Fallout : New Vegas - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout : New Vegas - הדיון הראשי

C991Now

Recommended Posts

• תגובות 405
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המשחק הזה שוב מעלה את השאלה למה נותנים ל Obsidian את כל המשחקים האלה. אני מסכים שיש להם כותבים מצויינים ומפיקים טובים אבל המפתחים שלהם צולעים...כל המשחקים שלהם מלאים בבאגים. בנוסף לזה גם המנוע של המשחק ידוע כבעייתי מה שלא בדיוק עוזר.

בכל מקרה יצאו 2 עדכונים גדולים יחסית, אמורים לסדר את רוב הדברים הקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתם קצת מגזימים. כמה מכם באמת שיחקתם בזה?

בגרסאת ה לפחות לא ראיתי הרבה באגים בכלל.

למען האמת,ראיתי אחד,אחד מהאוייבים פתאום עולה לשמיים למשך 5 שניות ואז ירד למטה.

ואני משחק כבר מעל 100 דקות של game time

שזה לא נחשב הרבה סה"כ,אבל זה הרבה יחסית לכמות הבאגים שאתם אומרים שצריך להיות

אני חושב שה PS3 וה-XBOX במצב אחר,אבל ב ...דיי שקט האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי, אבל לא מדברים על זה כאן...

---

יש לי נפילות FPS לפעמים כשאני משתמש בVATS.. לא שונה ממה שהיה לי ב- Fallout 3 :P

לא התרגשתי ממנו, אבל ממשחק קצרצר (בינתיים עשיתי רק את הטוטוריאל) הוא נראה נחמד. נראה איך יהיה בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

:screwy:

לא חסר באגים גם ב , ככל שאתה מתקדם יותר אתה רואה יותר. את האמת אני לא הולך לשחק בו, לא אהבתי את FO3 ואני לא אוהב את המשחק הזה. ההתקדמות במשחק איטית מידי בשבילי. ניסיתי לשחק בו ליראות אולי שינו משהו, לא שינו. מה שעצוב זה שבזמןהקצר ששיחקתי יצא לי ליראות באגים שדרשו לחזור לשמירה האחרונה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק התרסק לי כל פעם שהפעלתי אותו, עד ששינתי את ההגדרות ב fddshow... עכשיו הוא עולה עם , אבל אין קולות אחרים :facepalm:

הוא גם משום מה מאלץ את הרסיבר שלי לפעול בתדר שהוא רוצה בלי לתת לי לבחור... לא קרה לי באף משחק.

בגלל דברים כאלו אני מעדיף לשחק בקונסולות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראוי לציין שלא שיחקתי במשחק אבל מדהים אותי שבכל ביקורת מתלוננים על Game Breaking Bugs ועדיין נותנים ציון טוב למשחק, רק כי העלילה טובה והמפתחת הוציאה כמה משחקים טובים (ומלאי באגים). קראתי לדוגמא את הביקורת של Ars Technica שכתבו שהמשחק מלא בבאגים רציניים שגרמו להם לשמור בצורה תכופה מאוד ולשים לב לכל מיני דברים קטנים ולמרות זאת הם עדיין המליצו לרכוש את המשחק. לדעתי מדובר בבגידה של כותבי הביקורות בקוראים שלהם בעבור בצע כסף ו/או התרפקות על סדרת Fallout ושאר המשחקים המוצלחים בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...