לקנות עכשיו BF-BC2? או לחכות ל MOH? או להמתין עוד לCOD-BO? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות עכשיו BF-BC2? או לחכות ל MOH? או להמתין עוד לCOD-BO?

Life_SyStem

Recommended Posts

חשבתי לקנות את BAD COMPANY2 החדש יחסית למחשב במחיר זעום (160שח) ואז ראיתי שעוד רגע יוצא MEDAL OF HONOR תחת EA שעשתה גם את . כרגע אני משחק בBF2 הישן והוותיק ואני פשוט מכור! או לחכות בכלל ל BO שיצא בנובמבר?

אני חולה על סגנון המשחק של BF שכולל רכבים. האם בMOH יהיו רכבים? האם בBO יהיו רכבים? האם ב MW 1+2 יש רכבים?

בקיצור לא יודע מה לעשות!!

תודה לכל העוזרים :)

ושאלה יהיו הצרות שלנו בחיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOH לדעתי פשוט זוועה. BC2 עדיף על פניו המון. COD זה סגנון משחק שונה מאשר BC2.

אני קניתי BC2 מזמן ואני עדיין משחק. MOH אני לא אקנה כי הוא ממש לא נראה לטעמי. COD אני גם לא אקנה כי אני לא אוהב את סגנון המשחק.

ד"א, ב- יש את BC2 ב-30$ סך הכל. יוצא פחות מ-120 שקלים.

ב-MW1+1 אין רכבים. ב-BC2 יש המון. ב-MOH יהיו גם. ב-COD7 ידוע לי שיהיו מסוקים. לא הראו טנקים למירב ידיעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את Medal of Honor אתה יכול לפסול, תעיין קצת בדיון שלו ותבין שלא הולך להיות כאן משהו איכותי במיוחד, מלבד חיקוי ל-BC2.

ההתלבטות שלך היא בין Bad Company 2 ל-Black Ops.

קשה להשוות בין הסדרות בגלל הסגנון השונה ואתה תמצא שהדיעות יהיו חלוקות לפה ולפה.

אבל, הייתי ממליץ לך ללכת על Black Ops מהסיבה שכשהוא ייצא בנובמבר תהיה לו קהילה גדולה ביחס למתחרים.

ומה גם שהמולטיפלייר שלו צפוי להיות מלוטש במיוחד אחרי למידת הטעויות של Modern Warfare 2.

תצפה בסרטוני מולטיפלייר של המשחק (יש בדיון המקדים) ותחליט אם נראה לך.

במידה ותחליט ללכת על זה- תצטרף למכירה הקבוצתית ותוכל להנות ממחיר מוזל של 189 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת משחקיות BF2 לדעתי עדיף, הבעיה שמדובר במשחק ישן והגיל מראה את אותותיו. בכל אופן למה לבחור? BC2 נמכר עכשיו ב 30$ בסטים לפי שער הדולר הנוכחי זה פחות מ-110 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת משחקיות BF2 לדעתי עדיף, הבעיה שמדובר במשחק ישן והגיל מראה את אותותיו. בכל אופן למה לבחור? BC2 נמכר עכשיו ב 30$ בסטים לפי שער הדולר הנוכחי זה פחות מ-110 שקל.

וחוץ מזה יוצאת חבילת הרחבהBC2VIETNAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את MOH.

תקנה מסטים את BFBC2, ותאמין לי שלא תתאכזב. בהתחלה יהיה לך קשה, אבל אחרי שתעלה ברמה ותפתח נשקים והתמחויות, אתה תהנה מאוד.

בתשיעי לנובמבר תקנה גם את COD BO, פשוט כי זה הולך להיות המשחק הכי טוב בסדרה, והקודמים היו ממש ממש מצויינים.

יהיו לך שני משחקים שמאוד שווים את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה נחמד אם היו עושים לBC2 איזה GOTY או משהו כזה שיהיה בו את ויאטנם ואת כל הDLC שאין לי כח לקנות,ואז הוא יכל להוות מתחרה ראוי לMOH וBO.לא טרחתי לנסות אותו עד היום כי אני מחכה לראות אם ייצא משהו כזה.(ואם לא אז חסכתי 30 דולר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...