כננת הרמה ידנית+שק איגרוף - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כננת הרמה ידנית+שק איגרוף

ariel-ro

Recommended Posts

שלום,

אנחנו רוצים לקנות שק איגרוף של 100KG לחצר, הוא יתלה על פרגולה(מבטון), ומידי פעם נצטרך להוריד אותו.

חשבתי לתלות כננת ידנית בין שק האגרוף לפרגולה, וכשאר אני אצטרך להוריד את השק אני פשוט יוריד אותו לרצפה ואשחרר אותו מהכננת/גלגלת.

מישהו יודע מהיכן ניתן לקנות כזה דבר, וכמה הוא עולה?

בנוסף, מישהו יכול להמליף על שק איגרוף איכותי?

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה ששקי אגרוף של 100 קילו לא תולים סתם? ואתה מודע לזה שאלא אם אתה מתאגרף מקצועי אין לך מה לעשות אם אחד כזה כן? אם אתה מחפש אגרוף אירובי אז תקנה שק של 25-30 קילו ואת הקושי שלו תעלה עם קיבוע גומיות לריצפה, על שק של 100 קילו אתה תשבור את היידיים שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור כמה שוקל שק אגרוף לזה שצריך להיות מתאגרף מקצועי בשביל שיהיה לך אחד כזה... יש מלא סוגי שקים ולכל אחד יעוד שונה, להגיד "אם אתה לא מתאגרף מקצועי אז אל תקנה כזה" זה כמו להגיד "אם אתה לא נהג מרוצים אל תקנה פרארי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הבחור שרוה לקנות את שק האיגרוף מתאמן באיגרוף כבר זמן מה?

בנאדם שאף פעם לא למד איגרוף > בנאדם שאף פעם לא למד לנהוג

מתאגרף חובבן > נהג רגיל

מתאגרף מקצוען > הבנת את הכוונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שאני לא קונה סתם שק של 100KG, והשק הוא לא בשבילי, אלא בשביל מישהו שבאמת צריך את זה.

דובי זובי-

למה אתה מכוון שלא תולים סתם?

מישהו יכול להגיד לי מהיכן ניתן לקנות כננת הרמה ידנית וכמה היא עולה?

ואיזה שקי איגרוף מומלצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שאני לא קונה סתם שק של 100KG, והשק הוא לא בשבילי, אלא בשביל מישהו שבאמת צריך את זה.

דובי זובי-

למה אתה מכוון שלא תולים סתם?

מישהו יכול להגיד לי מהיכן ניתן לקנות כננת הרמה ידנית וכמה היא עולה?

ואיזה שקי איגרוף מומלצים?

כננת מחפשים בחנויות של מוצרין בניין, אפשר למצוא את זה גם במקומום שבונים פרגולות למשל, מסגריות וכו', שוב הבעיה זה לא המשקל זה התנודות מהאגרוף עצמו מה שאומר שא) לא תולים את השק על הכננת תולים אותו דרך לולאות כפולות עם ברגים שיכולים להחזיק את המשקל הזה, ואת החבל בקצה השני מחבירם לכננת שבד"כ יושבת למטה(אפשר לשים עוד לוללאה עם קשר מתאים). בנוסף לזה שלא תלוים 100 קילו שנמצאים בתנודה סתם עם ברגים רגילים(אפילו האלה עם שהולכים לבטון כמו לתליית טלביזיות LCD גדולות), ואני מאוד מציע לך להתייעץ עם קבלן לפני שאתה תולה דבר כזה.

ושוב שקי 100 קילו, זה בד"כ שקי "בטון" עם שכבת ריפוד דקה יחסית שמורכבת מגבס, "נשורת"(עץ או פולימר) וספוג, הבחור ישבור עליהם את הידיים.

ועם שק במשקלים האלה אין לך התנגדות משתנה, עצה שלי אם הוא הולך להשקיע כלכך הרבה כסף שיקנה שק "נחום תקום" שאפשר לשחק עם האלסטיות שלו..

אם תסתכל על שקים "כבדים" אלא הם שקים של 35-40 קילו, הכבדים מאוד(full body length שמשמשים בד"כ לאגרוף תאיילנדי וכו', שוקלים 50) השקים של ה100 קילו, לרוסי מלמעלה זה לא פראריי, זה כמו פולטריילר, זה שאתה יודע לנהוג באוטו לא אומר שאתה יודע להסתדר עם 3 קלאצ'ים, בלמים הידראוליים, ושחרור לחצים...

http://www.boxingdepot.com/punchingbag.html

70lb-90lb bags are the most commonly purchased bags and are appropriate for adults in the 140-170lb weight range. These bags often provide the right blend of resistance and give.

For individuals who are 170+lbs or who have developed significantly increased punching power, you may want to shop for 100+lb bags.

Lighter bags in the 25lb-60lb range are great for children or smaller adults who are just starting out in their training regiment.

When deciding what weight to get, keep in mind that getting a bag that is a bit lighter will increase the sway and motion during your training. This can be beneficial if you are looking to improve your footwork and reactions. Heavier bags have a tendency to stay in place and are better for developing penetration power.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי, תודה על התשובה!

כמובן שאני אשתמש בברגי ג'מבו איכותיים, וכמה כאלה.(התכנון זה פלאח מתכת עם חורים ל4-6 ברגי ג'מבו, ולולאת ברזל מרותחת באמצע)

ראיתי את השק הזה:(הכי למטה), שבא עם מיכל של 45ל', שאפשר להכניס בו 90ק"ג חול

http://www.intersport.co.il/p2.html

מה זאת אומרת לולאות כפולות?

בורג עם לולאה, ודרכו עוד לולאה, ואליה מחברים שרשרת?

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי, תודה על התשובה!

כמובן שאני אשתמש בברגי ג'מבו איכותיים, וכמה כאלה.(התכנון זה פלאח מתכת עם חורים ל4-6 ברגי ג'מבו, ולולאת ברזל מרותחת באמצע)

ראיתי את השק הזה:(הכי למטה), שבא עם מיכל של 45ל', שאפשר להכניס בו 90ק"ג חול

http://www.intersport.co.il/p2.html

מה זאת אומרת לולאות כפולות?

בורג עם לולאה, ודרכו עוד לולאה, ואליה מחברים שרשרת?

אריאל

אם אתה רוצה כננת אתה לא יכול להשתמש בשרשרת, תשתמש בחבל סנפלינג, שמוחבר דרך לולאה לשרשראות או ללוללאות של השק, ושוב שק של 150 ס"מ זה שק ארוך מאוד בד"כ לאגרוף תאיילנדי, או MMA, שוב על שק של 100-90 קילו אתה לא תצליח להוציא מזה כלום אלא אני לא צוחק אתה מייק טייסון, רוצה דוגמא, תצמיד כרית לקיר ותתן אגרוף אם זה יהיה לך כיף אז סע ותקנה את השק הזה.

אם אתה הולך להשקיע כלכך הרבה בשק, תקנה שק עם גומי גרוס של 35-40 קילו, בלימת הזעזועים שלו הרבה הרבה יותר טובה משק חול(הספוג לא סופג זעזוע בגרוש, אתה תהרוס לעצמך את המפרקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...