כמה עולה iPhone 4 בארצות הברית בחנות בלי התחייבות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה iPhone 4 בארצות הברית בחנות בלי התחייבות?

lev-27

Recommended Posts

כלומר נכנסים, משלמים ויוצאים. בלי תוכנית ובלי התחייבות.

*אני מבקש לא להתחיל לבלבל במוח על גאלקסי ואנדרואיד. לא רוצה את הזבל הזה.

עצה לחיים טובים - אל תקרא לדברים שאנשים אוהבים ו/או יש להם 'זבל' אם אתה באמת רוצה שלא יתחילו לדבר על הנושא :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים יש נטייה להתחיל לבלבל במוח על כל פעם שמישהו מבקש המלצה לאייפון. אני אומר מראש שאני לא רוצה לשמוע על זה. [br]פורסם בתאריך: 22.10.2010 בשעה 13:57:05

660$ ל16 ג"ב,

760$ ל32 ג"ב

מגיע נעול ל at&t, אין unlock (להבדיל מjailbreak), וכנראה יהיה רק באמצע נובמבר

מה הכוונה? נכון לעכשיו אין אפשרות להפוך ל-Sim-Free?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה לחיים טובים - אל תקרא לדברים שאנשים אוהבים ו/או יש להם 'זבל' אם אתה באמת רוצה שלא יתחילו לדבר על הנושא :xyxthumbs:

או אם הוא רוצה לקבל עזרה מאותם אנשים, כי למרות שיש להם מכשיר מבוסס ,

לא בהכרח אומר שאין להם מושג על מחירים ואופציות רכישה של מכשירים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים יש נטייה להתחיל לבלבל במוח על כל פעם שמישהו מבקש המלצה לאייפון. אני אומר מראש שאני לא רוצה לשמוע על זה. [br]פורסם בתאריך: 22.10.2010 בשעה 13:57:05

לא, כרגע אין אפשרות, ואין צורך להשתמש בשפה כזאת כדי לקבל תשומת לב או לכוון את הדיון לאן שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק לגרסאת מודם הישנה, 01.59.00, לגרסא החדשה הוכרז כבר שיצא אנלוק בנובמבר, כשתצא גרסא iOS4.2 מכיוון שחבל "לשרוף" פריצות מודם כל חודש. אבל ברגע שיש לך unlock אתה יכול לגבות SHSH ואתה מוגן לתמיד והוא לא יינעל לך שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...