שאלה: כמה זמן לפי דעתכם לוקח לפרמט HD 2T? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה: כמה זמן לפי דעתכם לוקח לפרמט HD 2T?

Moty_p

Recommended Posts

אם חשבתם חצי שעה יש לכם טעות ענקית!

אם חשבת שעה אז גם יש לכם טעות גדולה

בשעה 2 בצהורים התחלתי ליצור את המחיצה שהיא בגודל כל הכונן 2T

(ליתר דיוק 1.8T) ולפרמט לא באופציה המהירה

בשעה 9 אני בודק מה המצב אני רואה 98% אחרי 20 דקות אני בודק ואני רואה שזה סיים

ואו לא להאמין פשוט, עכשיו שאני מעתיק רק תיקייה בודדת של 100GB בקושי זה גם ככה שעות של העתקה

ובטח שאין דרך להאיץ את כל התהליך הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוטי, נראה לי שמהירויות ההעתקה אצלך לא סבירות.

ביצעתי בדיקה אצלי כדי להיות בטוח והעתקתי 102GB מכונן מדגם HD103UJ לכונן מדגם HD103SJ, שניהם חדשים יחסית.

זו המהירות שקיבלתי, ובהתאם לה המחשב שיער שיקח לו כ-27 דקות להעתיק את כל החומר:

102gb.png

יש לציין שהמהירות הייתה יציבה יחסית ב-2 דקות בהן בדקתי ונעה בין 64 ל-66 מגה לשנייה.

בהעתקה של קבצים בנפחים צנועים יותר, אני מקבל בין 98 ל-110 מגה לשנייה:

98mbs.png

מה שכן, אני יודע שבהעתקת תיקיות מרובות קבצים קטנים (לדוגמה תיקיות של תמונות) הקצב יורד משמעותית לעומת עבודה עם קבצים בנפחים גדולים (גם אם בשורה התחתונה מדובר על אותו נפח של מידע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט, בדיוק מה שבאתי לכתוב ראיתי שכתבת את זה לפני

"מה שכן, אני יודע שבהעתקת תיקיות מרובות קבצים קטנים (לדוגמה תיקיות של תמונות) הקצב יורד משמעותית לעומת עבודה עם קבצים בנפחים גדולים (גם אם בשורה התחתונה מדובר על אותו נפח של מידע)."

לצורך ניסוי אתם יכולים להעתיק את המשחק CSS ולהעתיק סרט באותו הנפח ולראות שלהעתיק את ה CSS ידרוש הרבה יותר זמן.

מעניין למה זה ככה...זה בטוח לא בעיה במעבד, אולי המעבד עובד קשה על פקודות שרצות שמבצעות את התהליך (ואז נכנס לפה אפקט האנטי וירוס) לדוגמה:

copy c:\lol.txt d:\

copy c:\lol2.txt d:\

copy c:\lol3.txt d:\

copy c:\lol4.txt d:\

copy c:\lol5.txt d:\

לעומת

copy c:\lol.zp d:\

האמת שגם שמעתיקים ZIP או ISO או כל קובץ אחר שהוא מכיל קבצים אחרים האנטי וירוס (לפחות נוד 32) סורק את הקבצים שבפנים.. ככה שזה לא הופך את התהליך ליותר איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעתיק הרבה קבצים קטנים יכול לקחת יותר זמן בגלל האנטי וירוס (בין השאר).

בגלל זה האל הטוב המציא לנו את האפשרות לבטל אותו זמנית...

וברור שפורמט מלא ייקח הרבה זמן, כי במצב כזה המחשב סורק את הכונן ומחפש

סקטורים דפוקים, בניגוד לפורמט מהיר, שהוא פשוט זורק את מערכת הקבצים הישנה

וכותב אחת חדשה במקומה, שזה לוקח בערך דקה וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוטי, נראה לי שמהירויות ההעתקה אצלך לא סבירות.

ביצעתי בדיקה אצלי כדי להיות בטוח והעתקתי 102GB מכונן מדגם HD103UJ לכונן מדגם HD103SJ, שניהם חדשים יחסית.

זו המהירות שקיבלתי, ובהתאם לה המחשב שיער שיקח לו כ-27 דקות להעתיק את כל החומר:

102gb.png

יש לציין שהמהירות הייתה יציבה יחסית ב-2 דקות בהן בדקתי ונעה בין 64 ל-66 מגה לשנייה.

בהעתקה של קבצים בנפחים צנועים יותר, אני מקבל בין 98 ל-110 מגה לשנייה:

98mbs.png

מה שכן, אני יודע שבהעתקת תיקיות מרובות קבצים קטנים (לדוגמה תיקיות של תמונות) הקצב יורד משמעותית לעומת עבודה עם קבצים בנפחים גדולים (גם אם בשורה התחתונה מדובר על אותו נפח של מידע).

באיזה מהירות אתה מצליך להעתיק ב-103SJ את הקובץ השני (כשנשארות שניות לסיום) כאשר אתה מעתיק מהדיסק הקשיח עצמו ולא מדיסק אחר (בין מחיצה למחיצה או מאותה מחיצה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשתך:

3gbsamedrive.png

האמת שפה התוצאה קצת הפתיעה אותי, יוצא שהעתקה של אותו קובץ מתיקייה אחת לתיקייה אחרת על אותה מחיצת איטית בהרבה מהעתקה בין כוננים שונים.

בדקתי את העניין עם כל הכוננים שלי והמסקנה שלי מכל העניין היא שלעולם העתקה בין שני כוננים (בהנחה שביצועיהם דומים) תהיה מהירה יותר מהעתקה בתוך הכונן עצמו (באותה מחיצה או בין מחיצות).

ההבדלים הם עצומים ויוצא שהעתקה מכונן פיזי אחד לאחר מהירה בערך פי 2 מהעתקה שמתבצעת בתוך הכונן עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה רק הגיוני.

אם אתה מעתיק בתוך אותו כונן פיזי, הכונן צריך בו-זמנית גם לקרוא וגם לכתוב את הקובץ.

אם אתה מעתיק בין כונן פיזי אחד לאחר, אז אחד קורא והשני כותב, ואז אפשר לעשות את שניהם בו-זמנית ולכן זה יהיה מהיר יותר (עבור כוננים זהים/דומים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשתך:

3gbsamedrive.png

האמת שפה התוצאה קצת הפתיעה אותי, יוצא שהעתקה של אותו קובץ מתיקייה אחת לתיקייה אחרת על אותה מחיצת איטית בהרבה מהעתקה בין כוננים שונים.

בדקתי את העניין עם כל הכוננים שלי והמסקנה שלי מכל העניין היא שלעולם העתקה בין שני כוננים (בהנחה שביצועיהם דומים) תהיה מהירה יותר מהעתקה בתוך הכונן עצמו (באותה מחיצה או בין מחיצות).

ההבדלים הם עצומים ויוצא שהעתקה מכונן פיזי אחד לאחר מהירה בערך פי 2 מהעתקה שמתבצעת בתוך הכונן עצמו.

שיערתי ככה.

גם לי יצאה תוצאה דומה ורציתי לבדוק אם זה איטי.

תודה על הבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...