המלצה חמה! התאמת שלט הוט לכל שלט אחר שתחפצו.. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה חמה! התאמת שלט הוט לכל שלט אחר שתחפצו..

.::Void::.

Recommended Posts

אז ככה, השלטים של (נוסה על האדום והכחול) הם שלטים אוניברסלים לומדים. כדי ללמד את השלט פעולות של שלט אחר בצעו את הפעולות הבאות:

1. לחיצה על מקש השליטה הרצויה (TV, VCR), לחיצה ארוכה על מקש ה-SETUP עד שמהבהבת הנורה פעמיים (בשלט האדום פשוט לחיצה ארוכה על מקש ה-TV,VCR,DVD).

2. לאחר ההבהוב, הקשת הספרות - 975 (הקוד שמכניס את השלט למצב למידה), הנורה שוב תהבהב פעמיים.

3. לאחר ההבהוב, בחירה במקש אותו רוצים ללמד (לדוגמא בחירה בהגברת ווליום), הנורית תתחיל לרצד ברציפות- זה אומר שהשלט מחכה לאות אינפרא כדי להכניס אותו לאותו מקש, במצב הזה שמים את השלט ממנו אנו רוצים ללמוד מול השלט של ולוחצים על הכפתור ללימוד (לדוגמא כפתור הגברת ווליום בשלט של הרסיבר). במידה והשלט קיבל את האות הנורית תהבהב פעמיים. כדי לשמור יש להמתין כדקה עד שהשלט יצא ממצב למידה, או ללחוץ לחיצה ארוכה על SETUP, ואז נראה את הנורית מהבהבת 3 פעמים.

זהו! לימדתם את השלט של לשלוט על מכשיר אחר בלי קודים מיוחדים ובלה בלה.

כרגע השלט של שולט לי גם על הטלוויזיה, הרסיבר והמחשב! נוח מאוד ועושה את החיים קלים וחוסך כסף של שלטים אוניברסליים מיוחדים.

תנסו, תגידו איך היה..

שאלות חופשי

*אם כבר קרה ופרסמו את זה, אז מחילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מה לגבי שלטים של יס ?

יש לי יס מקס HD+TOTAL+VOD בסלון, וכדי לשלוט בטלויזיה, הטכנאי "לימד" את השלט שלי להגביר ולהנמיך את הווליום בטלויזיה.

השלט השחור(החדש של יס)

יש לך אולי את השיטה ללמד את השלט של היס לשלוט במוצרים אחרים בבית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

המדריך באמת עובד :yelclap:

השלט של הפסיק להפעיל את הטלוויזיה והתמיכה של לא עזרה (המליצו לקנות שלט אחר וגם לא הבטיחו שזה יעזור).

הצלחתי להחזיר לחיים את כפתור הווליום בתוך חצי דקה. אבל איך לתכנת את כפתור הכיבוי ווהדלקה של הטלוויזיה שדורש לחיצה על TV ואז הפעלה או כיבוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני משתמש בשלט של להפעיל את כל המכשירים שיש להם אינפרא מאז שהתקינו לי כבלים.

בוקר טוב אליהו.

השלטים שלהם (גם הכחול וגם האדום) הם שלטים אוניברסלים חכמים שיכולים ללמוד כל שלט אחר. (חוץ ממזגנים משום מה, איזה באסה...)

יש כחולים שמשום מה לא הסכימו שאני יתכנת אותם. אולי יש גרסה מסוימת עם הגדרות קצת שונות או משהו אחר לא ברור.

אם אני לא טועה יש באתר שלהם (ותמיד היה) הסבר איך לעשות את זה.

רק צריך היה לבדוק.

ליתר ביטחון אל תתכנתו כפתורים בשדה של הממיר עצמו.

רק בTV וVCR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה, אבל האם אני יכול לתכנת את השלט כך שישלוט על הלפטופ שלי? (studio xps 13)

[/quote

עם תחכה קצת אני ינסה למצוא לך מחר את הקוד לימוד של השלט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...