הרבה, הרבה שאלות על אנדרואיד. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה, הרבה שאלות על אנדרואיד.

Demagh

Recommended Posts

התחדשתי לי ב- Desire ואני קצת אבוד, למעט האמת.

המכשיר כרגע עם ROOT ורום של LEEDROID (לא אני עשיתי את זה, אני רק מתחיל לקבל מושג איך זה נעשה).

שמתי לב לכמה דברים שהדאיגו אותי מעט - חיי הסוללה של המכשיר לא בשמיים. אמנם יותר טובים מהאייפון שהיה לי, אבל עדיין לא משהו.

יש לי סביבות 150-200 ראם פנויים בכל רגע נתון, גם לאחר שאני "הורג" את כל האפליקציות.

האם אלה בעיות של הרום? ראיתי הרבה המלצות לרום של CYANOGEN, האם כדאי להחליף?

בקשר להחלפת רום, אני פשוט נכנס לרום מנג'ר, מוריד את הרום לכרטיס ה-SD ואז בוחר ב"להתקין רום מכרטיס ה-SD"? עד כדי כך פשוט?

האם אחרי שאני אעשה את זה - המכשיר שלי ישאר ROOTED?

האם יש בכלל הבדלים משמעותיים בין כל הרומים?

בנוסף, האם יש צורך לעדכן לגירסא 2.2.1 של אנדרואיד?

נראה לי זהו..

תרגישו חופשי לזרוק פה טיפים וכל מיני כאלה.. אני נוב מושלם כרגע באנדרואיד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא מכיר את הרום של LEEDROID אבל אני חסיד של CYANOGEN, הרומים שלו לנקסוס עשו לי ולרבים אחרים חיים נוחים וקלים

יש לך 200~150 ראם פנוי... למה זה אמור להפריע לך? המערכת הפעלה מסדרת את הנושא לבד ב2.2

כן, דרך הרום מנגר זה רק לבחור להתקין (לגבות לפני זה!) וזהו... קליל

הROOT תלוי רום, אם הרום עם ROOT יהיה ROOT ואם לא, עושים לבד ROOT

2.2.1 יצא לנקסוס בלבד (אלא עם ביומיים שלא הייתי פה הפיצו את זה לעוד מכשירים)

אם אתה נוב מוחלט באנדרואיד ממליץ לך לא לשחק יותר מדי עם הפלאפון (תתרגל אליו קודם) ותיכנס ותקרא כתבות ומדריכים בiandroid.co.il בשביל להבין מי ומה הולך פה בשפה עברית

אחרי זה תתקדם לXDA אם האנגלית שלך ברמה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרום של LEEDROID ממש ממש דומה בפיצ'רים שלו לזה של CYANOGEN, פלוס חלק נכבד ממשק הסנס. הבנתי שב-CYANOGEN יש ממשק רגיל.

אם אני בכל זאת אחליט להחליף רום - הרום של CYANOGEN מגיע ROOTED? (גיביתי כבר).

למרות שראיתי שלעשות רוט לא כ"כ קשה (המכשיר לי סים פרי), סה"כ להתקין ולהריץ תוכנה.

לא ענית לי - יש באמת הבדלים בין הרומים?

הבחור שעשה לי ROOT למכשיר טוען ש-LEEDROID הכי טוב, וחבר אחר טוען שזה דווקא CYANOGEN.

ד"א, אני יושב בפורומים של XDA כבר יומיים ברציפות. אני מרגיש ממש כמו שהרגשתי כשהתקנתי אובונטו לראשונה, לפני שלוש-ארבע שנים. לקח לי יומיים להגדיר :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין SIM FREE ל ROOT

בכל מקרה... הכי קל, תעשה גיבוי, תתקין CYAN... לא אהבת? תשחזר בחזרה

לא מעט בנושא הרומים הוא עניין של טעם וריח ותלוי גם בכמות מפתחים שיש למכשירים השונים

אני מצדד בצד של CYAN אבל כמו שאתה בעצמך אמרת יש אנשים עם העדפות אחרות... עם הROM MANAGER החיים קלים, פשוט מתנסים

יש לי מכר שהיה מחליף רומים כמו שבן אדם מחליף גרביים בבוקר... זה פשוט קל ונוח היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי ב-XDA שצריך לעשות FACTORY RESTORE דרך הרום מנג'ר במצב ריקאברי על מנת לעבור בין רומים שונים.

מה זה בעצם עושה?

האם ישארו לי הרשאות SU והרום מנג'ר עצמו?

ועוד שאלה, איך אני נכנס לריקאברי מוד ישר על ההתחלה (לפני שהמכשיר עולה)?

אני יודע שאני חופר, אבל זה חדש לי כל העסק הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה לך קצת סדר.

יש לך תוכנת בסיס שנקראת RADIO והיא בעצם סוג של . היא מגדירה הגדרות מאוד בסיסיות של המכשיר וצריבה לא טובה של הרכיב הזה יכול לדפוק את המכשיר.

אחרי הרדיו יש לך את הריקאברי שהוא מן בסיסית ביותר שמאפשרת לך לגבות, לשחזר, לאפס, ולצרוב את מע' ההפעלה ורכיבים אחרים. מעיין SAFE MODE אם תרצה.

יש גרסאות שונות של ריקאברי (בעיקר מה שמעניין אותנו זה AmonRA ו- ClockWork), וכשאתה מתקין ROMים חדשים כמעט תמיד יהיה כתוב לך אם צריך ריקאברי מיוחד או חדש יותר. כנ"ל לגבי הרדיו.

היום יש ROM MANAGER שמאפשר לצרוב ישירות ממע' ההפעלה, אבל אני אישית לא אוהב את זה. מעדיף ללחוץ עוד 2 לחיצות ולעשות מהריקאברי.

לריקאברי אגב נכנסים ע"י לחיצה על VOL- ועל כפתור ההדלקה. לפחות ככה זה בנקסוס, לדעתי זה זהה בדיזייר.

בכ"א, ברגע שהמכשיר ROOTED אז הוא ROOTED, כמעט ואין דברים שיבטלו את ה ROOT הזה, בטח לא צריבת ROM שמחייבת ROOT.

כל ה ROMים מגיעים עם הרשאות סופריוזר. ROM MANAGER אין לכולם אבל אתה יכול להתקין בנפרד.

זהו בערך, תתנסה ותבדוק מה מתאים לך. אני ניסיתי את הרום סטוק, את CM5 את CM6 ואת Enomther's TheOfficial שבו בחרתי בסוף כי הוא יציב ומהיר יותר מהאחרים. מה שכן - חסר לו קצת אופציות שהיה ל CMים ולחווית שימוש נורמלית מומלץ להתקין Launcher אחר כמו LauncherPro. עניין של פשרה.

מעבר לזה, יש רום סיני שנקרא MIUI והוא מהיר במיוחד ועם שלל אופציות (כולל רדיו FM לדוגמא) והוא עבר תרגום לאנגלית ונכון לאתמול גם עברית.

חפש ביוטיוב סרטונים אם מעניין אותך, לדעתי הוא יהיה היורש של CM מבחינת משתמשים, או שהם ישתפו פעולה (כמו שקורה כבר בעניין הרדיו), אז שווה לעקוב אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-SU או גישת ROOT, תהיה אך ורק אם ב-ROM החדש מראש הוסיפו גם ROOT.

לפי מה שאני הבנתי, צריבת ROM אומר, צריבה של מערכת ההפעלה שעולה מזכרון ה-Flash של המכשיר.

תנסה גם לעבור על הפורומים של XDA בנושא:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=653310

לימד אותי לא מעט על ה-SGS שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...