משחקים טובים לילד בן 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים טובים לילד בן 7

ariel-ro

Recommended Posts

אהלן!

קנינו לבן-דודה שלי היום מחשב חדש, הוא יגיע שבוע הבא, אני רוצה למלא לו אותו קצת במשחקים.

איזה משחקים טובים אפשר לשים לילד בן 7?(שכמובן אוהב יריות ומכוניות)

כמובן שאני שואל את זה כי אני לא רוצה לשים לו משחקים לא חינוכיים כ"כ.

המפרט הוא מפרט לא חלש ומתאים לילד שמתחיל לשחק בפעם הראשונה.(מפרט כניסה)

amd II X3 445

4GB DDR3

GTS450

תודה, אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא משחק בפעם הראשונה, אין סיבה להתחיל מNFS וכו. שיתחיל ממחקים קלים יותר, כמו שהציעו פה ואז יעלה בדרגת תחכום (לאו דווקא קושי).

UT יכול להיות לא רע.גם street fighter, worms יתאימו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב כל כךטוב לילד בן 7 :P היית יכול להתחיל ממחשב עם כרטיס מסך מובנה ולקנות כרטיס בשלב מאוחר יותר...

UT בדרך כלל מתיחס ל UNREAL, לא ניראה לי שזה בחירה טובה לילד בן 7.

כמו שאמרו משחקים של POPCAP יהיו בחירה מצויינת, לכל גיל. גם משחקי ומרוצים יכול להיות נחמד, לא רואה סיבה שילד בן 7 לא יהנה מ NFS או כל משחק מרוצים אחר. עוד משהו שחובה לכל ילד זה Jazz Jackrabbit, אולי הוא יצא ב 1994 אבל תן אותו לרוב האנשים מגילאי 16 ומעלה ותיראה איזה חיוך יהיה להם על הפנים :D

יש גם את בליפ ובלופ, לא יודע אם יש מאיפה להוריד את זה אבל זה גם משחק נחמד, למרות שאת רוב הדמויות הוא לא יכיר, אולי את הדרדסים, הילדים של היום גדלים על זבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב כל כךטוב לילד בן 7 :P היית יכול להתחיל ממחשב עם כרטיס מסך מובנה ולקנות כרטיס בשלב מאוחר יותר...

UT בדרך כלל מתיחס ל UNREAL, לא ניראה לי שזה בחירה טובה לילד בן 7.

כמו שאמרו משחקים של POPCAP יהיו בחירה מצויינת, לכל גיל. גם משחקי ומרוצים יכול להיות נחמד, לא רואה סיבה שילד בן 7 לא יהנה מ NFS או כל משחק מרוצים אחר. עוד משהו שחובה לכל ילד זה Jazz Jackrabbit, אולי הוא יצא ב 1994 אבל תן אותו לרוב האנשים מגילאי 16 ומעלה ותיראה איזה חיוך יהיה להם על הפנים :D

יש גם את בליפ ובלופ, לא יודע אם יש מאיפה להוריד את זה אבל זה גם משחק נחמד, למרות שאת רוב הדמויות הוא לא יכיר, אולי את הדרדסים, הילדים של היום גדלים על זבל...

למה חבל?

הרי תוך חודש חודשיים הוא כבר יחרוש על NFS ושאר משחקי המירוצים.

אני אתקין לי הרבה משחקים, אדריך את האמא עם איזה משחקים כדאי שיתחיל, ושיתחיל להנות.

אני אגיד לך מה הבעיה עם בליפ ובלופ לדעתי, שזה משחק שלא עומד בסטנדרט של היום, היום הילדים רגילים למשחקים איכותיים, וזה פשוט ימאס להם מהר מאוד כל המשחקים האלה.

אבל בכל זאת אני אתקין לו, משחקים מכל מיני סוגים שתיהיה לו בחירה.

ד"א אשמח אם תעזרו לי פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=475680.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לשם השוואה.. אח שלי בן 7. מגיל 5 הוא על המחשב, זה התחיל במשחקי אונליין.. משם ל warcraft 2, ועכשיו הוא חורש על starcraft 2 :lol:

צריך להוסיף סמיילי סגידה למערכת ההודעות של הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...