Blackberry - משתלם? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Blackberry - משתלם?

tot5

Recommended Posts

גם אני אהבתי יותר את הנקסוס - אבל אני לא חושב שזה בר השוואה כ"כ ולו רק מבחינת המחיר - מיילסטון חדש עולה בארץ כ-2100 ונקסוס עולה כ--3000+

אני מדברת על מחירים שפויים יותר בחו"ל ולא על קניות הזויות ברשת סלקום, אורנג' ושות'.

אם לא מבחינת המחיר, מה שונה הנקסוס מהמיילסטון?

אני שואלת ולא בציניות, כיוון שלא הסתכלתי על החומרה של שניהם. סה"כ על סקירות שלרוב מציגות את המכשיר באופן שטחי וללא הסבר טכני מפורט.

psychuil,

אהנה ברגע שאחליט לקנות. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

הנקסוס יש לו יתרון בזיכרון ובמעבד (במהירות 1GHZ) ובעצם היותו בעדיפות הראשונה לקבלת עדכונים למערכת ההפעלה. מעבר לזה יש גם למיילסטון יתרונות כמו איכות שיחה מעולה (לדעתי טובה מאשר בנקסוס), מקלדת פיזית נשלפת, ספיקר עדיף וכו'. העניין הוא שפלאפון הוא קצת יותר מאשר חומרה ומפרט טכני בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקסוס יש לו יתרון בזיכרון ובמעבד (במהירות 1GHZ) ובעצם היותו בעדיפות הראשונה לקבלת עדכונים למערכת ההפעלה. מעבר לזה יש גם למיילסטון יתרונות כמו איכות שיחה מעולה (לדעתי טובה מאשר בנקסוס), מקלדת פיזית נשלפת, ספיקר עדיף וכו'. העניין הוא שפלאפון הוא קצת יותר מאשר חומרה ומפרט טכני בלבד

מסכימה איתך ובגלל זה, לדעתי, יש הרבה שהולכים על האייפון וזאת למרות שעקרונית הוא "נחות" מבחינה חומרתית ואפילו מבחינת מערכת ההפעלה שלו.

בכל אופן, את השיקולים כבר אעהש לכשאראה את הנקסוס בLIVE, רק כך אוכל להחליט.

תודה לכולכם על העזרה.

לפחות לא עשיתי את הטעות עם הבלאקברי. ירדתי מרכישתו לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...