רוצה לרכוש PS3 ! - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לרכוש PS3 !

m1ke

Recommended Posts

כן נמאס לי שכל משחקי הספורט האהובים עלי עשו גיחה לקונסולות והשאירו אותי עם באטלפילד ושות'.

אני חושב על קניה של PS3 Slim אבל כמה בעיות:

א) אין לי מסך FHD בבית. הכי קרוב זה המסך של המחשב Samsung 226BW. שחיק?

ב) לפי הסטיקי שלמעלה אני מבין שגם לסלים יש כבר כמה דגמים כאשר ההבדל הגדול מעניין אותי בין דגם CECH-20 לדגם CECH-21 שבהם ההבדל הגדול בינהם הוא המעבר מ65 ל45 נ"מ? כלומר פחות חם ויותר שקט? יש דרך לדעת איזה דגם קונים לפני שפותחים את הקופסא?

ג) זה בכלל הגיוני או שנשמע כמו טירוף של רגע? סגנון המשחקים שלי -> nba, nhl, , gow.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין פה ענין של שחיק החוויה תהיה על הפנים עם גודל מסך שכזה,אני משחק על 40 אינץ' בסוני ושואף ליותר גדול.

2. כן יש דרך מן הסתם כתוב על האריזה את מספר קוד הדגם,ההבדל הוא מינורי ואין טעם לשבור את הראש ולחפש את "הגירסה החדשה" ,ואם קנית את גירסת 160/320GB החדשות אז תוכל לדעת שזה בא עם שיטת יצור החדשה של הליבה הגרפית .

3.הגיוני לגמרי ,לי אישית יש בבית מחשב ששווה לא מעט עם כרטיס מסך GTX285 וכו' ,והרכישה של PS3 לא גרמה לי לחשוב שזה טעות.

הוא משמש אותי ממדיה סנטר רציני לכל דבר,וחווית משחקים אחרת GOW3/TEKKEN 6 ועוד משחקים רבים שאין טעם שאציין לדוגמא עוד חודש יוצא לפי דעתי משחק שרק בשבילו שווה לרכשו את הקונסולה GT5 ואני אישית הזמנתי אותו בהזמנה מוקדמת.

אז ככה לגבי מסך אם אתה לא מיעד את הסוני לצפיה בסרטים גם מסך שתומך בתקן 720P יספיק גם ככה רוב המשחקים לא תומכים מעל זה.

גודל מסך הוא פקטור גדול בסוני אני ממליץ מעל 32'אינץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מעודד..

הדיל הכי טוב שמצאתי הוא באולסייל - 1730 ש"ח על slim 120gb עם אחריות של ישפאר לשנה... לא נראה לי שאפשר למצוא משהו יותר טוב מזה נכון?

בקשר לטלויזיה חשבתי אולי עוד כמה חודשים אם זה באמת יצא לפועל לקנות מסך 27 או 30 אינץ למחשב וככה להנות משני העולמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.enjoystick.co.il/Category.aspx?catCode=104&ParentID=64

תוכל להסתכל פה ,אל תשכח שאתה צריך גם כבל HDMI וגם שלט נוסף [לרוב זה נצרך].

אמליץ לך לרכוש שלטים וכו' מ http://www.videogamesplus.ca/

לגבי אחריות שזה פחות ידאיג אותך גם ככה בשנה 1 סביר להניח שלא יקרה כלום לקוסולה.

אני אישית רכשתי את המכשיר מהקישור שהבאתי לך לעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאחריות בד"כ אני נוהג לחשוב ככה, אבל לחבר שלי היתה התנסות לא נעימה עם הPS3, שאחרי שבוע מת לו הכונן BR. למזלו המכשיר היה תחת אחריות.

ככה שאני לא אזלזל בנושא ;)

שאלה קטנה בקשר לשלטים..

מה השם שלהם עכשיו? dual shock 3? או sixaixis ? או שזה אותו דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בקשר לdual shock 3 אז dual shock זה השם הרשמי של סדרת השלטים של ,

ה3 הוא הדגם האחרון שמגיע עם רטט ועם חישני תנועה [לא יצא לי להשתמש ] שנקראים sixaixis .

ממה שאני יודע פעם בתחילת דור 3 היה שלט בעל חישן תנועה בלבד ללא רטט שלא היה נקרא DS3.

היום הDS3 מגיע עם רטט+חיישן תנועה ומחירו בחו"ל בערך 170 שקלים ובארץ 270 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOS אני רק אתקן אותך ואומר שבהתחלה יצא שלט שנקרא SIXASIX שהוא היה בעל חישני תנועה בלבד

וכיום יש את DS3 שהוא כמו שאמרת גם חיישנים וגם רטט. היום ה-DS3 בא בתוך האריזה, פעם בדגמי ה-60/40GB הישנים היו מקבלים SIXASIX.

וממה שראיתי באינטרנט למסך שלך אין חיבור .

תצטרך לקנות כבל מתאם ל-DVI ובנוסף למצוא פתרון לאודיו. אם יש לך מערכת עם כניסת AUX זה יכול להיות פתרון נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאחריות בד"כ אני נוהג לחשוב ככה, אבל לחבר שלי היתה התנסות לא נעימה עם הPS3, שאחרי שבוע מת לו הכונן BR. למזלו המכשיר היה תחת אחריות.

ככה שאני לא אזלזל בנושא ;)

שאלה קטנה בקשר לשלטים..

מה השם שלהם עכשיו? dual shock 3? או sixaixis ? או שזה אותו דבר?

האמת שהאחריות של ישפאר פחות טובה מחלק לא קטן מהחנויות, גם אם מת לך כונן BR אחרי יום הם ישלחו את הקונסולה לתיקון בחו"ל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חבר'ה הקטע של האודיו באמת מטריד. אין לי מגבר... יש פתרון זול? אולי איזשהו התקן עם כניסה אופטית למחשב?

מערכת 2.1 עם כניסת AUX. לא משהו של יותר מ-300 שקל.

דרך אגב יש גם למחשב נהדרים של לוג'יטק של 5.1 ערוצים שיש להם גם כניסה אופטית וגם RCA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

m1ke אל תיקנה סתם

לא תקבל חוויה טובה בלחבר את הPS3 למסך קטן

חוץ מזה מבחינת המשחקים שהזכרתה חוץ מGOW3 כולם קימים בPC ולדעתי זה יהיה טעות לקנות רק בגלל משחקי

תיקנה גימפאד 360 במקום סתם לזרוק כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

m1ke אל תיקנה סתם

לא תקבל חוויה טובה בלחבר את הPS3 למסך קטן

חוץ מזה מבחינת המשחקים שהזכרתה חוץ מGOW3 כולם קימים בPC ולדעתי זה יהיה טעות לקנות רק בגלל משחקי

תיקנה גימפאד 360 במקום סתם לזרוק כסף

קרירין תצא מזה כבר! לא כולם קימים למחשב.

אין משחק שדומה לGT5 וSF זה לא טקן 6,

ויש עוד משחקים שאולי דומים אבל זה לא זה, כמו לדוגמא סדרת uncharted ,או metal gear solid 4 וכו'.

לגבי דבר אחד קרירין צודק ,ואני חושב אישית אם אין לך מסך מעל 32' אינץ HD ,אל תתאמץ לרכוש PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NBA ELITE לא יוצא בקרוב גם לקונסולות -הוא נידחה

גירסת פיפה של המחשב השנה לפי הביקורות מאוד קרובה לגרסת הקונסולות

UFC נכון לא מתוכנן למחשב -אבל לא צינתה אותה במשחקים שהזכרתה

אין משחק שדומה לGT5 וSF זה לא טקן 6,

ויש עוד משחקים שאולי דומים אבל זה לא זה, כמו לדוגמא סדרת uncharted ,או metal gear solid 4 וכו'.

כל מיקרה לגופו

GT5 צריך להיות משחק המרוצים הטוב ביותר בדור הזה

אבל זה לא שחסר למחשב משחקי מרוצים טובים-יש בשפע

טקן לטעמי היתה סדרה טובה רק שהתלהבו מהתלת מימד

תנסה SF3 תבין מה זה משחק מכות רציני

אנצארטאד זה חיבור של גירס וטומב רידר משופר

הגרפיקה ב2 מאוד מרשימה -אבל תזכור שזה משחק קצר

MGS 4-להבין באמת את הסיפור אתה צריך לשחק ב1-3 לפני -מי שלא יעשה את זה לא יודע איך יהנה מהמשחק

חוץ מיזה יש שם טונות דיבורים -לא כולם יתחברו לסדרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...