RSD LITE מרסטטת , עזרה בבקשה -*נפתר על ידי FORCE FLASH*עדכון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RSD LITE מרסטטת , עזרה בבקשה -*נפתר על ידי FORCE FLASH*עדכון

shimmi1982

Recommended Posts

שלום,

אני עם מיילסטון

ROOTED מהחנות (מאפשר OC ושטויות אחרות).

חיכיתי בסבלנות ליציאה נורמלית וסמי תיקנית של 2.2. כדי להתעסק כמה שפחות ב"תיקונים" ושאר דברים שאסתבך איתם.

והנה יצאה לה הגרסא של GOT. אז זה היה הזמן המתאים לעבור.

עבדתי לפי המדריכים השונים ברשת, הורדתי גרסאות מעודכנות של RSD (4.5.7) , דרייברי USB 64BIT למכשיר (4.6.5).

את ה-G.O.T OpenRecovery V2.0, התקנתי, עשיתי גיבוי עם הNANDROID המובנה.

כל ההתקנות הלכו חלק והיו די מובנות.

ואז התחלתי את התהליך:

קודם כל ניקיון המכשיר- הסרת רוב האפליקציות שיכולתי, הWIPEים בRECOVERY, מחיקת מחיצת CACHE וINSTALL מחדש של MEMHACK.

כבר אז התחיל הסיוט שנמשך יום שלם- המכשיר נכנס לBOOT LOOP בלוגו של האנדרואיד. והBACKUP נעלם. מהמכשיר אני יכול להכנס לOPEN RECOVERY- או לBOOTLOADER )90.78). והגיבוי שעשיתי קודם נעלם.. ואין לי גישה לפלאפון לשים שם גיבוי חדש.

את הגישה פתרתי בעזרת פלאפון של חברה שהוא עם MICROSDHCC.

הבעיה הייתה בRSD- ברגע שאני מחבר את המכשיר התוכנה נתקעת דקה בשביל לזהות אותו- מזהה אותו- אבל אז המכשיר יוצא מעצמו מהBOOTLOADER ועושה BOOT רגיל. הRSD מן הסתם מפסיקה לזהות אותו במצב זה.

היות ואני לא יכול לשים ROM "תיקני" בגלל שהם קבצים שמצריכים RSD עובד, ניסיתי להתקין את CM6 רק כדי להגיע למצב של מערכת שעושה BOOT ומשם להמשיך כבר.

התוצאה היא שבמקום לעשות BOOT LOOP בלוגו של אנדרואיד הוא התחיל לעשות BOOTLOOP בלוגו של - אז כבר ממש נלחצתי .

אבל אז דווקא כן מצאתי את הגיבוי שנעלם מקודם. אז עשיתי גיבוי והכל חזר לשלב א'- מכשיר תקין. עשיתי גיבוי מסודר שוב ועכשיו אחרי המסכת הזאת של אתמול- אני תקוע עם אותה בעיה:

הRSD לא מאפשר לי להתקין את 2.2 (או כל רום אחר לצורך העניין-ניסיתי).

חפרתי מלא באינטרנט- יש כמה אנשים עם אותה בעיה ופםתרונות פשוטים (כמו הטען את הסוללה עד הסוף, החלף כבל למכשיר, החלף מחשב, החלף גרסאות שונות של או RSD (בRSD ניסיתי 4.5.7 , 4.5.3) (בדרייברים 4.5 , 4.6 , 4.6.5). ללא הואיל אותו הדבר. ויש כמה אנשים שפשוט מעבר לפתרונות הסטדרטים נשארו ללא תשובה.

אני חייב להדגיש - זה נראה כאילו התוכנה כן מזהה את המכשיר- לפעמים אני מספיק אפילו לבחור את הקובץ ושכפתור הSTART יוכל להילחץ .ואז היא נתקעת והמכשיר מרסטט את עצמו.

סליחה על החפירה, אבל רציתי לחסוך הודעות של שלב א' שלב ב'...

*** עדכון ***

אוקיי נראה לי שהסתדתרי... סוף סוף.

הדבר היחידי שבסוף הצליח-

RSD LITE גרסא 4.6 (!)

דרייברים 4.6.5 (!)

וFORCE FLASH לפי הכתוב להלן:

eg:

> cd C:\

> cd Program Files

> cd motorola

> cd RSDlite

>

now for the flashing type:

> SDL.exe -f xxxx.sbf -t 2

.

עבד, אני עם 2.2.

עכשיו צריך לעשות לו שוב ROOT? או שהוא כבר עם ROOT?

אם צריך לעשות-0 אז פשוט ללחוץ על ROOT בRECOVERY נכון? (או שיש איזה משהו שצריך לעשות קודם?)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...