ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

איזה משחק היה, יא אללה :)

רק נקווה שיצליחו לנצח שניים בבית, עם האחוזים של קאחה משלוש זה לא יהיה פשוט בכלל.

היה לדייויד בלאט מזל גדול שסופו יצא ב-5 עבירות, והוא נאלץ להכניס את אליהו שניצח את המשחק.

אם זה היה תלוי בבלאט, הוא לא היה עושה שום חילוף, ומכבי היו מפסידים גם את המשחק הזה לצערי.

וסחתיין לבלו ופארגו, שבלעדיהם אי אפשר לנצח את קאחה.

הבעיה עם בלו שהוא לא צפוי ויכול להיעלם שוב. ובלי שלשות, מכבי לא ינצחו אפילו בנוקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בלו אפך להיות אחד מהשחקנים הכי לא יציבים במכבי

משחק אחד יכול להיות מצוין ומשחק אחר חושך

לא משנה איך תסתים העונה -אבל לדעתי מכבי צריכים לזרוק אותו שנה הבא

הם לא יכולים לבנות על שחקן חמישיה כזה לא יציב

ועם יסופסל הרבה אז הוא יאפוך לדריק שרפ 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלו אפך להיות אחד מהשחקנים הכי לא יציבים במכבי

משחק אחד יכול להיות מצוין ומשחק אחר חושך

לא משנה איך תסתים העונה -אבל לדעתי מכבי צריכים לזרוק אותו שנה הבא

הם לא יכולים לבנות על שחקן חמישיה כזה לא יציב

גם אני חשבתי ככה אחרי המשחק ביום שלישי, אבל אז הגיע יום חמישי, חחחח

בסך הכל, בלו במיטבו זה תוספת כוח משמעותית למכבי, ואל תשכח שהוא יכול לשחק בליגה כישראלי. בליגה שלנו, גם אם הוא לא טוב, הוא עדיין מהישראלים המובילים. הבעיה שלו היא שאי אפשר לסמוך עליו, ולך תדע אם הוא יופיע למשחק הבא.

תכל'ס, גם בלאט אשם, כי מכבי כמעט ולא עושים תרגילים שמשחררים את בלו ופניני, וחבל.

מכבי צריכה עוד קלע משלוש, אולי הלפרין יחזור בשנה הבאה במקום בורשטיין שכנראה גמר את הסוס. אני לא מתלהב מיותם, אבל אולי כשחקן ספסל עם ניסיון אירופי ובלי לחץ הוא ייתן תוצרת.

חייבים שלשות, בלי שלשות כל הצבע חסום, והמשחק העומד של מכבי הוא לא מהמשובחים ביותר בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי עשתה יותר מידי טעויות עם שחקנים בשנים האחרונות

בורשטין זה רק אחד מהם ודיברתי אליו בתחילת השנה

בורשטין תורם רק שהאחרים תורמים ומושכים את ההגנה אליהם

אבל שאין שחקני התקפה חזקים אחרים על המגרש הוא בבעיה

בורשטין הוא לא אליהו או כספי או פניני

שהוא מצליח זה בדרך כלל במשחקים שהוא לא נחוץ בכלל וכל ישראלי בינוני היה עושה את אותה העבודה

זה דעתי לפחות

אבל אנחנו שוכחים גם את גרין (הוא בסגל בכלל ? )

עם הוא בסגל זה מוזר כי הוא לא משחק כבר הרבה זמן

אולי פציעות חוזרות וזה היה ידוע

ומה עם שרפ ? לא נותנים לו הרבה דקות השנה לא ששנה קודמת קיבל הרבה

הציל את מכבי שנה שעברה נגד בני השרון אבל רוב הזמן "מחתים כרטיס "

למה לא נותנים לו תפקיד מינהלתי ? שיהיה עוזר מאמן שני או משהו לאוהדים במקום עוד שחקן מיותר

ועכשיו פוט -בדיחת השנה

חוזה כזה מצחיק לשחקן כניראה ברמה של ליגה ארצית בישראל

והסיפור האחרון מצבן -הביאו אותו כ"וויציץ העתידי" ולא נותנים לו הרבה לשחק

מכבי חיבים לשפר את הניהול שלהם ומחלקת הסקאוטינג

פתאום נותנים להנדריקס הרבה דקות משחק במני טיים אחרי שרוב העונה יבשו אותו

דברים כאלו צריחים להיות בתחילת השנה

מי זאת החמישיה ומי שחקני הספסל ולא כל מיני זיג זאג כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורשטיין מוסיף הרבה למכבי מעבר לפרקט,זה אחריות ואופי. טוב שהוא שם.לפי דעתי הוא אחראי לחלק מהשינוי(בראש)של השחקנים.מה שלא היה למכבי הרבה זמן.

ייתכן שמכבי צריכה מוביל משחק(קפטן).

בן כמה בלו?יש לו כבר 30?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהגיל שלו זה הבעיה

תיראה את נילון היום -עדין נותן תפוקה בגיל 35

אני חושב שהבעיה של בלו זה שהוא לא ניראה "רעב" בכלל

הוא התבגר, התיישב, והגיע למסקנה שעדיף להיות שחקן ספסל במכבי מאשר לנדוד בכל מיני קבוצות ולהיות בהן קלע מוביל.

נראה לי שזה כן פגע ברעב שלו, ולפעמים הוא נראה אפאטי.

אני לא מת על בלו, אבל המשחק ביום חמישי רשום על שמו, אז אני נותן לו ליהנות מהספק. נראה מה הוא יעשה עד סוף העונה ונהיה יותר חכמים.

בורשטיין מוסיף הרבה למכבי מעבר לפרקט,זה אחריות ואופי. טוב שהוא שם.לפי דעתי הוא אחראי לחלק מהשינוי(בראש)של השחקנים.מה שלא היה למכבי הרבה זמן.

ייתכן שמכבי צריכה מוביל משחק(קפטן).

תשמע, בורשטיין עד עכשיו מאכזב מאוד, פשוט לא ברמה של יורוליג, מה שגרם לו לאבד את הביטחון לגמרי. הוא איטי מדי בשביל להכנס לסל, ואחוזי הקליעה שלו בשפל רציני.

אני מסכים שהוא מוסיף בגרות ואחריות, אבל מכבי צריכה גארד שיעלה מהספסל ויוכל לשנות משחקים. בורשטיין פשוט לא יכול.

יש לו גם בעיה שאידסון משחק על המשבצת שלו, ועושה את זה הרבה יותר טוב.

הדבר היחיד שחיובי אצלו, זה שגם הוא התבגר, הבין שהוא כבר לא כוכב כמו פעם, ולא עושה פרצופים אם נותנים לו לשחק פעם ב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי עשתה יותר מידי טעויות עם שחקנים בשנים האחרונות

בורשטין זה רק אחד מהם ודיברתי אליו בתחילת השנה

בורשטין תורם רק שהאחרים תורמים ומושכים את ההגנה אליהם

אבל שאין שחקני התקפה חזקים אחרים על המגרש הוא בבעיה

בורשטין הוא לא אליהו או כספי או פניני

שהוא מצליח זה בדרך כלל במשחקים שהוא לא נחוץ בכלל וכל ישראלי בינוני היה עושה את אותה העבודה

זה דעתי לפחות

אבל אנחנו שוכחים גם את גרין (הוא בסגל בכלל ? )

עם הוא בסגל זה מוזר כי הוא לא משחק כבר הרבה זמן

אולי פציעות חוזרות וזה היה ידוע

ומה עם שרפ ? לא נותנים לו הרבה דקות השנה לא ששנה קודמת קיבל הרבה

הציל את מכבי שנה שעברה נגד בני השרון אבל רוב הזמן "מחתים כרטיס "

למה לא נותנים לו תפקיד מינהלתי ? שיהיה עוזר מאמן שני או משהו לאוהדים במקום עוד שחקן מיותר

ועכשיו פוט -בדיחת השנה

חוזה כזה מצחיק לשחקן כניראה ברמה של ליגה ארצית בישראל

והסיפור האחרון מצבן -הביאו אותו כ"וויציץ העתידי" ולא נותנים לו הרבה לשחק

מכבי חיבים לשפר את הניהול שלהם ומחלקת הסקאוטינג

פתאום נותנים להנדריקס הרבה דקות משחק במני טיים אחרי שרוב העונה יבשו אותו

דברים כאלו צריחים להיות בתחילת השנה

מי זאת החמישיה ומי שחקני הספסל ולא כל מיני זיג זאג כזה

דבר ראשון אתה מדבר שטויות על פוט, ראיתה אותו משחק? לפי מה אתה שופט אותו? מכבי הביאה אותו כהשקעה עתידית הם רוצים שהוא ישתפשף.

כנ"ל לגבי מצ'באן, עוד שנה שנתיים הוא יהיה אחד השחקנים הטובים באירופה ועם כבר הזכרת את וויצ'יץ אני מציע לך לבדוק איפה הוא היה בעונה הראשונה שהוא חתם במכבי, הבחור בכלל הושאל לאיזה קבוצת תחתית באירופה, ותראה מה נהיה ממנו כשהוא חזר, אולי הסנטר הכי טוב ששיחק אי פעם באירופה.

נכון בורשטיין הוא לא מה שהיה פעם אבל את הניסיון שלו ואת מה שהוא מביא לחדר הלבשה מבחינה מנטלית הם היתרונות הגדולים ביותר שלו ולכן כנראה הוא גם חזר אין שום שחקן ישראלי עם ניסיון כמו שלו.

ושארפ הוא מלך!! למרות שהוא לא משחק כמעט השנה הוא המנהיג הבלתי מעורער של הקבוצה. התרומה שלו לשחקנים שכן משחקים היא ענקית ומכיוון שנחנו לא נמצאים בחדר ההלבשה אז אנחנו לא מבינים את זה.

מי זאת החמישיה?!!?!?!? פחחח דוקא החמישיה קבועה ודי רצה לאורך כל העונה (אני מדבר על אירופה).-שחורציאניטיס,פארגו,פרקינס,אליהו ואידסון.

נכון בלו לא יציב, אבל לכל משחק גדול הוא מתייצב וחוץ מהיכולת שלו לשים שלשות הוא גם שחקן הגנה מצויין.

ולגבי מחלקת הסקאוטינג של מכבי היא בין הטובות באירופה, פשוט בכמה שנים האחרונות כל הקבוצות שנבנו היו בשביל לנסות להביא הישגים מבלי לחשוב על העתיד העונה זה סוף סוף השתנה ורואים שמתחילה בקבוצה בנייה לעתיד.

בקיצור קרירין אתה סתם יורה לכל הכיוונים, לשם שינוי דווקא השנה מכבי מראה התנהלות נכונה עם חשיבה נכונה אז נכון הסיכוי שמכבי תקח את היורוליג השנה הוא יחסית נמוך אבל השנה התחיל להיבנות בסיס חזק למכבי שבשאיפה בעוד כמה שנים יניב את הפירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור קרירין אתה סתם יורה לכל הכיוונים, לשם שינוי דווקא השנה מכבי מראה התנהלות נכונה עם חשיבה נכונה אז נכון הסיכוי שמכבי תקח את היורוליג השנה הוא יחסית נמוך אבל השנה התחיל להיבנות בסיס חזק למכבי שבשאיפה בעוד כמה שנים יניב את הפירות.

אני האחרון שאגן על קרירין, אבל יש משהו במה שהוא אומר.

הקבוצה השנה נבנתה בפוקס, אפילו המאמן לא האמין בהחתמות, ובגלל זה אין כמעט שחקנים שחתומים לעונה הבאה.

בטח 70% מהם לא יישארו בשנה הבאה, ואנחנו נישאר עם מאצ'באן... עאלק בנייה ועאלק בסיס חזק.

אם שחורצי, אידסון, פארגו ופרקינס יעזבו, זה בדיוק כל החמישיה.

לגבי הישראלים, הם לא מהווים פקטור בגרוש, אולי חוץ מליצור אווירה כיפית בחדר ההלבשה. אני רוצה לראות ישראלי שמשחק, כמו ליאור אליהו.

ואם אין כאלו, נראה לי מצחיק שמחזיקים את כל נבחרת על הספסל, ונותנים להם לשחק 5 דקות לערב.

פוט - בדיחת השנה - אין מה לעשות.

מאצ'בן - בינתיים בדיחה, אבל ניתן לו להשתפשף שנה שנתיים ואז נראה.

השווית אותו לוויצ'יץ', אבל כבר באותה עונה בלאט ידע שעשה שטות כשהעדיף את חוסיין בשוק על פניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שבלאט לא האמין בהחתמות הוא זה שהביא את פוט,מצ'באן,שחורציאניטיס והנדריקס ואני די בטוח שהוא גם זה שהביא לכך שבורשטיין חזר וכך גם בלו. חוץ מזה שבלאט בחיים לא היה מגיע למכבי בלי שתהיה לו שליטה על ההרכב, בלאט זה לא עוד מאמן צעיר וחסר ניסיון הוא אלוף אירופה(לנבחרות) וללא ספק אחד המאמנים הטובים באירופה עם לא הטוב, שבהם הוא לא היה בא לקבוצה שבה לא תהיה לו שליטה על הנעשה, תראה את מכבי של השנה אין שם אף שם גדול והרכב שבהתחלה נראה כהרכב חלש מאוד והיום הקבוצה בדרך לפיינאל פור.

ולפי התקשורת במכבי עושים הרבה מאוד מאמצים ע"מ להשאיר כמה שיותר שחקנים גם לעונות הבאות-זה מראה על חשיבה לעתיד ועם השחקנים ישארו ולדעתי הם ישארו אז הבסיס שיהיה במכבי יההי בסיס מוצק מאוד.

כולם חושבים שאותה קבוצה גדולה של פארקר,יאסיקביצ'יוס וויצ'יץ נבנתה לאורך עונה אחד אבל בנו אותה לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבוצה השנה נבנתה בפוקס, אפילו המאמן לא האמין בהחתמות, ובגלל זה אין כמעט שחקנים שחתומים לעונה הבאה.

בטח 70% מהם לא יישארו בשנה הבאה, ואנחנו נישאר עם מאצ'באן... עאלק בנייה ועאלק בסיס חזק.

אם שחורצי, אידסון, פארגו ופרקינס יעזבו, זה בדיוק כל החמישיה.

למה שהם יעזבו?ולשחורצי אין בכלל לאן ללכת

הוא התבגר, התיישב, והגיע למסקנה שעדיף להיות שחקן ספסל במכבי מאשר לנדוד בכל מיני קבוצות ולהיות בהן קלע מוביל.

נראה לי שזה כן פגע ברעב שלו, ולפעמים הוא נראה אפאטי.

אני לא מת על בלו, אבל המשחק ביום חמישי רשום על שמו, אז אני נותן לו ליהנות מהספק. נראה מה הוא יעשה עד סוף העונה ונהיה יותר חכמים.

תשמע, בורשטיין עד עכשיו מאכזב מאוד, פשוט לא ברמה של יורוליג, מה שגרם לו לאבד את הביטחון לגמרי. הוא איטי מדי בשביל להכנס לסל, ואחוזי הקליעה שלו בשפל רציני.

אני מסכים שהוא מוסיף בגרות ואחריות, אבל מכבי צריכה גארד שיעלה מהספסל ויוכל לשנות משחקים. בורשטיין פשוט לא יכול.

יש לו גם בעיה שאידסון משחק על המשבצת שלו, ועושה את זה הרבה יותר טוב.

הדבר היחיד שחיובי אצלו, זה שגם הוא התבגר, הבין שהוא כבר לא כוכב כמו פעם, ולא עושה פרצופים אם נותנים לו לשחק פעם ב..

לפעמים האנרגיות זה כל מה שצריך,אל תשכח שהוא כבר לא ילד.בסדר אל תבנה עליו בחמישייה הפותחת,תציב אותו שחקן 6\7.אני די מבסוט שהוא במכבי השנה.ולא רק בגלל הסמנטיקה לקבוצה הגדולה ההיא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי התקשורת במכבי עושים הרבה מאוד מאמצים ע"מ להשאיר כמה שיותר שחקנים גם לעונות הבאות-זה מראה על חשיבה לעתיד ועם השחקנים ישארו ולדעתי הם ישארו אז הבסיס שיהיה במכבי יההי בסיס מוצק מאוד.

מכבי מטומטמת שהיא מנהלת מסע ומתן קרוב לסוף העונה

בדרך כלל שחקנים לא חתומים נותנים את הכל בשלב הזה

כדי "לעלות מניות " עם מכבי יחתימו לא יהיה להם צורך בזה

עם לא הם יהיו יותר מידי בלחץ

היה עדיף להגיד לעולם שעושים את זה יום אחרי סיום העונה

דרך אגב לפי הדיווחים הוא לא בחר את פוט

עם אני לא טועה דחפו אותו למישהו מההנהלה לפני שבלט נבחר למאמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהם יעזבו?ולשחורצי אין בכלל לאן ללכת

שמעת על דולרים?

כל השחקנים העלו את שוויים בשוק.

למרות שקוראים לפרקינס דורון, הוא לא ישראלי, ואם יקבל הצעה של מיליון דולר, הוא לא יהיה פה.

לדעתי - אידסון עוזב, וגם פארגו ופרקינס בספק גדול.

שחורצי - אין לי מושג, אבל בטוח שהוא חושב על NBA, ולאחר התצוגה שלו ביום חמישי, הרבה קבוצות באירופה היו חוטפות אותו.

מכל החמישיה, רק אליהו חתום לחוזה ארוך טווח, ומה שמצחיק זה שבלאט בכלל התנגד להחתמה.

מכבי מטומטמת שהיא מנהלת מסע ומתן קרוב לסוף העונה

מכבי בכלל לא מטומטמת. הם יודעים שאם יחכו לסוף העונה, כל שחקן בחמישייה יקבל הצעות גבוהות והשחקנים יברחו בשנייה.

זה רק מחזק את מה שכתבתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקן כמו פרקינס בטוח יקבל הרבה יותר

השאלה עם מכבי תיהיה מוכנה לתת לו מיליון ואולי יותר עונה הבאה

לשכר שהוא קיבל הוא היה מצוין

אבל למיליון דולר ? -בכלל לא בטוח

שחורצי תמיד בסכנה ליפצע חוץ מהשכר שלו צריך לחשוב על ביטוח רציני שחוץ מלכסות את ההוצאות גם יתן מימון לקחת שחקן אחר במידה והוא מקבל פציעה חמורה

בלי זה טעות להחתים אותו בשכר שלו

פניני בטח ישאר

אליהו

אנדרסון בלו מצבן והידסון בטח ישארו בשכר סביר עם מכבי תרצה אותם

די בטוח שגימס יעבור למכבי בשכר הרבה יותר נמוך מסופו

וזה שחקן שיתפתח מאוד טוב ובקבוצה גדולה כמו מכבי יכול לפרוח הרבה יותר

בבני השרון אין הרבה שחקני התקפה טובים אז היריבות שומרות אליו חזק

במכבי הרבה פעמים יהיה אחד על אחד ושם הוא הרבה יותר טוב

ככה שאני לא חושב שמכבי צריכה לדאוג

שחקן כמו בלו או אנדרסון בתקציב של מכבי הם צריכים להיות שחקני ספסל של 10 דקות ולא יותר

אז פרקינס ילך ביג פקינג דיל -גם ככה במחיר שהוא שווה היום האוהדים יקטלו אותו על כל טעות כמו שעשו לאוריו

בכל מקרה מעניין אותי באיזה מקום תסים בני השרון את הליגה הרגילה

כרגע במקום שלישי אבל יש עוד משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנדרסון קרירין?? הוא כבר לא במכבי , כנראה שהתכוונת להנדריקס.

הטעות בחשיבה שלך זה לא כמה הם שווים , זה כמה קבוצות אחרות מוכנות לשלם עליהם.

על פי הפירסומים, שון ג'יימס קיבל הצעה מריאל מדריד או ברצלונה ומכבי עוקבת בשלב זה אחרי הפירסומים.

אין תגובה רשמית כי אסור למכבי לדבר עם שחקן תחת חוזה.

פניני יישאר כי אין לו הרבה לאן ללכת , אני מאוד מעריך אותו בתור שחקן אבל הערך המוסף שלו זה בנשמה ובאנרגיות.

הוא לא שחקן שקבוצות אירופאיות גדולות מחפשות.

ועוד טעות בחשיבה שלך זה שאתה חושב שזה לא ביג דיל שהשחקנים האלה יעזבו.

שמות ויכולות של שחקנים רק חלק אחד בפאזל , צריך כימיה טובה בין השחקנים (שזה מה שיש היום) וצריכה להיות המשכיות כשמשנה לשנה אתה משלים ומתקן את הליקויים הקטנים שקיימים.

צריך לזכור גם שיש בעיות עם השחקנים הישראלים בליגה- החצופים האלה דורשים שיפחיתו עוד את מס' הזרים שמותר לקבוצה לרשום.

מילא החוק הרוסי שהוא דפוק , עכשיו גם הם רוצים עוד... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...