לקנות עכשיו BF-BC2? או לחכות ל MOH? או להמתין עוד לCOD-BO? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות עכשיו BF-BC2? או לחכות ל MOH? או להמתין עוד לCOD-BO?

Life_SyStem

Recommended Posts

אני נהנה מ-BC2.

מבחינת באגים, כבר EA תיקנה את כל הבאגים האפשריים, לא משהו שעדיין לא שמתי לב אליו...

גרפיקה מדהימה, אפקטים וכו'...

ואני אומר לך את זה כאחד ששיחק BF2 המון זמן.

אם הייתי רוצה משהו לשנות ב-BC2 זה מספר השחקנים, עדיף מפות יותר גדולות אבל עם הרבה שחקנים, שזה ירגיש נגד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נהנה מ-BC2.

מבחינת באגים, כבר EA תיקנה את כל הבאגים האפשריים, לא משהו שעדיין לא שמתי לב אליו...

גרפיקה מדהימה, אפקטים וכו'...

ואני אומר לך את זה כאחד ששיחק BF2 המון זמן.

אם הייתי רוצה משהו לשנות ב-BC2 זה מספר השחקנים, עדיף מפות יותר גדולות אבל עם הרבה שחקנים, שזה ירגיש נגד .

מחזק.

ואם אני הייתי משנה משהו, זה את קרבות האוויר שלא ממש קיימות, בניגוד ל-BF2, שם היו קרבות האוויר הכי טובות שיש ברשת מכל משחק שיצא מאז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק.

ואם אני הייתי משנה משהו, זה את קרבות האוויר שלא ממש קיימות, בניגוד ל-BF2, שם היו קרבות האוויר הכי טובות שיש ברשת מכל משחק שיצא מאז.

אם ההרחבה ויאטנאם יהיה עם 64 שחקנים ועם מטוסי קרב אני אנשק את רגלי המפתחים ב-DICE ואשלח להם זר פרחים ענק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההרחבה ויאטנאם יהיה עם 64 שחקנים ועם מטוסי קרב אני אנשק את רגלי המפתחים ב-DICE ואשלח להם זר פרחים ענק!

הנה gameplay של וייטנאם:

יש מסוקי קרב. לא.

אני מניח שזה יישאר על מקסימום 32 שחקנים. והאמת שעל זה אין לי ממש תלונות כי זה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא יהיה, אל תתקרב לBC2

המשחק הכי מחורבן שקניתי בחיים שלי.

הוא אולי נחמד פה ושם, אבל מצבור התקלות הטכניות הע-צ-ו-ם שיש למשחק הזה הופך אותו לחוויה מזעזעת. מרגיש כמו גרסאת בטא לא מבושלת שיצאה לחנויות.

וגם לא נראה שDICE יודעים איך להשתלט על הר התקלות הטכניות שהם יצרו לעצמם.

[או לחליפין - הם פשוט פרשו לMOH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי כמה ימים אחרי שהוא יצא ומאז לא ניסיתי לשחק בו, היו כל כך הרבה באגים במשחק שפרשתי די מהר.

זה פשוט מגעיל איך שמוציאים היום משחק חצי גמור וגם לא מתקנים אותו מהר. אפילו ההתנהלות של IW עם MW2 היתה יותר הגונה (ולא שהיא הייתה, אבל לפחות תיקנו את הבאגים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא יהיה, אל תתקרב לBC2

המשחק הכי מחורבן שקניתי בחיים שלי.

הוא אולי נחמד פה ושם, אבל מצבור התקלות הטכניות הע-צ-ו-ם שיש למשחק הזה הופך אותו לחוויה מזעזעת. מרגיש כמו גרסאת בטא לא מבושלת שיצאה לחנויות.

וגם לא נראה שDICE יודעים איך להשתלט על הר התקלות הטכניות שהם יצרו לעצמם.

[או לחליפין - הם פשוט פרשו לMOH]

ממש לא נכון, היה בהתחלה איזה חודשיים, 3 חודש גג של תקלות בלתי נסבלות אבל זה כבר סודר וכיום המשחק פועל לי בלי בעיות.

יותר טוב אפילו מ-BF2 מבחינת באגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי BF2 בזמנו. את האמת - המשחק עצמו היה כ"כ כיפי שגם עם הבאגים עדיין המשכתי לשחק. ושהבאגים הפסיקו - המשחק היה פשוט מעולה.

BC2 פשוט משחק בינוני מינוס מינוס, וזה מבלי להתייחס למלא תקלות שיש במשחק שלא בהכרח נקרא להם באגים, כמו למשל בעיות חיבור רציניות, חוסר איזון עצבני בנשקים ובטווחי ירי וHIT DETECTION הכי גרוע שראיתי במשחק פעולה מזה הרבה שנים.

על זה נוסיף את הבאגים ואת העובדה שמזה כשבועיים אני בכלל לא מצליח להתחבר לשום שרת = הקנייה הכי גרועה שלי בתולדות הגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי BF2 בזמנו. את האמת - המשחק עצמו היה כ"כ כיפי שגם עם הבאגים עדיין המשכתי לשחק. ושהבאגים הפסיקו - המשחק היה פשוט מעולה.

BC2 פשוט משחק בינוני מינוס מינוס, וזה מבלי להתייחס למלא תקלות שיש במשחק שלא בהכרח נקרא להם באגים, כמו למשל בעיות חיבור רציניות, חוסר איזון עצבני בנשקים ובטווחי ירי וHIT DETECTION הכי גרוע שראיתי במשחק פעולה מזה הרבה שנים.

על זה נוסיף את הבאגים ואת העובדה שמזה כשבועיים אני בכלל לא מצליח להתחבר לשום שרת = הקנייה הכי גרועה שלי בתולדות הגיימינג.

אין בעיות חיבור. לפחות לא לרוב.

הנשקים מצויינים על איזה חוסר איזון אתה מדבר?

לא ממש יודע מה זה hit detection אבל אם אתה מתכוון לאיקסים האלה כשאתה פוגע במישהו, אז מה הבעיה איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...