Fallout : New Vegas - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout : New Vegas - הדיון הראשי

C991Now

Recommended Posts

• תגובות 405
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפי התיאורים, לPC אין באגים שוברי משחק.

מישהו שאהב את FO3 (כמוני) וניסה את החדש על יכול להגיד לי אם המשחק הזה משתווה אליו ?

כן,שיחקתי ב FO3 ואני גם משחק עכשיו ב F:NV

ההתחלה קצת יותר איטית מF3,אבל סה"כ הוא משחק טוב ומעניין,וכל מה שהיה ב F3 תמצא גם פה.

הם גם הוסיפו דברים מעניינים כמו Faction Reputation וגם כאשר אתה לובש ארמור של ארגון X,אתה משתייך אליהם

כלומר אם ארגון Y רואה אותך הוא מחשיב אותך כ-X,לדעתי ממש מגניב

ובקשר לבאגים: באמת שאין לי מושג איפה game breaking

היו לי עד עכשיו מס' באגים קטנים של אויב שרץ לאנשהו במקום לירות עליי ועוד אויב שפתאום היה באוויר ל-3 שניות,זה הכל.

כן,מציק,אבל איפה game breaking

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראוי לציין שלא שיחקתי במשחק אבל מדהים אותי שבכל ביקורת מתלוננים על Game Breaking Bugs ועדיין נותנים ציון טוב למשחק, רק כי העלילה טובה והמפתחת הוציאה כמה משחקים טובים (ומלאי באגים). קראתי לדוגמא את הביקורת של Ars Technica שכתבו שהמשחק מלא בבאגים רציניים שגרמו להם לשמור בצורה תכופה מאוד ולשים לב לכל מיני דברים קטנים ולמרות זאת הם עדיין המליצו לרכוש את המשחק. לדעתי מדובר בבגידה של כותבי הביקורות בקוראים שלהם בעבור בצע כסף ו/או התרפקות על סדרת Fallout ושאר המשחקים המוצלחים בסדרה.

לאתרים האלה יש 2 אפשרויות, לתת למשחק ציון גרוע ולעדכן את הביקורת ברגע שיצא PATCH או לתת למשחק ציון טוב ולציין שיש באגים. במקרה של המשחק הזה האפשרות השניה היא הנכונה, עובדה שיש כבר PATCH ו BETH גם אמרו שהם יתמכו במשחק בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאורים פה מדובר במוצר לא שחיק בעליל שבנוסף לזה גם מבזבז את זמנך בהסתובבות משעממת באזורים עצומים ונטושים.

http://kotaku.com/5670346/review-fallout-new-vegas?skyline=true&s=i

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שאהב את FO3 (כמוני) וניסה את החדש על יכול להגיד לי אם המשחק הזה משתווה אליו ?

לדעתי כן (שיחקתי בכל המשחקים בסדרה, אפילו ב FO TACTICS). לדעתי ניו וגאס פחות או יותר משתווה ל FO3 בכל הבחינות. האמת שלא ממש נתקלתי בבאגים, רק לעתים רחוקות במשהו קטן שלא ממש השפיע על המשחק. מה שכן, פעם בכמה שעות בממוצע קרה שהמשחק קרס או נתקע. זה לא כל כך נעים, אבל גם לא נורא (במיוחד כשיש QUICKSAVE).

הגיימפליי הוא בדיוק כמו FO3, פלוס כמה תוספות. דברים נחמדים שמוסיפים קצת גיוון אבל לא ממש משנים יותר מדי את המשחק (למשל היכולת להכין שיקויים, לשדרג נשקים וכו').

לגבי הסיפור מה שאהבתי זה שיש כמה FACTION במשחק, ויש לך מוניטין נפרד לגבי כל אחד מהן. זה מאוד משפיע על צורת המשחק שלך כי אתה לא יכול להיות חבר של כולם (כי חלק מהם שונאים אחד את השני) ולכן הרבה פעמים אתה צריך להחליט למי להיות נאמן ובמי לבגוד. אתה גם לא תמיד יכול לבצע את כל המשימות כי יש משימות נפרדות לקבוצות שונות. ככה שבקיצור יש הרבה הכרעות מעניינות במשחק.

עוד לא הגעתי לסוף, אבל שיחקתי מעל 20 שעות ורק עכשיו הגעתי לחלק שבו אתה צריך להחליט אם אתה ממשיך למשימה הסופית (כמו ב FO3 לפני ההתקפה הגדולה). ככה שיש בהחלט הרבה תוכן במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר באמצע המשחק בנקודה שקיבלתי את הציפ פלטיניום ולא בטוח מה לעשות כרגע כי יש פה כל כך הרבה החלטות לבצע, אבל העלילה פשוט אדירה וגורמת לך כל הזמן להמשיך בהרפתקה. הנקודה היחידה שחלשה במשחק זה הגרפיקה שלדעתי כבר מיושנת אפילו שמשחקים עם כל הפילטרים על הרמה הכי גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

איפה אפשר למצוא פירוט של כל הקווסטים הצדדים?

בPIP BOY יש רק את הראשיים, ואני מדבר עם כל מיני אנשים שנותנים לי משימות ואני לא מוצא פירוט שלהם.

תודה!

דרך ה Pip Boy יש גם Notes וגם כשאתה מקבל קווסט צדדי ממישהו אתה יכול להיכנס לפיפ-בוי וללחוץ על הקווסט,ואז הGPS משתנה לקווסט שעשיתה,במקום לקווסט

הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך ה Pip Boy יש גם Notes וגם כשאתה מקבל קווסט צדדי ממישהו אתה יכול להיכנס לפיפ-בוי וללחוץ על הקווסט,ואז הGPS משתנה לקווסט שעשיתה,במקום לקווסט

הראשי.

לא בדיוק, יש גם קווסטים שלא מוגדרים כקווסטים :)

דרך אגב, איך האנשים ב-Brimm? זה מקום נחמד?

אני נאלצתי לחסל את כולם בגלל אי הבנה, עד עכשיו אני מתבאס מזה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק, יש גם קווסטים שלא מוגדרים כקווסטים :)

דרך אגב, איך האנשים ב-Brimm? זה מקום נחמד?

אני נאלצתי לחסל את כולם בגלל אי הבנה, עד עכשיו אני מתבאס מזה :(

אתה מתכוון ל-Primm

מקום סבבה לגמרי,השגתי להם שריף חדש,וזהו,אין משהו עיקרי שם,דיי נטוש

והקווסטים שלא מוגדרים כקווסטים הם לא...קווסטים. זה סתם בקשות לעזרה וכו',לקרוא את המכתב מספיק בשביל להבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאורים פה מדובר במוצר לא שחיק בעליל שבנוסף לזה גם מבזבז את זמנך בהסתובבות משעממת באזורים עצומים ונטושים.

http://kotaku.com/5670346/review-fallout-new-vegas?skyline=true&s=i

גם אני לא נתקלתי בבאגים שוברי משחק...

חוץ מה alt-tab הבעייתי שהיה קיים עוד ב fallout 3 ואפילו גם ב oblivion...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, עוד מישהו מרגיש שיש לו המון כסף בלי להתאמץ?

יש לי Barter של 30 (אני דרגה 15...או 16) ויש לי אלפי פקקים. אני זוכר שב-Fallout 3 הייתי תמיד תקוע על 2,000 וכל שקל היה חשוב :)

אפילו אלה שרוצים שוחד הם ממש זולים, כולה 100 או 200 פקקים. מה זה? נהיו רכרוכיים בווגאס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...