קניתי tl1043nd צריך עזרה בעדכון קושחה.. לא רוצה לעשות טעות. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי tl1043nd צריך עזרה בעדכון קושחה.. לא רוצה לעשות טעות.

asi1998

Recommended Posts

אוקיי אז הגעתי לדף הזה:

http://www.tplink.com/support/download.asp?a=1&m=TL-WR1043ND

שמה יש לי 3 אופציות להורדה של קושחות איזה מהם אני צריך? תודה רבה!

ועוד שאלה על הדרך , שאני רוצה לפתוח פורטים יש לי אפשרות של virtual servers ו port triggering .

איפה אני מגדיר את הפורטים שאני רוצה לפתוח? הפורטים שאני פותח הם לps3 אם זה משנה. תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

TL-WR1043ND_V1_100820 - העליון

vitrual servers

אחרי עדכון הקושחה כל ההגדרות ימחקו לכן אל תשקיע בהגדרות עכשיו, אל תנתק אותו מהחשמל בזמן

העדכון ותעשה את העדכון ממחשב שמחובר בכבל ולא אלחוטית!

לסוני תעשה כתובת איפי קבועה דרך אפשרות הDHCP בראוטר לפי הmac שלו, אחר כך תפתח את הפורטים ותנתב אותם לכתובת שיצרת

בשביל לעשות BOOT לראוטר לך להגדרות הכי למטה וreboot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TL-WR1043ND_V1_100820 - העליון

vitrual servers

אחרי עדכון הקושחה כל ההגדרות ימחקו לכן אל תשקיע בהגדרות עכשיו, אל תנתק אותו מהחשמל בזמן

העדכון ותעשה את העדכון ממחשב שמחובר בכבל ולא אלחוטית!

לסוני תעשה כתובת איפי קבועה דרך אפשרות הDHCP בראוטר לפי הmac שלו, אחר כך תפתח את הפורטים ותנתב אותם לכתובת שיצרת

בשביל לעשות BOOT לראוטר לך להגדרות הכי למטה וreboot.

תודה רבה!

לא הבנתי את האפשרות של האיי פי הקבוע, אני תמיד פותח dmz בראוטר לכתובת של הסוני 3. מה זאת אומרת הdhcp? אני מוגדר l2tp אם זה משנה.

(הסוני מחובר עם כבל לראוטר)

עוד משו, באתר של צ'יף הוא ממליץ לשנות כמה הגדרות, זה תופס גם בחיבור l2tp ?

"כמו כן, חלק מברירות המחדל של הקושחה תמוהות ורצוי מאוד לשנות במהלך הגדרת הנתב -- את ה-Lease Time של מנגנון ה-DHCP יש להגדיל מ-120 דקות ל-1,440 דקות ואת הגדרת ה-Connect on Demand במנגנון הגדרת חיבור ה-WAN יש לשנות ל-Connect Automatically"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

port trigering פותח את הפורט לכל המחשבים ברשת

וvirtual מפנה את הפורט למחשב או התקן ספציפי שאתה בוחר לפי כתובת איפי פנימית, לכן מומלץ לתת לאותו התקן כתובת פנימית קבועה.

איזו גירסת חומרה הנתב שלך? רשום על הקופסא או מתחת לנתב, שלי 1.6.

ותגיד לי אם יש לך תופעה שלאחר הריסט הוא מסיים את ה100% והדף מרענן איזה שני שניות לפני שהוא חוזר ואז אתה צריך לעשות רענן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

port trigering פותח את הפורט לכל המחשבים ברשת

וvirtual מפנה את הפורט למחשב או התקן ספציפי שאתה בוחר לפי כתובת איפי פנימית, לכן מומלץ לתת לאותו התקן כתובת פנימית קבועה.

איזו גירסת חומרה הנתב שלך? רשום על הקופסא או מתחת לנתב, שלי 1.6.

ותגיד לי אם יש לך תופעה שלאחר הריסט הוא מסיים את ה100% והדף מרענן איזה שני שניות לפני שהוא חוזר ואז אתה צריך לעשות רענן.

כן אחרי הריסט אני צריך לעשות רענן וגרסת החומרה שלי היא 1.6

תגיד שאתה בוחר הגדרות חיבור רשום לך l2tp/russia?[br]פורסם בתאריך: 14.10.2010 בשעה 15:19:15

עוד משו למה הupnp לא זמין בps3 ? בהגדרות הראוטר הוא מסומן שהוא מופעל.. ממש מוזר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לאחר עדכון הקושחה רשום L2TP\Russia , כנראה שברוסיה גם נהוג סוג החיבור הזה.

זה משגע אותי שהוא מאבד את הדף אחרי שהוא מסיים לעשות ריסט ואני צריך לעשות רענן, אבל כנראה זה עובד רק שמחברים בכבל או שזה באג קטן, לא משמעותי,

אני ממליץ לשים אותו על ערוץ משלך ולא להשאיר אותו על auto, עדיף ערוצים 1, 6 או 11.

זה נהדר, אני מאוד נהנה מהביצועים, גם אתה תהנה, הוא יכול לעבוד לך 20 שעות על P2P עם מקסימום חיבורים ועדיין לא תהיה איטיות או התחממות מצידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לאחר עדכון הקושחה רשום L2TP\Russia , כנראה שברוסיה גם נהוג סוג החיבור הזה.

זה משגע אותי שהוא מאבד את הדף אחרי שהוא מסיים לעשות ריסט ואני צריך לעשות רענן, אבל כנראה זה עובד רק שמחברים בכבל או שזה באג קטן, לא משמעותי,

אני ממליץ לשים אותו על ערוץ משלך ולא להשאיר אותו על auto, עדיף ערוצים 1, 6 או 11.

זה נהדר, אני מאוד נהנה מהביצועים, גם אתה תהנה, הוא יכול לעבוד לך 20 שעות על P2P עם מקסימום חיבורים ועדיין לא תהיה איטיות או התחממות מצידו.

עוד משו למה הupnp לא זמין בps3 ? בהגדרות הראוטר הוא מסומן שהוא מופעל.. אי אפשר לשחק ברשת ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לענות לך על זה כי אין לי PS3 ואני לא יודע איך הUPNP שלו עובד,

אממ... עדיף בכל מקרא לפתוח את הפורטים שלו באופן ידני ולהקנות לPS3 כתובת איפי קבועה ככה לא יהיו לך בעיות גם בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לענות לך על זה כי אין לי PS3 ואני לא יודע איך הUPNP שלו עובד,

אממ... עדיף בכל מקרא לפתוח את הפורטים שלו באופן ידני ולהקנות לPS3 כתובת איפי קבועה ככה לא יהיו לך בעיות גם בעתיד.

איך עושים כתובת איי פי קבועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתפריט הנתב תיכנס ל DHCP

ואחר כך ל Address Reservation

ותגדיר כתובת IP במסך הבא, לפי כתובת ה של ה PS3.

ejhyi57iox6ufyzxqpxh.png

ניסיתי וזה גם לא עוזר, אני מתחיל להתייאש מהראוטר הזה..

אני יכול להחזיר אותו ולקבל החזר כספי? רכשתי אותו היום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הנתב, בטוח אתה לא עושה משהוא נכון.

דבר ראשון כמו שpongo הראה, שים לו כתובת קבועה

תיכנס לvirtual server תקיש את הפורט הרצוי ואת כתובת האיפי שהקצאת לPS3.

אין, ניסיתי כבר הכל.. המטרה של הראוטר הייתה ps3 ואם הוא לא מתפקד איתו.. אז סתם זרקתי 400 לפח. אפשר לקבל את הכסף ? שמעתי יש חוק שאומר שמותר עד 14 יום. אבל אני לא יודע מזה אומר לגבי קבלת הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...