קירור המים הכי טוב.....או שעדיף מערכת פרומוטיה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור המים הכי טוב.....או שעדיף מערכת פרומוטיה

McJ

Recommended Posts

דעתי......

הכל שאלה כמה ידע יש לך כי בקירור מים פלייר וגז צריך ידע וידע רב

אם אין לך ידע בכלל אל תתקרב למערכות האלה אתה פשוט תדפק אתה תהרוס את המחשב!

לך על אוויר טוב וזהו ולא חסר מוצרים טובים

קירור מים ≠ אקסטרים

קירור מים = שקט! (והרבה אנשים חושבים שקירור מים או אקסטרים וזו טעות!)

קירור עם פלייר זה משהו רציני ואפשר לעשות גם עם שני פלירים שזה נותן תוצאות מדהימות ביותר

לגבי קירור על ידי גז אני ממש לא מבין אבל אני חושב שאם אין לך מספיק ידע וזמן להשקיע בנושא עדיף לוותר על זה

בכל מקרה אם אין לך שום ידע לך על קירור אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי אחי! אתה יכול בבקשה לתת לנו כאן לראות את המפרטים שבנית ? PLEASE? אני חייב לראות את זה... וכתוב בערך גם את המחירים... תודה! ואני ממליץ לך על קירור מים מעולה... וגם תקנה צבעי UV ותעשה בתוך המארז... וגיד להם לשים לך קטודה יפה עם אקטיבי ועוד כמה דברים מגניבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הכי מבין בנושא וכבר רשמתי תגובה ואז האקספלורר נתקע לי לא יודע למה

אז בקצרה

קירור מים זה לא אקסטרים! אלה שקט (ואולי אתה כן יודע אבל הרבה חושבים שזה אקסטרים)

קירור גז זה תותחי ביותר אבל אתה צריך ידע בנושא הרבה יותר ידע מקירור מים אני ההיתי מציא לך לשבת באתרים ולחפש כמה שיותר מידע וללמוד על מערכות כאלו שקירור גז ופלייר זה אקסטרים!

יש גם את האופציה של פלייר או שני פליירים שהם עושים עבודה מעולה וגם כן צריך ידע גדול בשביל להתעסק עם הדברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למיפרט....הוא לא סופי כי לא החלטתי...

AFX 64

או

P4EE

עכשיו....קירור גז ופלייטר לא ילך טוב יחד.....זה יהיה יותר קר מ מינוס 25 ^_^

ובקשר לקירור גז..... העם זה מזיק למעבד ליהות בכאלו טמפ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך די הרבה ידע כדי לתפעל מערכת מפלצתית שכזאת, חס וחלילה תהרוס את המחשב.

לדעתי לך על מערכת מים הכי טובה שאתה יכול למצוא,

משאבה של 2000 ליטרים בשעה וגופי רק מנחושת- מה עוד אפשר לבקש?

אגב, הדגמים החדשים של הפרומטיה (האלו עם המארז של Lian- Li), עולים 2000$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Even the best standard watercooling (and a 300 lph pump isn't close to being enough) can't get the CPU under room temperature (unless you cool the water and then you get condensation problems).

A Prometia system is the safest best way to cool the CPU below 0 c, it comes with all the needed stuff to prevent dangerous condensation and it brings the CPU to the -50 c area removing all temperature related overclocking limitations.

As for the system, know that for an FX you need special registered and that they aren't that great for overclocking. Also the P4 3.2EE is highly unrecommended for overclocking since it has a multiplier of 16 and 1mb of cache which are both bad for overclocking.

Consider going for perhaps an 2500+ with a good stepping, I've seen some @ the 2800 mhz+ area.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Even the best standard watercooling (and a 300 lph pump isn't close to being enough) can't get the CPU under room temperature (unless you cool the water and then you get condensation problems).

A Prometia system is the safest best way to cool the CPU below 0 c, it comes with all the needed stuff to prevent dangerous condensation and it brings the CPU to the -50 c area removing all temperature related overclocking limitations.

נראה לך שהוא צריך מתחת לאפס? איזה OC הוא מתכנן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

What would that get him?

He will pay a whole lot of money for nothing, they used manufactured boards, there's no chance he will get that far in overclocking (even with the new tool) and it's likely to cost him like a prometia just for the name "Alienware" and the so called "Special Optimizations".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם גם אפשרות לקנות FX 51 לא? חוצמזה מותר לו לבזבז כמה שבא לו מה גם שהוא יקבל את המארז הכי יפה שיש :P

חוצמזה סתם אמרתי את זה, זה לא היה רציני או משהו, לא נראה לי שאפילו לביל גייטס יש כסף לממן מחשב משם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...