האם שווה לי להשקיע בכ. קול? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לי להשקיע בכ. קול?

e10hs

Recommended Posts

המחשב כשרת מוזיקה ללא אמצעים חיצוניים הוא נוראי ומלכלך את האות הדיגיטלי.

קרא את זה:

http://www.6moons.com/audioreviews/m2tech/hiface.html

http://www.hometheater.co.il/vt111670.M2Tech-HiFace-%D7%A1%D7%95%D7%A3-%D7%A1%D7%95%D7%A3-%D7%A0%D7%9E%D7%A6%D7%90-%D7%94

כמו כן, הדיון שכנראה חיפשת עכשיו בגוגל (hydrogen) כדי להצדיק את הטענה שלך הוא מ2007. אתה יודע מה עבר על אודיו ממוחשב מאז?

מציע לך לקרוא את הלינקים שקראתי, כי אתה מטעה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב כשרת ללא אמצעים חיצוניים הוא נוראי ומלכלך את האות הדיגיטלי.

אתה חוטא פה בהכללה בדיוק כמו שהערת לקודמך. לדעתי רמת הclocking והתכנון של סינון EMI בכרטיס איכותי כמו הxonar או רמה מעל ( EMU, Lynx ודומיהם) יביאו את הביצועים של ביציאות הדיגטליות לדומים לאלו של הM2Tech, שמיועד ללפטופים בעיקר. כמובן שאני זורק פה ניחוש מושכל, אבל יהיה מעניין לעשות השוואה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה OB יחסית טוב SUPREME FX 2, אחר כך קניתי X-FI שעשה פיצפוצים עם הלוח שלי בתחילת השמעה של קולות ומוזיקה (רק בחלקיק שניה הראשונה).

אחרי שניסיתי הכל לפתור את זה ללא הצלחה (ממש השקעתי איזה יומיים בלחפש ולנסות כל פיתרון אפשרי) החלפתי לASUS XONAR D2X.

מיד שמעתי את ההבדל יחסית לCREATIVE (ואני לא מדבר על הפיצפוץ אלה על האיכות של הסאונד).

לא ציפיתי להבדל מורגש והייתי די מופתע.

בכל סבירים (500 שקל ומעלה) ישמעו את ההבדל.

אבל בהשוואה לרמקולים של 1500 שקל עם OB זה לא יהיה עדיף.

לכן תמיד השאלה צריכה להיות מה השווי של הרמקולים.

אם הרמקולים שווים פי שתיים או יותר מהמחיר של הכרטיס קול שאתם שוקלים לקנות אז אולי זה כדאי.

בכל מקרה אל תצפו לניסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum, אנחנו לא מדברים כאן על איכויות אנלוגיות של כרטיסים, אלא על איכותם כמעבירי אות דיגיטלי (Transport).

איליה, בגלל שאיש עדיין לא הרים את הכפפה בנושא, ואני חושב על זה כבר כמה חודשים, לא יהיה אכפת לי לבצע סקירה של טרנספורטים שונים.

המוצרים שהייתי רוצה לסקירה כזו:

Hiface

Asus Essence ST (שיפור מהSTX בנושא הדיגיטלי, למרות שגם STX יתקבל בברכה)

Logitech SB3/Touch

אפשר לומר שזה בגדר בלתי אפשרי במדינתנו הקטנה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...