שאלות כלליות לפני רכישת Playstation 3 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות כלליות לפני רכישת Playstation 3

lev-27

Recommended Posts

הורדתי מספר דמואים ומפריע לי שאין חדות בתמונה. הכל נראה קצת מטושטש. קראתי ברשת שזה בגלל שרוב המשחקים הם ברזולוציה נמוכה מהרזולוציה הטבעית של המסך. זה נכון? נגיד אם אני קונה 32 אינץ FHD והמשחק לא תומך ב-1080P (ורובם לא) גם בטלוויזיה יהיה עיוות תמונה? ייתכן וזה בגלל המסך שלא תומך טוב בקונסולות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

32 FHD זה בזבוז כסף. לא יצא לי ליראות איך התמונה על מסך FHD אבל ב התמונה מדהימה. לא חסר משחקים שעובדים ב FHD וגם 720P/1080I אמור להראות טוב במסך FHD. אפשר לדעת איזה משחקים ניסית? המסך שלך הוא 16:10, דאגת להתאים את התמונה ל 16:9?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ratchet and Clank: A crack in time - נראה הכי גרוע

Modern Warfare 2 - נראה לא רע, אבל חסר חדות

Castlevania - נראה הכי טוב, אבל הבעיה שם זה העידר AA

Vanquish - בלי חדות לחלוטין.

לא התאמתי ל-16:9. כיצד עושים זאת?

כל המשחקים דמואים. בגרסאות המלאות גרפיקה טובה יותר? (בדרך כלל, בלי קשר למשחקים שבדקתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו זהה למשחק המלא.

אם R&C ניראה גרוע כניראה שמשהו לא מוגדר נכון כי המשחק ניראה מדהים. תגדיר ב PS3 שהרזולוציה תיהיה 720P או 1080I, תבדוק גם בפורום מסכי מחשב אם יש אפשרות שהמסך יציג 16:9 עם פסים שחורים למרות שלפי מה שהבנתי ה 19:10 לא אמור להפריע כל כך.

הסבר להגדרת רזולוציה למקרה שאתה לא יודע, תשתמש ב HDMI אבל שלא יעביר את הסאונד דרך HDMI (הוא ישאל אותך במהלך ההגדרה).

http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/videooutput.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...