איפה אפשר בהכי זול? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר בהכי זול?

naoriko

Recommended Posts

כאשר שואלים שאלה כזאת ואני מצטט "איפה הכי זול " אז ברור שלא מתכוונים לאיפה המרצדס יותר בזול

אלא איפה הטרנטה הזולה עולה יותר בזול וכאשר אתה ניגש לאייבורי או לקיי אס פי או לכל חנות שלא תהיה ומבקש את הרכיבים הכי זולים

אז גם תקבל מחשב עם זכרון גנרי וספק גנרי ומארז גנרי וכו וכו הדבר היחיד שיתנופף לתפארת הוא מעבד של וכמות הזכרון הגדולה

כמו כן לכל חברות לוחות האם יש לוחות אם בסיסיים שלא מגיעים עם קבלים פולימריים מיפן ולא אין להם פי סי בי כפול ולא מגעים מזהב

קהל היעד הוא ברור ושואל השאלה הוא אחד מהם

לגבי העלאת החשד למיחזור חלקים אם זה נכון הרי שכל הכבוד להם ועל יכולות העל שלהם ועל הדאגה לסביבה צריך לתת להם פרס על איכות הסביבה ולהוסיף להם תו תקן ירוק בלוגו החנות

איזה חלקים בדיוק אפשר למחזר ???????????????????????

זכרונות מלפני 3 שנים מעבד מלפני 3 שנים ספק כח מלפני 10 שנים משנת 2001

וכמה שעות עבודה צריך להשקיע בחידוש חלק כזה

ומי ממכם יכול להביא דוגמה ברורה ומוחצת לעלילות המיחזור על איזשהוא הארד דיסק מדגם ישן מאוד שנמצא במחשב חדש שנקנה ועליו חומר של איזה חברה משנת 2000

נדמה לי שעלילות המחזור עברו כבר מן העולם הן הומצאו על ידי חנות אחת על מנת לפגוע בחנות אחרת ומעולם לא שמעתי על אילו שהם סימוכים לדברים הללו

בשורה התחתונה אדם מן השורה שלא מבין כלום במחשבים ולא פנה לאנשי הפורום באתר ליעוץ לגבי רכיבים וחנויות

נגש לחנות ומה שמעניין אותו זה המחיר הכי זול במקרה כזה אין לצפות כי המוכר ינסה לכל הפחות להביא את הבן אדם לשדרוג ספק הכח למשל

זה לא יקרה הוא לא ינסה ואם הוא ינסה הוא יתפס במוחו של אותו אדם כמי שמנסה למכור לו יותר יקר

עכשיו יש אנשים שיאמרו נו אז מה אז אם אני לא מבין אז מוכרים לי חלקים לא טובים פגומים

התשובה היא לא מוכרים לך חלקים טובים מאוד ואיכותיים מאוד אבל לא לא מצויינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר שכל חנות בארץ עושה.

וואו, כמה דמגוגיה במשפט של חמש מילים.

בכל אופן, ההוכחה הכתובה היחידה שניתן למצוא כיום למכירת ציוד Refurbished ברשתות המחשבים הגדולות היא הסיפור המסריח עם KSP וDell.

Dell לא ידעו שהניידים המחודשים שלהם נמכרים כחדשים ברשת, וכשנודע להם-תבעו את KSP, ומאז כבר לא ניתן יותר להשיג שלDELL ברשת KSP.

מעבר לסיפור הזה, כל מה שאנשים מספרים על שתי הרשתות ומכירת ציוד משומש\Refurbished כחדש הוא בגדר ספקולציות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא המחיר... KSP אפילו לא זולים.

תלוי במה.. והם בן הראשונים שהביאו את ה470GTX וה480GTX במחירים נמוכים

אין חנות שהכל יותר זול בה, אבל לרוב אם תקח מערכת מחשב דומה אצל החברות האלה מחברות אחרות הן יהיו יותר זולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FALSE

צריך לקחת בחשבון את סוג התלונות. אם אלו היו תלונות על חלקים מתקלקלים בלבד, היית צודק. אבל הבעיה היא שיש כ"כ הרבה דיווחים על בעיות בשירות הלקוחות, התחמקות מאחריות, שקרים ועבודה בעיניים, ודברים כאלו פשוט לא קורים במקומות אחרים.

לכל חברת מחשבים יש 10% תלונות מהמכירות שלה. 2% זה על חלקים שמתקלקלים, 2% על ביות בשירות, 2% על שקרים וכו'. אם תכפיל עכשיו במספר הלקוחות שיש לאייבורי לעומת מספר הלקוחות שיש לפנדה למשל תגלה בדיוק כמה תלונות כאלה אתה תשמע עליהן. גם לפנדה יש שירות דפוק כמו שראינו בכתבה שפורסמה פה לא מזמן. אז עליהם שומעים פעם בחודש.

למה אתה קורא על הוט או סלקום כל שבוע בעיתונים? כי לסלקום יש 2 מיליון לקוחות, ולהוט משהו כמו 900 אלף. עם מספרים כאלה תמיד יש מתלוננים. השאלה כמה תלונות יש להם באחוזים, לא במספרים.

בכל אופן, ההוכחה הכתובה היחידה שניתן למצוא כיום למכירת ציוד Refurbished ברשתות המחשבים הגדולות היא הסיפור המסריח עם KSP וDell.

Dell לא ידעו שהניידים המחודשים שלהם נמכרים כחדשים ברשת, וכשנודע להם-תבעו את KSP, ומאז כבר לא ניתן יותר להשיג ניידים שלDELL ברשת KSP.

מעבר לסיפור הזה, כל מה שאנשים מספרים על שתי הרשתות ומכירת ציוד משומש\Refurbished כחדש הוא בגדר ספקולציות...

הסיפור לא היה על מחשבים מחודשים בכלל, אלא שמדובר במחשבים מיבוא עקיף ללא אחריות של בארץ. לא רק שזה נגמר במודעות התנצלות של בעיתונים, אתה יכול היום לקנות ב KSP מחשב עם אחריות של היבואן המקומי בלי שום בעיה. גם יגידו לך שהאחריות היא שלהם והמחשב הוא חדש לחלוטין. דרך אגב הייתה שם סאגה משפטית מאחורי הקלעים שאי אפשר לפרט פה בפורום, אבל שתדעו לכם שהתוצאה הסופית היא שאתם יכולים להשיג היום מחשב דל מקורי עם אחריות, במחירים זולים ביותר.

אני קונה מהם מחשבים להרבה אנשים כבר כמה שנים טובות והיו לי אפס תקלות איתם. המספר הוא 0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל חברת מחשבים יש 10% תלונות מהמכירות שלה. 2% זה על חלקים שמתקלקלים, 2% על ביות בשירות, 2% על שקרים וכו'.

שקר.

הדבר המשותף היחיד הוא אחוז התקלות הטכניות עם הרכיבים, שנובע מהיצרנים ולא מהמוכרים. איחורים באספקה, בעיות במימוש אחריות, מכירת חלקים לא מתאימים \ לא הגיוניים בהתחשב בבקשת הלקוח (כמו 220GT ל"מחשב משחקים"), מכירת חלק אחד אבל הכנסה למחשב של חלק אחר (יצרנים שונים של אותו הדבר או אפילו דגמים שונים במקצת) עקב בעיות מלאי וזאת מבלי לקבל את אישור הלקוח, תקלות שלא מטופלות כראוי במעבדה - כל אלה דברים שתלויים בחנות עצמה ולא בהכרח זהים בין חנות לחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לקנות שם או ישירות מהיבואן

אתה מוסיף עוד כמה שקלים ויודע שהחלקים שלך חדשים

שאת האחריות תקבל את האחריות הטובה ביותר

שתרצה להחזיר מוצר, לא יתחילו איתך משחקי תקנון אלה יתנהגו כבני אדם

מה גם שהם לא כל כך יקרים

אז כן אני חושב שזה שווה את העוד כמה שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את הקט שלקוח יכול להחזיר מוצר ולקבל את הכסף חזרה? ואז המוצר חוזר ליבואן, היבואן בודק שהמוצר עדיין במצב חדש, אורז אותו ושולח אותו בחזרה?

תראה לי חנות אחת בארץ שמוותרת על המוצר ה"חדש" הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקר.

הדבר המשותף היחיד הוא אחוז התקלות הטכניות עם הרכיבים, שנובע מהיצרנים ולא מהמוכרים. איחורים באספקה, בעיות במימוש אחריות, מכירת חלקים לא מתאימים \ לא הגיוניים בהתחשב בבקשת הלקוח (כמו 220GT ל"מחשב משחקים"), מכירת חלק אחד אבל הכנסה למחשב של חלק אחר (יצרנים שונים של אותו הדבר או אפילו דגמים שונים במקצת) עקב בעיות מלאי וזאת מבלי לקבל את אישור הלקוח, תקלות שלא מטופלות כראוי במעבדה - כל אלה דברים שתלויים בחנות עצמה ולא בהכרח זהים בין חנות לחנות.

לכתוב מילים באותיות גדולות לא הופך אותן לנכונות - להפך.

כמו שאמרתי לכל חנות יש אחוז תקלות מסויים, לדעתי לאייבורי ו KSP אין אחוז תקלות גבוה יותר מלחנויות אחרות. יש להם פשוט יותר לקוחות. אם יש לך נתונים שמצביעים אחרת אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי KSP ואייבורי מאד השתפרו בשנה - שנתיים האחרונות. מתי בפעם האחרונה ראיתם כאן תלונה עליהם? לעומת זאת על חנויות אחרות קטנות הרבה יותר יש כאן תלונות לעיתים קרובות מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...