סלולרי בתקציב של כ-1000 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלולרי בתקציב של כ-1000 ש"ח

LI

Recommended Posts

שלום לכולם, אני מעוניינת לקנות סלולרי חדש ואשמח אם תמליצו ותייעצו לי, לא רק על מכשירים שתואמים את הדרישות שלי אלא גם אם לא התייחסתי לאספקטים חשובים (ואם אפשר אז גם מאיפה כדאי לקנות).

דרישות הכרחיות:

שגם אני וגם הצד השני נשמע אחד את השני באופן חזק, ברור וצלול

מכשיר עמיד שלא נשבר בקלות

WIFI

Bluetooth

מצלמה טובה, לא ברמה שתחליף את המצלמה הדיגיטלית, אבל מספיק טובה כך שאוכל להעלות למחשב והן יראו טוב ולא מגורענות

היה טוב, אבל לא הכרחי:

ממשק נח שאין צורך בהרבה שלבים כדי להגיע לכל מקום (תמיד אהבתי את קיצורי הדרך של נוקיה)

מספיקה הטענה אחת ביום

Smartphone

לא חשוב בכלל:

נגן MP3

מבנה המכשיר (סליידר וכו')- כל עוד הוא עמיד

עד כמה התקציב שלי מציאותי, בשביל הדרישות הללו?

תודה מראש,

ליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://tikcom.co.il/sg_product~nok5800M~25~0.htm

היתי הולך על זה. מדובר בפלאפון מחודש ולא חדש - ז"א יד2 אבל בגלל שזה מחנות אז כמובן הוא עבר בדיקה מקיפה ובנוסף את מקבלת כמה חודשי אחריות.

בכל מקרה, הוא מאוד נוח לגלישה באינטרנט מאחר ויש לו מסך גדול (לעומת E71/72 שבכל מקרה לא בתקציב שלך), WIFI וגם והוא הכי "סמארטפון" שתוכלי בתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם מלא ביקורות על המכשיר ונפתחו מספר דיונים בנושא.

ביקורת:

http://www.kombinator.co.il/view-review.php?rid=22#uploaded_files/users_profile/re390.nokia_5800_xpressmusic_2.jpg

בתקציב שלך אני לא חושב שתמצאי משהו יותר ALL IN ONE מזה(חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה שיש לי שתי אפשרויות (מלבד המכשיר שהצעת): להעלות את התקציב או להוריד את הדרישות.

אפשר לקבל בבקשה המלצות לשתי האפשרויות?

איזה מכשיר טוב וזול אני יכולה לקנות אם אני דורשת רק איכות צליל גבוהה (בדיבור, לא מוזיקה) לדובר ולצד השני, צלצול חזק ועמידות?

ובכמה אני צריכה להעלות את התקציב כדי לקבל מכשיר שכן יעמוד בדרישות שלי, אבל לא עם מקלדת כמו זו של ה- E72 (נראה לי מגושם מדי ולא נח)?

תודה על הסבלנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם את רוצה באמת מכשיר איכותי ואול-ארואנדר כזה - לדעתי הקפיצה הבאה היא המיילסטון שעולה כ-2000 ש"ח +-

אם לא זה אז כבר חבל ללכת על כל מה שבאמצע וה-5800 יהיה בסדר. בסה"כ הוא עונה על כל דרישותייך ומעבר. המצלמה שלו סבירה בסה"כ והיא 3.2MP אבל אל תצפי למשהו שיכול להחליף רגילה עדכנית - זה משהו שאפשר לצלם נחמדות אבל לא להתחיל לערוך תצוגות איתו.

בנוסף אם מדברים על המיילסטון (בהנחה והוא רלוונטי) הוא המכשיר עם הרמקול/איכות שיחה וגם ספיקר הכי טוב ואיכותי שהיה לי מעודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורות על המצלמה שלו טענו שהתמונות שלא באור מלא (למשל בתוך הבית) יוצאות קצת מגורענות והיו לו עוד כמה נקודות שליליות, ולכן תהיתי אם שווה לשלם עבורו 1000-1200 ש"ח.

בגלל זה רשמתי בהודעה הקודמת שאולי עדיף כבר או לקנות כבר משהו בסיסי וזול יותר באופן משמעותי , או להשקיע יותר כסף ולקבל משהו טוב באמת.

אני אצטרך לחשוב על ה-2000 ש"ח הללו, כי אני יכולה לחשוב על כמה דברים למחשב שאני יכולה לקנות בהפרש, ובכל זאת המחשב זו האהבה האמיתית שלי (מבחינת גאדגטים, כמובן ;)

יש לך המלצה למקרה שאחליט ללכת על משהו יותר בסיסי? הכוונה היא שגם אני וגם הצד השני נשמע טוב, שהצלצול יהיה יחסית חזק ושהוא יהיה יחסית עמיד (או לפחות לא עדין). עדיף , אני כבר רגילה לממשק שלהם ודי מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאין לי כ"כ ניסיון עם דגמים פשוטים, בטח לא של גם לכן קשה לי להמליץ לך.

במקרה הזה של פלאפונים פשוטים אין הרבה הבדל בין מכשיר אחד לשני והיתי ממליץ לך לעבור קצת על ביקורות שיש באינטרנט (וואלה,נענע,YNET - כולם עושים ביקורות נחמדות) או ממש ללכת למרכז השירות ולבקש לנסות פשוט את הספיקר וכו'. אני לא רוצה להגיד סתם כי אני לא מכיר, אבל מנסיוני בדר"כ מכשירים זולים ופשוטים לא מגיעים עם ספיקר טוב כמעט אף פעם (ובמקרים רבים גם מכשירים יקרים מאוד מגיעים עם ספיקר גרוע - ה-E71 שלי היה מחריד מהבחינה הזו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מכשירים פשוטים של סוני אריקסון עם די טובה, אני עדיין בעלים של K800, ואני לא חושב שיש מצלמות טלפון יותר טובות משלו גם בפי שתיים מהמחיר שלו (הוא עולה בסביבות ה700 שקל), אבל אין WIFI, מכשיר די פשוט, מכסה די מעצבן שנפתח בכיס ולא חסרים לו עוד חסרונות בהנדסת אנוש, יש את הדגם הממשיך שלו, K810 אבל אין לי ניסיון איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, אבל עניתי לשאלה הזו, למקרה שהיא תחליט לבחור במכשיר פשוט (בהודעה זה נשמע די מכוון לS40 של ודומיהם לדוגמה)

יש לך המלצה למקרה שאחליט ללכת על משהו יותר בסיסי? הכוונה היא שגם אני וגם הצד השני נשמע טוב, שהצלצול יהיה יחסית חזק ושהוא יהיה יחסית עמיד (או לפחות לא עדין). עדיף , אני כבר רגילה לממשק שלהם ודי מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

רציתי להודות לכם על העזרה.

בסופו של דבר החלטתי לקנות משהו בסיסי וזול עכשיו, עד שאני אסיים עם הוצאות אחרות ואוכל להרשות לעצמי משהו כמו המיילסטון.

מה שקניתי זה 2680 (בצבע כחול נחמד).

ליז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...