שיפור ביצועים במשחקים עם אוברקלוק ל-CORE I5 760 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור ביצועים במשחקים עם אוברקלוק ל-CORE I5 760

STRENGTH

Recommended Posts

שריפת לוח אם?!

אני בחיים לא ירצה להגיע למצב כזה עם המחשב שלי..

אין דרך אחרת לרכוש ניסיון? אולי יש מדריך יותר מפורט מזה שאני יוכל לדעת כל הפרטים?

יהיה קצת קשה לעבור את התדר של הזיכרונות זה 1600 אז לא נראה לי שזאת תיהיה הבעיה,שאתה אומר לשים את המתח של המעבד על NORMAL זה 1.25 כמו שקיבלתי אותו או שבאמת יש אופציה כזאת NORMAL

אני יגיד את האמת אני רק נכנס לביוס ואני כבר אז ממש נלחץ לא רוצה לגעת ביותר מדי דברים שם :s05:

בגלל זה אני שואל כאן אם ל 3.4-3.6 יעזור לי במשחקים?

אני יודע שדברים אחרים כמו תוכנות כבדות ובנמצ'מרקים זה יעזור אבל במשחקים זה שונה.

אני מוכן לקחת ''סיכון'' ולעשות OC קטן למעבד רק אם זה באמת יעזור לי במשחקים זאת המטרה שלי פה.

זה הכרטיס מסך שיש לי 5850 HD :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פותח התרד כיום לשרוך משהו זה די קשה..שכן יש מנגנונים רבים לכל רכיב..מה גם שאם תבצע OC בצורה נכונה..

מה כולל ניטור טמפ' והתייחסות לכל פרט..אז לא יקרה כלום..

הכי טוב יהיה פשוט לקרוא על זה לפני..על OC כללי..לראות בפורום ובסטיקי OC שביצעו..פתרון בעיות שונות..דרכים וכו..

ואז הכל יראה לך פשוט בביוס.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שמעתי כבר על ההגנות שעשו על הרכיבים זה מה שהביא לי את המוטביציה לעשות OC עכשיו בלי סיכונים

אבל קרה כבר שלוח נשרף ולא לסתם אחד שלא מבין ל-GILOMAN שנחשב למומחה OC בפורום הוא שרף 2 לוחות -אם איפה היו ההגנות שצריך אותם? :bash:

אני קורא בפורום כאן וגם את כל המדריכים שיש בפורום וגם עוד כמה כמו האחד שיש ב-TOMSHARWARE אבל עדיין אני מבולבל בקשר לזה אני מפחד שאני ישנה משהו שלא צריך לשנות ואז המחשב יקרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם נהיה מסובך עם I5 - צריך להגדיר איזה OC - יש עם TURBOBOOST ויש בלי. לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו. בממוצע נכון לימינו OC עם TURBUBOOST הוא עדיף כשעושים OC מומצע ולא כבד והשימושים הם ממוצעים (לגיימרים בעיקר) ולא משהו לא שגרתי.

יש גם בעייה כשאומרים מתח סטוק כי הוא משש רחב. יש אנשים עם 1.25 כמו שצויין, לי למשל המתח 1.14 - די נמוך , ההפרש עצום. 1.25 בשבילי זו חתיכת העלאת מתח.

לכן אפשר להגיד שאפשר להוריד מתח לאוברקלוק של 3.2-3.4 אבל זה לא ממש נכון אם לא מפרטים באילו מצבים. זה בעיקר נכון כשהמתח סטוק הוא גבוה וכשמכבים TURBOBOOST, אבל חבל וממש חבל לבטל TURBOBOOST, זה אפילו קצת חסר הגיון (עולם תוכנה שכולו מנצל 4 ליבות הוא רחוק רחוק רחוק מאיתנו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהלוח שלך לא אידיאלי לOC ויכול להישרף בקלות 3.6 זה הגבול שלו בערך.

תנסה לעבוד על מתח סטוק ותראה לאן תגיע.

לידיעתך...

הלוחות שאתה "שרפת" היו עם לוחות בעלי תושבת של , בלוחות הP55A התושבת הוחלפה לתושבת של LOTES

בה הבעיה לא קיימת.

לכן הלוח שלו לא יישרף לא משנה מה תעשה.

פותח הדיון - הסר דאגה מליבך, נווט בשקט ובקלות אל כוכב הOC :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהלוח שלך לא אידיאלי לOC ויכול להישרף בקלות 3.6 זה הגבול שלו בערך.

תנסה לעבוד על מתח סטוק ותראה לאן תגיע.

אתה צוחק ?

יש אותו לוח-אם ואני עובד עם OC מובנה עם תוכנת EasyTune6 כשהמעבד עובד על 3.8GHZ.

ההבדל היחיד שיש לי מעבד i7-860 במהירות STOCK של 2.8GHZ.

עריכה:

צרפתי תמונת מסך של ET6 - ניתן לראות שהמתח הוא 1.344v.

STRENGTH מדוע אתה לא עובד עם ET6 שמגיע ב CD של לוח האם ???

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך...

הלוחות שאתה "שרפת" היו עם לוחות בעלי תושבת של , בלוחות הP55A התושבת הוחלפה לתושבת של LOTES

בה הבעיה לא קיימת.

לכן הלוח שלו לא יישרף לא משנה מה תעשה.

פותח הדיון - הסר דאגה מליבך, נווט בשקט ובקלות אל כוכב הOC :)

הבעיה היא כפולה כמו שכבר פירטתי בדיון הישן שאז פתחתי על הלוחות.

בעיה א' - תושבת

בעיה ב' - אין מספיק פאזות ואין הגנה מעומס יתר

בעיה א' טופלה

בעיה ב' טופלה חלקית בעזרת עדכוני ביוס

אני לא ממליץ לעבור 3.6

אבל זה לוח שלך ובחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף הפחדתם אותי

תכננתי על p55a-ud3 בשביל אוברקלוק ל4GHZ עם המעבד הנ"ל וחיפוש בגוגל מראה תוצאות שרק חלק מהשינוי זה LOTES ויש עדיין משהו של ומסוכן לעשות איתם OC...

יש לוח יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בלילה ובכלל זה כל הקטע של הA בp55A, אין תושבת של אלא lotes ולאף אחד לא יצא שהוא שרף בגלל שהוא עבר את ה3.6 אלא אם הוא הגזים עם כל המתחים החדשים האלה שפעם ראשונה שאני שומע עליהם כמו VTT וכל זה

אני מקווה שהud3 יכול לעשות טוב כי זה הכי הרבה שנכנס לי בתקציב אצל ג'יגה בייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל לוחות P55 יכולים לעשות אוברקלוק טוב.

אם אתה רוצה אוברקלוק קיצוני (ו 4 ג'יגה ברוב רובם של המקרים הוא בהחלט לא אוברקלוק נינוח עם המעבד הזה) כזה שבו מתחילים להגזים עם המתחים - פשוט תקנה ציוד שמתאים, אנשים לא משלמים 1500 ש"ח על לוח כי משעמם להם אלא בגלל שהוא נותן יותר ומתאים לאוברקלוק מכל סוג. אם זה לא היה המצב כולם היו קונים UD3 בחצי מחיר.

אין סיבה שהUD3 יגביל אותך ב 4 ג'יגה אבל זו מהירות לא מובטחת אלא אם כן אתה במתחים מאוד גבוהים שממש לא כדאיים.

אתה צריך להבין שאין היום שימוש המוני ל 4 ליבות ואוברקלוק של כל ה 4 ל 4 גיגהרטז הוא קצת סתמי ויותר בשביל הכייף או חוסר החיים או איך שלא תקרא לזה. I5 זה לא 2, זה מעבד שעושה לעצמו בצורה מעולה ובטוחה וברוב המקרים אתה תעבוד על מהירות קרובה ל 4 ג'יגה גם עם קליל בלי להתעסק עם המתחים יותר מדי (אלא אם כן אתה דוחס רוב היום או שימוש דמיוני ומונפץ אחר שקשור לניצול מלא של 4 ליבות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bad company 2 אוהב 4 ליבות...

דרך אגב, שכח מUD3

עכשיו אני מתכנן על p55a-ud4p כי dj-electric שיכנע אותי שכדאי לעשות של 2 GTX 460, ראיתי ביקורת שכללה הרבה לוחות ובדקה מי הכי טוב מבינהם, עזוב שביוסטאר ניצחו אבל לp55a-ud4p היו תוצאות טובות מאוד

אני עכשיו רק לא סגור אם seasonic 620w יספיק לSLI הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bad company 2 אוהב 4 ליבות...

דרך אגב, שכח מUD3

עכשיו אני מתכנן על p55a-ud4p כי dj-electric שיכנע אותי שכדאי לעשות של 2 GTX 460, ראיתי ביקורת שכללה הרבה לוחות ובדקה מי הכי טוב מבינהם, עזוב שביוסטאר ניצחו אבל לp55a-ud4p היו תוצאות טובות מאוד

אני עכשיו רק לא סגור אם seasonic 620w יספיק לSLI הזה

יש לי מפרט די "זהה" לשידרוג שלך...

למה עוד GTX460? יש איזשהו יתרון "מטורף"? איזה משחק אני כבר לא אריץ? (כמובן מבלי להשתגע, יותר מידי, ברזולוציות וAA)?

השאלה לא באה לבקר אותך כמובן... אבל מהם היתרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תגיד לי איזה רזולוציה יש לך?

לי יש 1920X1200

נכון, כל משחק יעבוד על הגדרות גבוהות מאוד ברזולוציה הזאת בצורה של משחק שחיק, אבל לא כל משחק יחזיק ברולוציה הזאת על 60 FPS, יש משחקים שרצים על הכרטיס הזה והרזולוציה בלי AA ב39 FPS בזמן שהGTX 480 מגיע לסביבות 55 FPS

יש לי עיניים רגישות לקטעים האלה ומציק לי כשמשחק עובד מתחת ל60, אני מרגיש כאילו הוא איטי, אני לעומת זאת לא צריך מעל 60 אבל אני עדיין לא רוצה שהוא ירד הרבה לקטעים של 30 FPS כי אחרת זה כמו לשחק בקונסולה וזה מציק, פעם הייתי משחק בstar wars galaxies והם הגבילו שם ל30 FPS את המנוע כדי לפתור בעיות וזה היה פשוט מציק, ואז יום אחד אני השגתי איזה האק שיכול להסיר את המגבלה ולהעלות ל60 FPS וההבדל הוא עצום

תנסה בעצמך לבדוק עד כמה אתה רגיש, כנס למשחק כמו קאונטר סטרייק, פתח קונסולה ותכתוב fps_max ואז נגיד 30 ותראה אם אתה מרגיש את ההבדל

בכל מקרה dj-electric צודק כי אפשר להשיג שני כרטיסים במחיר של 480GTX אחד בזמן שהם עוברים אותו בביצועים והתמיכה היום בSLI היא נרחבת ויש כל הזמן שיפורי ביצועים למערכים האלו, וכמובן שהכרטיסים קרים יותר בגלל הארכיטקטורה של GF104 ועוד אפשר לעשות להם אוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...