שאלה בנוגע לשדרוג hd5770 ל-460gtx - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לשדרוג hd5770 ל-460gtx

blackorder

Recommended Posts

אני לא מומחה גדול אבל פה:

http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-card-geforce-radeon,2761-7.html

רשום מקטלגים את שני הכרטיסים באותה רמה אז גם אם תמכור את 5770 אתה עדיין תוציא סכום שקשה לי להאמין שיצדיק את השיפור בביצועים.

יהיה פצצה ללכת על קרוספייר עם עוד 5770, זה בטח לא יראה ממטר את הGTX460 אבל זה להוציא מחיר מלא על כרטיס נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה גדול אבל פה:

http://www.tomshardware.com/reviews/graphics-card-geforce-radeon,2761-7.html

רשום מקטלגים את שני הכרטיסים באותה רמה אז גם אם תמכור את 5770 אתה עדיין תוציא סכום שקשה לי להאמין שיצדיק את השיפור בביצועים.

יהיה פצצה ללכת על קרוספייר עם עוד 5770, זה בטח לא יראה ממטר את הGTX460 אבל זה להוציא מחיר מלא על כרטיס נוסף.

אתה יכול לראות השואה בין הכרטיסים

http://www.anandtech.com/bench/Product/172?vs=156

תחליט עם שווה.

טוב אחרי שראיתי את ההשוואה ומה שהסברתם לי פה אני כנראה יוותר על השדרוג כי זה סתם בזבוז כסף

סיבה נוספת שבגללה אני רוצה לשדרג את הכרטיס מסך היא בגלל שאני מתכנן להפוך את המחשב לשני תחנות עבודה ככה שנתת לי רעיון עם קרוספייר

השאלה איך אני יכול לעשות את את זה והאם המעבד שלי תומך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשדרג 5770 ל GTX 460 זה בזבוז כסף נוראי. אם שקלים נופלים לכיס שלך מהשמיים, אז בטח תעשה את זה, אבל אם אתה עובד קשה ורןצה תמורה מיטבית להוצאות שלך, אז הראיון עם CROSSFIRE הוא כדאי ביותר. הכרטיס שלך הוא תחנת כוח ברזולוציה שאתה משחק, אז חכה עד להשקת סדרת 6000 וירידה של מחירי סדרת 5000 וכך 5770 זול יותר. המעבד שלך יחזיק שני 5770 בקלות, מקסימום תעשה OC שלעשות את זה ל I5 750 זה קלי קלות. לוח אם שלך ל CHIPSET 1156 תואם ל CROSSFIRE זה אני בטוח 100% רק תגיד איזה לוח יש לך. כי אם אני צוד' ב סוקט 1156 יש לוחות שכרטיס שני מקבל רק X4 וזה עלול להשפיע על ביצועים שלו ויש לוחות עם X8 לכרטיס שני שזה בסדר גמור וכמעת לא תרגיש הבדל עם X16 שיש לשני כרטיסים על סןקט 1336 (שגם הרבה יותר יקר אבל מומלץ יותר ל ו CROSSFIRE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.bit-tech.net/hardware/motherboards/2010/03/25/gigabyte-ga-p55m-ud2-motherboard-review/1

Gigabyte has managed to keep the price down by opting for the small micro-ATX form factor, but nevertheless, the GA-P55M-UD2 has four DIMM sockets, two PCI slots and two 16x PCI-E slots. Although this means that, the GA-P55M-UD2 supports CrossFire, as the second slot only has an 4x link, it could well limit the performance of a second graphics card in games.

נראה לי שהלוח שלך לא אופציה הטובה ביותר ל CROSSFIRE. הרבה ביקורות טוענות ש X8 ב PCIEX 2.0 לא מגביל את הביצועים של כרטיסים החדשים הרבה בהשוואה ל X16 שיש ב סוקט X58. אבל X4 לכרטיס השני זה גרוע ואומר שהוא פשוט יהיה מבוזבז כי לא אוכל לעבוד בכל הכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zeus710 נרשמת לפני שבוע ומאז הפצצת עם 100 משהו הודעות שרובן קישקושים והשערות לא מבוססות, אם אין לך מושג פשוט תשתוק.

זהו פורום מקצועי ואנשים לוקחים את העצות של המשתתפים בדיון ברצינות.

ההבדל בין PCI Express x16 ל PCI Express x4 הוא 7%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש נ י צ ק י, לא רוצה להיות גס-רוח אבל אתה NEWBIE באמת כמוני ויש פה בדיוק צוות מקצועי שיגיד לי לשתוק אם יחשבו שאני אומר שטויות. אני אקטיבי רק בפורום של כי זה תחום שאני מתעניין בו וקורא הרבה ביקורות מאתרים בחו"ל.

הבאתי ביקורת מאתר מקצועי ומכובד ביותר שאומרת בפירוש שאם יש בלוח אם X4 LANES לכרטיס המסך שני זה אופציה לא טובה לבנות מערכת MULTI-GPU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד אין בעיה עם זה שאתה NEWBIE, אלא לתוכן השערוריתי של ההודעות שלך, זה שאת מתעניין בכרטיסי מסך זה נחמד מאוד זה לא עושה אותך בר סמכא בנושא ולראיה עצות האחיתופל שחילקת בפוסטים אחרים "תחליף מעבד הוא חלש מידי..." או "תחליף כרטיס..." כשלא היה צורך לא בזה ולא בזה. תפקיד הצוות המקצועי הוא יותר לעזור בנק' מסובכות מאשר להיות בייבי סיטר למתעניינים מזדמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכיר רק ..קטנות

ציפסט-P/H55

עובדים X16 עם כרטיס אחד

במקרה של שני כרטיסים-X16 נהפך ל-X8

והכרטיס השני לפי הלוח.הלוחות הטובים יודעים לעשות-8X8X...הפתוח טובים עושים-8X4X

האמת...

שניכם צודקים

לא מומלץ. זה נכון

וגם ירידת ביצועים של-7%-10%. זה הכל

יש עוד אפשרות:

לקנות 9600GT משומש 250 שקל

להכניס אותו ככרטיס לחישובי PHYSIX

ולהפיל עליו את העבודה שעושה כרגע המעבד

יתן לך "בוסט" קדימה במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד אין בעיה עם זה שאתה NEWBIE, אלא לתוכן השערוריתי של ההודעות שלך, זה שאת מתעניין בכרטיסי מסך זה נחמד מאוד זה לא עושה אותך בר סמכה בנושא ולראיה עצות האחיתופל שחילקת בפוסטים אחרים "תחליף מעבד הוא חלש מידי..." או "תחליף כרטיס..." כשלא היה צורך לא בזה ולא בזה. תפקיד הצוות המקצועי הוא יותר לעזור בנק' מסובכות מאשר להיות בייבי סיטר למתעניינים מזדמנים.

אף אחד פה לא אמר שאני אומר שתויות גם אם הצעתי להחליף משהו. אם יש לך בעיה עם מה שאני אומר אתה יכול להגיד שאני אומר שתויות אבל זה דעה שלך אישית, כי אתה לא בר סמכות פה ואני גם יכול להגיד שאתה מדבר שטויות ולא מבין כלום.

אם אתה יודע לקרוא אנגלית, שאני בספק, אז תקרא את המאמר שצירפתי שאומר שזה לא מומלץ. אפשר לעשות כל דבר אבל זה לא מומלץ!!!

הסיבה היחידה לקחת LGA 1366 מול LGA 1156שמומחים מביאים היא תמיכה אמתית ב CROSSFIRE כאשר כל כרטיס מקבל X16 LANES ולא X8 במקרה הטוב של 1156 שהוא נותן ירידה של 10% לאומת X4 שייתן ירידה של 14-20% בביצועים שזה כבר מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה שולח אותי ברוב טובך ללמוד אנגלית, בוא אעזור לך טיפה עם העברית...שטויות ולא שתויות....לעומת ולא לאומת. אבל זה פחות חשוב, מה שיותר חשוב אלה הן העובדות. ההבדל בין X16 ל X8 הוא 1% כך שההבדל לא יהיה מורגש. מצד שני למה לתת לעובדות לבלבל אותך אם כל מה שאתה רוצה הוא להקפיץ את מונה ההודעות. אם אתה באמת רוצה לעזור לאנשים תמשיך לקרא ולהעמיק בחומר וכשיהיה לך באמת מה לתרום תייעץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...