nexus one \ htc desire \ other droid? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nexus one \ htc desire \ other droid?

Demagh

Recommended Posts

האייפון 3GS שלי שירת אותי נאמנה כבר שנה.. אבל הגיע הזמן לקנות פלאפון שהוא אשכרה פלאפון, ולא משחקייה.

מה ההבדלים (אם ישנם) בין הנקסוס של לבין הדזייר?

יש להם אותו מפרט טכני בדיוק.. הם רק שונים קצת בעיצוב, או שזה רק אני?

או שתמליצו לי על מכשיר דרואיד אחר.. גם טוב, כל עוד הוא באותו טווח מחירים (עד 2.4K, אני אקנה כנראה יד שנייה אחרי שאפטר מהאייפון שלי).

חשוב שתהיה לי מקלדת נוחה, מצלמה טובה עם פלאש וכמובן כל מיני שטויות לשעות הפנאי... אני לא כ"כ מכיר מערכות דרואיד ולא יודע איך זה עובד שם מבחינת \ משחקים. חשוב גם שיהיה אפשר להעביר קבצים בין הטלפון למחשב בקלות, ולא הכל דרך התחת עם 7 מיליארד פריצות (אל תקפצו, זה חוקי עכשיו בארה"ב). הבנתי שגוגל נותנת לפרוץ את המערכת שלה בצורה חוקית ונוחה...? ???

תודה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הכל - אם מקלדת זה משהו שהוא מאוד חשוב לך (וכנראה שכן כי פתחת עם "מקלדת נוחה") - לדעתי אין תחליף למקלדת פיזית. ומקלדת פיזית זה מיילסטון/מיילסטון 2. האמת שמיילסטון 2 יהיה אפשר להשיג עוד חודש לפי הבנתי ב-Clove.co.uk ואני מאמין שאמור להכנס לך בתקציב (ומדובר על פלאפון חדש מהקופסא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון 3GS שלי שירת אותי נאמנה כבר שנה.. אבל הגיע הזמן לקנות פלאפון שהוא אשכרה פלאפון, ולא משחקייה.

אתה יכול להסביר? אני לא ממש מבין את הכוונה.

זה נשמע כאילו באנדרויד יש תוכנות רציניות יותר או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר? אני לא ממש מבין את הכוונה.

זה נשמע כאילו באנדרויד יש תוכנות רציניות יותר או משהו.

הפסקתי לאהוב את מערכת ההפעלה של האייפון, אני לא מסתדר איתה יותר. אין ריבוי משימות, כל דבר אתה צריך להכנס ולפתוח בנפרד.. כל דבר צריך לפרוץ על מנת שהוא יעבוד כמו בן-אדם (sort of speak) ואני רוצה מצלמת-כיס סבירה.

לפני הכל - אם מקלדת זה משהו שהוא מאוד חשוב לך (וכנראה שכן כי פתחת עם "מקלדת נוחה") - לדעתי אין תחליף למקלדת פיזית. ומקלדת פיזית זה מיילסטון/מיילסטון 2. האמת שמיילסטון 2 יהיה אפשר להשיג עוד חודש לפי הבנתי ב-Clove.co.uk ואני מאמין שאמור להכנס לך בתקציב (ומדובר על פלאפון חדש מהקופסא)

הוא ממש לא בטווח המחירים. 437 פאונד זה יקר מדי.

בכל מקרה, אני לא כ"כ אוהב מקלדות פיזיות, מעבר לעובדה שהן גורמות למכשירים להיות עבים יותר ופחות אלגנטיים.

עוד דבר ששכחתי להזכיר וחשוב לי הוא זמן . האייפון נכשל בזה חרוצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

437*5.7 לפי מה שאני יודע זה 2490ש"ח.

אתה לא מוכן לחרוג גם ב90ש"ח?

אני לא רוצה מקלדת פיזית.

שיחקתי עם המיילסטון 1 ולא אהבתי אותו בכלל, והשני לא עשה עלי הרבה רושם.

לשאלתי - יש הבדלים בכלל בין הדזייר לבין הנקסוס 1?

בעיקר מבחינת ביצועים, זמן סוללה, , איכות שמע של המוזיקה ואיכות המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...