זה מגיע - Ubuntu 10.10 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה מגיע - Ubuntu 10.10

Recommended Posts

כרגע יש אופציה לשדרוג מגרסת 10.4 לגרסת הבטא 10.10

http://www.ubuntu.com/testing/maverick/beta

מי שרוצה לשדרג שיבצע את הפעולות הבאות :

1) Alt + F2 .

2) להקיש update-manager -d.

3) יפתח לכם חלון שבו תראו אופציה ל-Upgrade.

4) הוא יוריד לכם את תוכנת השדרוג ויש ללכת לפי ההוראות.

רשמים בהמשך

עריכה :

היו לי המון Error's במהלך ההתקנה וזה דרס לי את Win7 (ממש לא הגיוני שזה יקרה אם הגדרתי לו את תקיית היעד למחיצת ה10.4...)

כרגע מפרמט מחדש את הנייד ואתקין התקנה נקייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם שדרוגים של אני תמיד מחכה חודש+ אחרי שהוא יצא מבטא לפני שאני מתקין.

אני מעדיף להתגלח על זקנם של אחרים, בעיקר שבקנוניקל נוטים "לשבור" חלקים של המערכת בצורה מעצבנת, במיוחד למשדרגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה מערכות יש בעיות בשדרוגים

לעיתים זה בעיה של פרוייקטים אחרים למשל פיצ'ר שלא עובד כי העיפו אותו מהתוכנה עצמה וכדומה

בשביל הפצה שמוציאה גרסא חדשה פעמיים בשנה הייתי מצפה שהתהליך יהיה קצת פחות כואב. ועוד שהמערכת מתחילה להתריע על שדרוג ואז אנשים מתחילים להתקשר אלי בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח דוגמא - כשיצא kde 4.4 העיפו ממנו כמה פיצ'רים שהיו ב 4.3 ו 4.2

אתה תיתן למשתמשים את 4.3 אם הפיצרים האלה או את 4.4 (שהיא היציבה החדשה ו 4.3 כבר לא עדכנית) למרות הפיצ'רים שעפו ?

אם כל זה שאני מסכים שאובונטו היא מערכת שבירה בהרבה ממערכות אחרות יש דברים שתלויים לא רק בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאשים אותם בבעיות של אחרים, אבל מה שאובונטו עושים זה לקחת מלא דברים חדשים, לשכתב את חלקם, לעשות להם אינטגרציה לתוך המערכת, להוציא לבטא עם זמן מאוד מוגבל, להפיץ ואז להתמודד עם עשרות הבאגים שעוד נשארו. ועל כל זה הם עוד קוראים לעצמם לינוקס לבני-אדם.

פעם, לפחות, כל חצי שנה היינו מקבלים תמיכה יותר טובה בכרטיסי רשת אלחוטיים, בפריפריות מסויימות, בכלי ממשק נוחים יותר וכו'. היום הרוב מרגיש כמו עוד eye-candy.

ולא שאני משונאי , הרבה זמן השתמשתי בה, פשוט נמאס לי מהסיבוב החצי שנתי אצל כל המכרים שלי שהתקינו , שדרגו ועכשיו יש להם מערכת שבורה מעבר ליכולתם לתקן (או לפחות בעיניהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת, ל99% מהבעיות שצצות לאחר שדרוג יש פתרון שלא מצריך התקנה מחדש של המערכת.

מה גם, שלאובונטו יש קהילה מאוד גדולה, אם תמתין מספיק זמן אחרי השחרור, מישהו כבר יכתוב מדריך לפתרון ולא תצטרך לשבור את הראש לבד. במקרה הנדיר יותר שאין פתרון ישיר, רוב הסיכויים שיש דיווח על באג ומישהו מצא איזה workaround זמני. לכן, אם אתה לא רוצה לחפש פתרון לבד, כדאי לחכות איזה חודש אחרי השחרור לפני שאתה משדרג בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אל ארצ' testing ובזמן האחרון נהרסו לי glibc ו xorg.אם אכן שמים בפנים דברים לא מוכנים אז זה ייהרס גם שם

קידיאי העיפו כמה פיצרים ב 4.5 ולדעתי יש גם ירידה בביצועים מול 4.4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...