הינה המפרט סופי שלי - בסביבות ה-5000 ש"ח [הרכבתי אחד יותר זול ב 500 שח] - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הינה המפרט סופי שלי - בסביבות ה-5000 ש"ח [הרכבתי אחד יותר זול ב 500 שח]

love-its-my-name

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם יודעים מה???????!?!?!???????

תביאו לי את הלוח אם הכיייי טוב שיש ושיבא עם כרטיס קול 7.1 עם שלט! וגם פנל של קירור ללוח אם! [בקיצור תביאו לי הכי הכי טוב עם הכי הרבה פיצ'רים שווים ושיכלול את מה שיש בלוח הזה שלקחתי!] אה ושתיהיה בו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר [אל תשאלו למה... אני פשוט מעדיף ככה...]

זהו עכשיו נראה אם תצליחו! אם אתם תמצאו משהו יותר טוב אני קונה על בטוווח

יאללה ביי כפרות אני מחכה לתגובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא עולה 500 ש"י יותר ממנו!!!

רוב המחיר זה בגלל הבאנדל שלו.

לא נכון! הוא עולה 500 שקל יותר משום שהוא מכיל הרבה פיצ'רים שישמשו אותי רבות בעתיד וכמו כן יש לו גם פאנל מיוחד עם מלא כניסות [ראה בביקורת] וגם שלט אינפרה אדומה מיוחד !

בקיצור, לוח שווה [למי שרוצה להשקיע בלוח]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה???????!?!?!???????

יאללה ביי כפרות אני מחכה לתגובות!

אני לא רוצה לראות יותר תגובה כזאתי.

זה לא מקובל בפורומים שלנו.

אולי אם הייתי טורח לקרוא את הכללים..

צר לי אבל אנחנו לא אחים שלך, וגם לא כפרות. :-X

בנוסף, חובה להמנע מריבוי מיותר של סימני שאלה וסימני קריאה...

*** משתמשים שלא ישמרו על חוקים בסיסיים אלה יוזהרו והודעותיהם הבעייתיות יטופלו (אם ע"י מחיקה ואם ע"י נעילה) בידי מנהלי הפורום, עד לכדי הרחקה מהפורום במקרים חמורים ***

מומלץ לקרוא את תוכן ההודעות שלכם פעמיים ויותר לפני השליחה ולוודא כי לא עברתם על אף אחד מהחוקים.

תתחיל להתנהג בהתאם.

(ולא אין צורך לכתוב הודעה שאתה מצטער או משהו בסגנון, פשוט בהמשך תכתוב הודעות ברמה בסיסית הנידרשת כאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\ :cwm3: אופס! :-[ סליחה חחחחח

אה הינה ציטוט של אחד שנתן ביקורת "קצרצרה" על הלוח

"קראתי את הביקורת על הלוח Chaintech Zenith 9CJS ואני חייב לציין שהביקורת הייתה מצוינת מקיפה מעמיקה ורואים שמישהו בעל ידע נרחב כתב אותה. בקשר ללוח עצמו אני חושב שהרבה חברות צרכות ללמוד מ Chaintech איך צריך להיות באנדל של לוחות גם בקשר לביצועי האוברקלוק אפשר ללמוד מהם . החיסרון היחיד ולדעתי הוא חיסרון עצום זה המחיר 1300 ש"ח זה המון כסף !!!

ולדעתי אפשר למצוא תחליפים הגונים במחירים שפויים יותר אומנם לא באותה רמה כמו ה Chaintech Zenith 9CJS אבל עדיין מספקים לא פחות .

ועוד כמה הערות

קודם כל אני חושב שצריך לשבח את האתר ואת הצוות על הנכונות להתחיל לסקר נושא שהוא בכלל לא פשוט לסקירה עד עכשיו היה מאוד קשה למצוא בארץ ביקורות על לוחות אם והמבול הזה של הביקורות עשה רק טוב !

דבר שני , אחרי עיון קצר בת'רד הזה קיבלתי את הרושם שהרבה מהאנשים פה מחשיבים את לוחות של ג'יגה בייט כ 'פחות טובים' לאוברקלוק

אז אני רק רוצה להוסיף ולחזק כמה מהדברים שאמרו לפני הלוח הראשון שעבר את רף 3 GHZ היה של ג'יגה בייט ! הלוחות שלהם נוחים מאוד לתפעול וקל מאוד לעשות איתם הכל מוצג בביוס בצורה מובנת ופשוטה בלי צורך להתחיל לחפש איך פותחים אפשריות נעולות ...

והדבר הכי חשוב בלוחות שלהם זה הדאל ביוס שמי שקרס לו המחשב פעם אחרי צריבת ביוס מבין כמה הוא חיוני ....

טוב זהו אני חושב .....

« שינוי אחרון: 23.08.2003 בשעה 10:59:06 על ידי XTC-BoY »

"

זהו! זה אומר הכול! הלוח הזה מ-צ-ו-י-ן ;D

קראתי עכשיו את החוקים! :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא ענית לי במה בדיוק הוא טוב יותר? ב-500 השקלים הללו אתה יכול לקנות כרטיס קול 7.1 חיצוני טוב יותר ופנל. שלט האינפרא אדום מיותר לחלוטין. נתת לי סיבה אחת והיא שהוא מהיר יותר. הנני מצטער להודיע לך אך עבור 8 פריימים ב-QAUKE 3 לא שווה להשקיע 500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הפיצ'רים... ואני אשתמש בהם בעתיד!

אני רוצה עוצמה! ע-ו-צ-מ-ה

ותומר איזה עוקף אותו בביצועים [שיש בו פפיצ'רים והרבה]

אין דבר כזה!! וגם הפאנל של הלוח הוא מתקדם מאוד! אפשר להכניס בו כרטיסים שיצאו רק עוד שנה וחצי! ועוד...

תומרו לי אם יש משהו יותר טוב ושווה ממנו אבל תביאו גם כרטיס קול מתקדם...

אה וגם תביאו פנל נורמלי שיכלול הרבה דברים [לא רק מעלות!]

ושיצא הכול 1300 שקל! אה והכי חשוב שהלוח יהיה יותר חזק מזה [לא מבחינת אובר קלוק!!]

תודה וביי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אילו ביצועים אתה מדבר בדיוק ??? אלו בסך הכל 8 פריימים ב-QUAKE 3. שים דברים בפרופורציות, איזו ע-ו-צ-מ-ה זו? תתפקח מהשכרון הזה שאתה נמצא בו. אלו לא הפרשי ביצועים שתשים אליהם לב היום או בעוד שנתיים! כאשר תצטרך להשתמש בפיצ'רים בעתיד תוכל לקנות מתאמים אשר גם ביחד לא יסתכמו ב-500 ש"ח (אם בכלל תצטרך אותם. מנין לך שתצטרך את הפיצ'רים הללו?). למה לך כרטיס קול מעולה? מהם שימושי ה-AUDIO של המחשב? עם אלו רמקולים אתה הולך לעבוד? במידה ותיקח את ה- IC7 תוכל לקחת 2 כרטיסי קול: א. Hercules Fortissimo III 7.1. ב. Hercules Digifire 7.1 אשר יהיו טובים הרבה יותר מכרטיס הקול של לוח האם וגם הם מיותרים במידה ואתה הולך פשוט לשחק ולשמוע במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הפיצ'רים... ואני אשתמש בהם בעתיד!

אני רוצה עוצמה! ע-ו-צ-מ-ה

ותומר איזה עוקף אותו בביצועים [שיש בו פפיצ'רים והרבה]

אין דבר כזה!! וגם הפאנל של הלוח הוא מתקדם מאוד! אפשר להכניס בו כרטיסים שיצאו רק עוד שנה וחצי! ועוד...

תומרו לי אם יש משהו יותר טוב ושווה ממנו אבל תביאו גם כרטיס קול מתקדם...

אה וגם תביאו פנל נורמלי שיכלול הרבה דברים [לא רק מעלות!]

ושיצא הכול 1300 שקל! אה והכי חשוב שהלוח יהיה יותר חזק מזה [לא מבחינת אובר קלוק!!]

תודה וביי!

....is it just me or he is on to something...? gggg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, הפיצ'רים האלו מצוינים! וישמשו אותי בעתיד!

אה ועוד משהו , הכרטיס קול הוא בא ב-נ-פ-ר-ד הוא לא -על- הלוח... כאילו הוא לא מובנה... הוא בכניסה רגילה של כרטיס קול! [כמו הכניסה ל הכרטיס מסך...]

וחידושים השונים טכנולוגית בו פותחים אפשרויות רבות ומהירויות טובות!

וכמו שנאמר בביקורת " אפשר לקנות לוח יותר זול ולהוסיף לו את הדברים שהוא [הכרטיס שעליו אני מדבר] מכיל, אך בכל זאת הוא[הלוח הזול יותר] לא ישתווה ללוח הזה[הלוח שאני הזמנתי]!!!!!!!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מישהו שלקח את הביקורת קשה. :P

כרטיס הקול "החיצוני" של ה-CHAINTECH אינו ברמה של כרטיסי הקול שהצעתי לך וזה מיותר להשוות ביניהם.

שים לב כי אינך עונה על שאלותיי וממשיך לזרוק באוויר סיסמאות כמו ביצועים וטכנולוגיות חדשות, כאשר מאחורי זה קיים בעיקר אוויר. על אילו ביצועים אתה מדבר? על איזה טכנולוגיות אתה מדבר?

אנא הבא דוגמאות מספריות ונתונים ולא דברים בסגנון: הלוח מהיר יותר ומתקדם יותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשתמש בו! כבר ב90 אחוז מהפיצ'רים אני אשתמש!

בכרטיס קול 7.1 אני אשתמש [יש לי מערכת 7.1]

אני מחבר 2 אר דיסקים!

אמממ אני בטוח אשתמש בעוד! ושמע, בהתחלה רציתי לקנות את הלוח הכי חדש של אביט אבל אמרו לי שזה סתם בזבוז אם אני לא עושה אובר קלוק....

ואמרו לי שהלוח הזה שאני קונה הוא בזבוז של כסף... אבל אני רוצה את הלוח הכי טוב! וזהו הלוח הכי טוב!

אם אתם חושבים שהוא לא טוב רק תצינו מה לא טוב בו! ותביאו עם ביצעוים יותר טובים ממנו[לא באובר קלוק]

בינתיים אתם לא מראים לא שאני טועה! אז איך אתם רוצים שאני אסמוך עליכם אם בביקורת הלוח קיבל 9 וחצי? תביאו לי ביקורת של אחד שקיבל 10 ושיש בוא פיצ'רים חיוניים! ושיהיה יותר חזק ממה שאני אקנה! רק תביאו!!!!!! ואל תביאו לי איזה לוח מעפן ב 800 שקל... תביאו לי אחד עשיר בפיצ'רים וכו'.... רק תביאו ואני אקנה מה שאתם תביאו לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשתמש בו! כבר ב90 אחוז מהפיצ'רים אני אשתמש!

בכרטיס קול 7.1 אני אשתמש [יש לי מערכת 7.1]

אני מחבר 2 אר דיסקים!

אמממ אני בטוח אשתמש בעוד! ושמע, בהתחלה רציתי לקנות את הלוח הכי חדש של אביט אבל אמרו לי שזה סתם בזבוז אם אני לא עושה אובר

בחשבון פשוט שימוש בכרטיס קול ו-2 הארד דיסקים לא מרכיב 90% מהפיצ'רים שלו...

ושיהיה יותר חזק ממה שאני אקנה! רק תביאו!!!!!! ואל תביאו לי איזה לוח מעפן ב 800 שקל... תביאו לי אחד עשיר בפיצ'רים וכו'.... רק תביאו ואני אקנה מה שאתם תביאו לי!

מצער לראות שבישראל 2003 יש עדיין אנשים ללא ערך לכסף.

תקנה לוח ב-800 ש"ח ואת השאר תתרום. לא עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...