1043nd מתנתק לי כל שעה-שעתיים. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1043nd מתנתק לי כל שעה-שעתיים.

asi1998

Recommended Posts

הגירסה הזו לא תומכת UFI

אני לא רואה שמופיע בלוג השינויים של TP-Link שהגירסה החדשה כן תומכת, אבל אולי אני מפספס משהו.

אגב, תוכל לפרט מה עוד דרוש כדי להנות מ-UFI, כדי שאני ושאר המשתמשים בראוטר הזה נבין אם זה רלוונטי לנו?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל גירסא תומכת UFI אם אתה מרגיש שהנתב לא מספק לך את מהירות החיבור המקסימלית מומלץ לעדכן לגירסא האחרונה שמשפרת את ביצועי חיבור ה-L2TP של הכבלים ובכך תפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל גירסא תומכת UFI

זה שונה ממה ש-11@11 כתב. לא ברור לי על מה כל אחד מכם מסתמך כשאין בכלל התייחסות ל-UFI באתר של TP-Link.

אם אתה מרגיש שהנתב לא מספק לך את מהירות החיבור המקסימלית מומלץ לעדכן לגירסא האחרונה שמשפרת את ביצועי חיבור ה-L2TP של הכבלים

אין לי חיבור כבלים, כך שלפחות במקרה שלי זה בוודאי לא יישפר.

ובכך תפתור את הבעיה.

איך הבעיה של פותח הדיון (התנתקויות) תפתר עם קושחה שמשפרת ביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי UFI זה מושג ישראלי שלא קשור לשאר העולם, וחברת טיפי לינק עכשיו לא תתחיל לרשום באתר שלה שהיא תומכת בכל מיני שמות שונים ומשונים שחברות הכבלים ממציאות.

הפירוש הוא ultra fast internet

חיבור הכבלים של משתמש בארץ בפרוטוקול L2TP, ממהירות מסויימת לחלק מהנתבים קשה להתמודד עם פרוטוקול זה, יכול לקרות גם ב TP-LINK מעל מהירות מסויימת, אבל פה ישנה קושחה שמתקנת את הדבר שים לב שרשום Improve L2TP performance, לזה 11@11 התכוון והוא צודק.

אני בכל מקרא ממליץ לעדכן לקושחה האחרונה, הרי שיש שם שיפורים בעוד פומקציות, ייעול, ותמיכה ב-WDS בtp-link, אך אם אתה לא יודע להתעסק עם זה והנתב מספק לך את המהירות הרצויה אז לא לגעת, עדכון לא נכון של קושחה יכול להרוס את הנתב וכמובן לבטל את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...