התלבטות קשה, להחליף מעבד או לא ?? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה, להחליף מעבד או לא ??

War-Hammer

Recommended Posts

אבל להוריד את הזיכרונות ל 333 מה"ז בביוס (לפני האוברקלוק) ככה שלאחר האוברקלוק הם יפעלו ב 400 מה"ז הנורמליים שלהם.

ואז מה עשינו בזה?

UNDERCLOCKING ואז OVERCLOCKING בחזרה למהירות המקורית ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי כדאי לך להחליף ל2.4C

לפי המפרט שלך, לא תצטרך לעשות לו DOWNCLOCK כי יש לך שני סטיקים PC3200 שיכולים לרוץ בDUAL ולנצל את הרוחב הפס של המעבד מהסדרה C ;)

יפה, אבל אני לא רוצה 2.4 ג'יגהרץ, אני רוצה לעשות חזק ולהגיע למעל 3.2 ופה הזכרונות שלי לא יחזיקו!

החלטתי!

אני כנראה אקח את ה 2.66B אבל שוב, האם יש כמה סוגים של סטפינג למעבדים המדוברים, או שזה אותו סטפינג לכולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארמגדון, לא הבנתי למה אתה מתכוון בדיוק, אבל אם אתה מתכוון לזה שאני ישים את הזכרונות שלי בייחס נמוך יותר מהמעבד אז אני לא יכול, הלוח מאפשר לי רק 1:1 או 5:4 או AUTO ש AUTO זה בעצם 5:4.

וחוץ מזה מה זה ייתן לי שהמעבד ירוץ לי ב 1000 באס אם הזכרונות לא תומכים בוא?, לא עדיף לקחת את גיסרת ה B ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל באס של 800 זה אוברקיל רציני, עובדה שרוחה הפס האפקטיבי בקושי מגיע ל 5000MB/S כשהתיאוריה אומרת שהגבול הוא 6400.

דבר שני אתה עושה אנדרקלוק קטן לזיכרון, עושה למעבד בחזרה ומקבל בחזרה את ה 6400MB/S שלך אבל המעבד מהיר יותר אז עשית מ 2.4C מעבד 3.2C בלי לעשות לזיכרון.

זה פחות טוב מאשר 3.2GHz עם ב 533 אבל זה יותר טוב בהרבה מהמצב המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נאמר מתישהו ש HYPER THREADING פוגע במעבד?

ובחנות שאני מזמין נגמרו ה 2.4 וה 2.66 מסדרת ה B ומסדרת ה C נגמרו ה 2.4 ויש 2.6 אחד שכרגע שמור אבל עדיין יש סוכוי שהוא יהיה בסוף שלי... :-\

מעצבן השביתות האלו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...