשיו שוקל בדיוק את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

אני כן משחק, לכן ה120HZ הוא חיוני, אך המחיר גבוה מאוד, בנוסף מדובר על מסך שאומרים עליו שיש לו קצת קלאודינג.

מצד שני נמצא הדל, שהרספונס טיים שלו איטי יותר, ויש לו קצת טרינג, אבל המחיר טוב יותר, פנל טוב יותר, אבל הוא פחות מתאים למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אחרי בדיקות מרובות, קריאת מאות אלפי מאמרים, סקירות, ביקורות, מיני ביקורות, והרבה התייעצויות שונות, החלטתי ללכת על ה U2410.

עכשיו הבנתי שיש איתו מס' בעיות, צריך להביא את ה A01, למרות שהבנתי שבחו"ל יש כבר A02.

יש את הנושא של Tint ירוק / ורוד או משהו דומה, אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...